Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Keiji Inafune opuszcza Capcom!

8 postów w tym temacie

Nie dziwie się że znani ludzi odchodzą z Capcom, wystarczy zobaczyć nowego śmiesznego DmC czy ostatniego DR2 który jest po prostu bezmyślną sieczką i to clonem poprzedniej wersji. Naprawdę wstyd jak na najlepszego potentata rynku gier w Japonii. Strasznie się zeszmacili. To nie ta firma którą znam przez parenaście lat ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Panem Kaiji Inafune japoński rynek gier schodzi na bezmózgowie, zacznijmy od gry tekken6 wywalamy kolesia w kopniakiem w góre nawalamy ciosy z pięści kopniaków, przeciwnik pada na ziemie i wybijamy przeciwnika z powrotem w góre i dokańczamy ciosem i przeciwnik oczywiście niema szans na obrone , drugie miejsce Naruto Shippuden Ultimate ninja storm 2 walniemy przeciwnika katonem , członek naszej dróżyny odbija przeciwnika z kopniaka w naszą strone potym jak przeciwnik odbije sie od ziemi Ultimate jutsu, albo co gorsza Ultimate Team Attack i przed wylądowaniem na ziemie trafiamy oczywiście. Teraz Dragon Ball Raging Blast 2 ostatnio grałem w demówke i komputer ściągnoł mnie w dół z potężnego ciosu i gdy leżałem od poprostu wemnie nawalał a ja nie mogłem w stać po kilku kombinacji ciosów wywalił mnie w góre po czym zakończył to swoim Super atakiem, albo my wywalamy przeciwnika potężnym atakiem i ładujemy mu super atak, można także zrobić kombo potym wykonać potężny atak w brzuch po czym nasz przeciwnik łapie sie za brzuch po czym ładujemy mu super atak!!! CO TO MA BYĆ, JA WIEM ŻE JAPOŃCE LUBIĄ PRZESADZONE ŻECZY ALE TO JUŻ PRZESADA, poprostu żałosne mam dośc gier japońskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 17:00, Naimad-PL napisał:

Zgadzam się z Panem Kaiji Inafune japoński rynek gier schodzi na bezmózgowie, zacznijmy
od gry tekken6 wywalamy kolesia w kopniakiem w góre nawalamy ciosy z pięści kopniaków,
przeciwnik pada na ziemie i wybijamy przeciwnika z powrotem w góre i dokańczamy ciosem
i przeciwnik oczywiście niema szans na obrone , drugie miejsce Naruto Shippuden Ultimate
ninja storm 2 walniemy przeciwnika katonem , członek naszej dróżyny odbija przeciwnika
z kopniaka w naszą strone potym jak przeciwnik odbije sie od ziemi Ultimate jutsu, albo
co gorsza Ultimate Team Attack i przed wylądowaniem na ziemie trafiamy oczywiście. Teraz
Dragon Ball Raging Blast 2 ostatnio grałem w demówke i komputer ściągnoł mnie w dół z
potężnego ciosu i gdy leżałem od poprostu wemnie nawalał a ja nie mogłem w stać po kilku
kombinacji ciosów wywalił mnie w góre po czym zakończył to swoim Super atakiem, albo
my wywalamy przeciwnika potężnym atakiem i ładujemy mu super atak, można także zrobić
kombo potym wykonać potężny atak w brzuch po czym nasz przeciwnik łapie sie za brzuch
po czym ładujemy mu super atak!!! CO TO MA BYĆ, JA WIEM ŻE JAPOŃCE LUBIĄ PRZESADZONE
ŻECZY ALE TO JUŻ PRZESADA, poprostu żałosne mam dośc gier japońskich.


Wstawienie kilku znaków interpunkcyjnych nie boli...
Wcale się mu nie dziwię, japoński rynek mocno podupadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować