Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

117 punktów odbioru osobistego sklepu gram.pl

34 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2010 o 15:27, Vojtas napisał:

> Przydałby się drugi w Lublinie, tym razem bliżej centrum :P

Myślę, że dobry byłby też trzeci. Tuż pod Twoim domem. Co Ty na to?


Nie miałbym kompletnie nic przeciwko. Ale niestety mieszkam w takiej lokacji miasta, gdzie nie ma żadnego sklepu który mógłby tym się zająć.

Poza tym to chyba normalne, że każdy chce mieć jak najbliżej prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcbork...
Weźcie mnie nie rozwalajcie. Miasteczko gdzie liczba mieszkańców wynosi 5953 (na rok 2009). To jest po prostu szukanie na siłę sklepów, po to aby zrobić z nich punkty odbioru osobistego, i żeby później się chwalić " już 117 punktów odbioru osobistego". I powiedzcie ile osób stamtąd odwiedzi ten punkt?A takich sytuacji jest o wiele więcej.
Dla przykładu podam Szczecin gdzie jest jeden salon (o położeniu nie wspominając). To jest ciut śmieszne, że nawet w CAŁYM województwie zachodniopomorskim są tylko 3 punkty.
Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2010 o 19:56, KamyK_84 napisał:

Więc o co chodzi?

Chodzi o to że jesteś psem ogrodnika. Jeżeli dany sklep sferis znajduje się choćby w małej miejscowości, to co stoi na przeszkodzie by zrobić w nim punkt odbioru ? Twoja wola postawienia takiego punktu, najlepiej obok swojego domu, i nigdzie indziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 20:00, Darkstar181 napisał:

Chodzi o to że jesteś psem ogrodnika.


Nie, jestem człowiekiem i wypraszam sobie takie chamskie zachowanie z twojej osoby. Wystarczy?
Lubisz się wyzywać od psów? Ciekawe rzeczy z domu wynosisz :)

>Jeżeli dany sklep sferis znajduje się choćby w

Dnia 30.10.2010 o 20:00, Darkstar181 napisał:

małej miejscowości, to co stoi na przeszkodzie by zrobić w nim punkt odbioru ? Twoja
wola postawienia takiego punktu, najlepiej obok swojego domu, i nigdzie indziej ?


Tak najlepiej obok mojego domu, postawcie punkt odbioru na warszewie (dla tych co nie wiedzą to jedno z osiedli Szczecina). Kuuu...rczak.
Ja uważam to za śmieszne, że w imo dużym mieście jest jeden punkt , gdzie w innych mniejszych miastach jest tyle samo. Ale dobra jest tam możliwość proszę bardzo stawiajcie, na nie wiele się to zda. Jednak patrzcie gdzie by się przydały najbardziej.
Takich sytuacji jest więcej.

Wgl jesteś kolejnym, który powtarza starą śpiewkę "najlepiej postawić punkt obok twojego domu". Wiesz, że takie teksty nie są śmieszne, a żenujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 20:24, KamyK_84 napisał:

Wgl jesteś kolejnym, który powtarza starą śpiewkę "najlepiej postawić punkt obok twojego
domu". Wiesz, że takie teksty nie są śmieszne, a żenujące?

Panowie dajcie sobie po razie a potem zapraszam do konsulatu , moge tam wytłumaczyc szczegółowo dlaczego takie miasto jest a innego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 19:56, KamyK_84 napisał:

Dla przykładu podam Szczecin gdzie jest jeden salon (o położeniu nie wspominając).


Akurat punkt w Szczecinie lezy w dobrym miejscu, bo ja mam jakies 10 - 12 minut piechotka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że wreszcie otworzono punkt w Inowrocławiu. Nie będę musiał już jeździć do Bydgoszczy czy Torunia żeby zakupić gry w normalnej cenie. Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować