Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Harmonix: Postaramy się, aby marka Rock Band odniosła sukces również w Europie

9 postów w tym temacie

Nie lubię jak mówią o "kawałkach europejskich", wtedy trafiają się jakieś niemieckie czy hiszpańskie syfki :D

A tak w ogóle pewnie znowu nie będzie oficjalnie w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie obraziłbym się gdyby In Flames tam się pojawiło, oczywiście stare albumy: the jester race, whoracle, clayman, colony...pewnie mało prawdopodobne, ale pomarzyć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie Rammstein Rock Band, albo GH: Rammstein kupuję z miejsca ;)

Ale jeśli Rammstein dodałby kawałki do RB3, to pewnie wystarczyłoby, abym tę grę kupił.

A z naszej sceny z chęcią zobaczyłbym cokolwiek, aby w końcu na XBoxie mieć cokolwiek w czym można pośpiewać po polsku, aby goście mogli się pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Rock Band i na premierę czekałem jak głupi, ale jak tu nagle patrzę i widzę, że grę + pianinko mogę kupić za 600-700zł to dajcie spokój :D. Cały zestaw (perkusja + gitara + mikrofon + gra) kosztował dużo mniej gdy wychodził, a tu mam tylko keyboard. Szkoda gadać, będę musiał poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tak słaba sprzedaż gry wynika z... lenistwa marketingowców. Nie wiem jak Wy - ale nigdzie nie uświadczyłem w mediach masowych (mam tu na myśli tv, internet oraz czasopisma poświęcone grom) nic co by tą grę reklamowało w jakikolwiek sposób. Panowie Ci powinni wybrać się do panów odpowiedzialnych za promowanie nowego Medal of Honor - reklamy tego tytułu mnie wręcz wyprowadzały już z równowagi, a tu? O grze całkowicie zapomniałem pod napływem informacji o innych produkcjach. Pod tym samym względem zawaliło Activisions z najnowszym Guitar Hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować