Zaloguj się, aby obserwować  
Shin

microsoft a linux

9 postów w tym temacie

ostatnio mnie tak naszło:
nabijalem sie z kumplem ktory system jes lepszy i tak doszlismy do kwesti np serverow ftp.
ja powiedzialem ze sciagam jakis program na winde i instaluje 10min roboty. on mowi ze w linuxie jest wbudowany.
Tylko ze po glebszym zastanowieniu sie jakby w windzie byl porzadny klient ftp wbudowany to MS dostalby kolejne pozwy o monopolizowanie rynku. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego. Mi tam Linux jako OS do netu jest lepszy niż Windows. Przyzwyczaiłem sił. NP. neostrada odpala mi się automatycznie na Linuchu. Wiem, ze można tak samo na Windowsie, ale nie chce mi się kombinować, tak samo z oglądaniem divx-ów, DVD. Mam MPLayera i zawsze mi wszystko otworzy. Pod windowsem jakieś kodeki trzeba instalować, coś tam konfigurować. Szukać nowych programów, po co odpalam Synaptica, ten wszystko sam znajdzie. A Kopete jest bardzo łatwym multikomunikatorem. Miranda jest skomplikowana. Wszystko zależy od przyzwyczajenia. Gdyby większość stosowałą Linuksa, to byłyby głosy, jaki ten Windows trudny. Bo nikt mi nie wciśnie, że w Windows jest bezproblemowy i ultrałatwy. Mam Linuksa i Windowsa. Padł mi dźwięk w Windzie. Reinstalacja sterowników nie pomogła, trza będzie robić reinstalkę. a nie chcę mi się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować