Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman 5 będzie restartem serii?

61 postów w tym temacie

Może skasowali "Kane & Lynch 3: Disastrous Failure in Chinatown" xD
Szkoda, że nie skasowali wcześniej dwójki, a jeszcze wcześniej jedynki ;P

Trzymam kciuki za nowego Łysola i mam tylko nadzieję, że wspomniana pani, którą będzie można polatać, nie będzie łysa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba! Twórcy trzymają język za zębami... odwrotna sytuacja miała miejsce np. przy Mafii II gdzie zdradzono zbyt wiele z fabuły jak i samej mechaniki gry. Tak trzymać IO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy Hitman wygląda... tak jak odmłodzony Ibisz :D ! Mam nadzieję, że ta kobieta, którą będzie można pograć to Diana, zawsze chciałem zobaczyć jak wygląda ta tajemnicza osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelaniny? Hitman to załatwianie spraw po cichu, a nie casualowa strzelanina. Szczerze chciałbym już ujrzeć najnowszą odsłonę. Brakowało mi przez ten długi czas produkcji takiej jak Hitman. Czekam na jakieś konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nowy Bruce Willis :P

Co do strzelanin... mam nadzieję że będą mocno ograniczone. Ta gra zawsze polegała na załatwianiu sprawy przy pomocy tłumika, że się tak wyrażę. W strzelaninę można było się pobawić, ale do niczego dobrego to nie prowadziło. Zresztą, do diabła, jak będą chciał sobie postrzelać, to włączę sobie Call of Duty, nie Hitmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Wolałbym kontynuację no ale może być dobre
2. Zarost? Nie pamiętam dokładnie ale 47 chyba nie mógł mieć zarostu, włosów itd
3. Fabuła zawsze była ciekawa tyle, że rozgrywka była ważniejsza
4. Jakiś czas temu tak myślałem i to raczej dobry pomysł
5. W każdej grze jest taka wymiana ognia więc by mogli sobie darować (szczególnie jak sobie przypomnę K&L2)
6. Film może być przyczyną wielu ustępstw i ułatwień
7. Jak będę kierował inną postacią przez krótki czas i jak jakoś to uzasadnią to ok (patrz ME2)
8. Jedyny plus

Wychodzi na to samo co było z Splinter Cell''em. Gra nie jest zła ale nie pasuje zbyt do poprzednich części. Z Hitmanem pewnie będzie tak samo. Mam nadzieje, że większość tych punktów to nie prawda. Czy ten eurogamer nie ma jakiegoś embarga czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 ? a kiedy były 3 i 4 ? lol. Chyba nie były jakieś wybitne jak nawet ich nie pamiętam. To i 5 pewnie będzie słaba. A jedynka byla nawet fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Devil May Cry, teraz Hitman... Ja się chyba po prostu starzeję. Czekam aż twórcy "unowocześnią" kolejną serię gier, którą uwielbiam. Może HoM&M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zetknięcie z Hitmanem było traumatycznym przeżyciem i od tego czasu nie lubię gier z serii. Może restart okaże się bardziej strawny? ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 12:16, cHICEK napisał:

5 ? a kiedy były 3 i 4 ? lol. Chyba nie były jakieś wybitne jak nawet ich nie pamiętam.
To i 5 pewnie będzie słaba. A jedynka byla nawet fajna.

1-Hitman: Codename 47
2-Hitman 2: Silent Assassin
3-Hitman: Contracts
4-Hitman: Blood Money
Mylisz się. Każda część jest i będzie wybitna. A czwórka to wręcz arcydzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już nie będzie Hitman. Ostatnio denerwują mnie wszystkie firmy z grami, którzy zamiast kontynuować tradycyjnie swoje serie gier to zmieniają je na kompletną kupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niee... Najpierw Devil May Cry i wygląd Dantego. A teraz uwzięli się na Agenta 47 ? Mogliby zrobić jego twarz jak w 4 części gry tylko po prostu z lepszą grafiką. Taka moja opinia i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować