Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed II - recenzja

61 postów w tym temacie

Ja mimo wszystko grę kupiłem ( razem z jedynką ) / mój wyczekiwany " Borderlands GOTY nie dojechał do sklepów / ale jak na razie przeszedłem tylko pierwszą misję i część drugiej bo mam jakieś problemy z grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda :/, a tak liczyłem, że będzie lepiej niż w pierwszej części, a tymczasem na pierwszej poprzestanę. Najlepsze, że chciałem kupić w ciemno, ale na szczęście pierwsze recenzje takie jak ta otworzyły mi oczy i zdążyłem w porę zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 19:56, mistrzukrak napisał:

Zamiast tego szajsu kupcie Castlevanie, nie pożałujecie. Gra jest długa, grafika piękna,
a gameplay bezbłędny ;)


Niestety," Castlevanii " nie ma na PC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dużo się nie spodziewałem po tej grze... Jedynka mi się "średnio" spodobała, dwójka nie byłaby lepsza. Ja to czekam na coś bardziej sensownego... takie nowe Jedi Outcast albo Jedi Academy mile widziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taka krótka, ale cóż, baranem nie jestem. Jeśli ktoś chce mnie zrobić w chbalona i to za 200zł pokazuje mu środkowy palec i do zobaczenia za parę lat w markecie w koszu z przecenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan jedynki, w dwójce bolało mnie tylko kilka rzeczy, ale bolały mnie tak, że krew się we mnie zalewała:
* historia... no na litość boską... nie chcę nikomu spoilować, ale jeśli w jedynce historia była dość ciekawa, z paroma zwrotami akcji i ogólnie rzecz biorąc sensowna, o tyle tutaj jest jednowymiarowa, jednowątkowa, prosta, nudna i tandetna.
* FPS na PC. Ja rozumiem, że gra zablokowana na 30FPS i nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie fakt, że NIE DA SIĘ grać płynnie. Zmniejszyłem detale do zera i ustawiłem rozdziałkę 800x600 a i tak w cutscenkach na silniku gry spadało do 10. TRAGEDIA. Jedynka chodzi mi na full detalach bez ścinek.

Gdyby nie te dwie rzeczy, przebolałbym to, że gameplay jest monotonny (jak dla kogo, dla mnie rozwalanie szturmowców nigdy się nie znudzi :) A walka z bossem na drugiej mapie była genialna i epicka IMO. Potem niestety już tylko gorzej), żadnych nowych skilli poza mind trickiem...
Dla mnie ta gra to sporo dobrej zabawy i mnóstwo zmarnowanego potenchału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli masz na myśli tę samą walkę z bossem, która mi się podobała, to się zgadzamy :)
zwróć tylko uwagę, że w takim GOW 3 takich walki jest co najmniej z pięć, nie wspominając o pozostałych elementach.
też lubię rozwaląć szturmowców, ale ileż można...?

Dnia 31.10.2010 o 20:44, Khasim napisał:

Jako wielki fan jedynki, w dwójce bolało mnie tylko kilka rzeczy, ale bolały mnie tak,
że krew się we mnie zalewała:
* historia... no na litość boską... nie chcę nikomu spoilować, ale jeśli w jedynce historia
była dość ciekawa, z paroma zwrotami akcji i ogólnie rzecz biorąc sensowna, o tyle tutaj
jest jednowymiarowa, jednowątkowa, prosta, nudna i tandetna.
* FPS na PC. Ja rozumiem, że gra zablokowana na 30FPS i nie przeszkadzałoby mi to, gdyby
nie fakt, że NIE DA SIĘ grać płynnie. Zmniejszyłem detale do zera i ustawiłem rozdziałkę
800x600 a i tak w cutscenkach na silniku gry spadało do 10. TRAGEDIA. Jedynka chodzi
mi na full detalach bez ścinek.

Gdyby nie te dwie rzeczy, przebolałbym to, że gameplay jest monotonny (jak dla kogo,
dla mnie rozwalanie szturmowców nigdy się nie znudzi :) A walka z bossem na drugiej mapie
była genialna i epicka IMO. Potem niestety już tylko gorzej), żadnych nowych skilli poza
mind trickiem...
Dla mnie ta gra to sporo dobrej zabawy i mnóstwo zmarnowanego potenchału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 20:44, Khasim napisał:

jeśli w jedynce historia
była dość ciekawa,

lol

Dnia 31.10.2010 o 20:44, Khasim napisał:

z paroma zwrotami akcji


rotfl

Dnia 31.10.2010 o 20:44, Khasim napisał:

i ogólnie rzecz biorąc sensowna,

..czekaj, ty tak serio?

Dnia 31.10.2010 o 20:44, Khasim napisał:

o tyle tutaj
jest jednowymiarowa, jednowątkowa, prosta, nudna i tandetna.

czyli generalnie nic się nie zmieniło, nie wiem skąd to oświecenie dopiero przy dwójce

Dnia 31.10.2010 o 20:44, Khasim napisał:

Gdyby nie te dwie rzeczy, przebolałbym to, że gameplay jest monotonny

to akurat też nic nowego

no ale jak to mówią indianie - z gówna bicza nie ukręcisz. Jedyna przewaga TFU nad JA/JO/darkforces to technologia która przez te lata poszła do przodu, bo wszystko inne to kolejne kroki wstecz i festiwal nietrafionych rozwiązań - tak fabularnych, jak i gameplayowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy do tego tak maksymalnie zwalone zakończenia, że bardziej się nie dało. W jedynce, przy całej dziwności fabuły, zakończenia się trzymały kupy. Tutaj aż nie wiem, które jest głupsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Stopniowo wątek fabularny koncentruje się na poszukiwaniach Juno, oraz na pomocy, której Starkiller udziela generałowi Kodzie,, - To nie generał Koda tylko Kota ^^ Taki mały błąd ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować