Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 Slim 160 GB + FIFA 11 lub Medal of Honor w sklepie gram.pl

15 postów w tym temacie

Dalej twardo powyżej tysiaka : P. Fajna promocja, zwłaszcza ta z FIFA bo to świetna gra w przeciwieństwie do tej drugiej promocyjnej. Kiedyś się trzeba będzie zaopatrzyć w drugą konsolkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie o cenie :P cena właśnie bardzo ładna :) sama gra 200zł więc konsolka wam wychodzi za 1100 :) ja swoją z filmem na blu-ray kupywałem za 1600 i nie narzekałem ludzie :D nic tylko brać i grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 15:26, Bumblejazz napisał:

co wy gadacie o cenie :P cena właśnie bardzo ładna :) sama gra 200zł więc konsolka wam
wychodzi za 1100 :) ja swoją z filmem na blu-ray kupywałem za 1600 i nie narzekałem ludzie
:D nic tylko brać i grać :P

Cena bardzo ładna to jest w Media Expert ( http://www.mediaexpert.pl/ ), gdzie za ''czarnulkę'' zapłacimy 1349 zł (a więc 50 zł drożej) tak samo z Fifką, tyle, że z dyskiem 320gb.
Nie żebym tutaj robił antyreklamę dla gramu...hm, w sumie robię, ale warto pamiętać, że zawsze ceny mogą być niższe, ot, taka mobilizacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tego nie przebijecie - braciak cioteczny kupił w Realu ps3 slimkę co prawda 120 GB, ale za magiczną kwotę 999 zł. Niby dysk mały, ale i tak większy o połowę od mojej 80-tki w fatce, którą za 1400 zł dwa lata temu kupiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 16:50, BluesBoy napisał:

To tego nie przebijecie - braciak cioteczny kupił w Realu ps3 slimkę co prawda 120 GB,
ale za magiczną kwotę 999 zł. Niby dysk mały, ale i tak większy o połowę od mojej 80-tki
w fatce, którą za 1400 zł dwa lata temu kupiłem...

Ja też za tyle 8 miesięcy temu w MediaExpert. Zdarzają się konsole w takich cenach trzeba się tylko dobrze rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No promocje na Gram.pl daja tyle ze mozesz kupic sprzet i gry w normalnej cenie rynkowej... Za 1350 Kupilem PS3 320 GB z FIFA11. Druga promocja (CoD Black Ops + MoH za 300) to tez jest po prostu umozliwienie kupienia gry w normalnej cenie. Bo nie wiem co za barany kupuja gry w cenie 199zl, jak pierwszy lepszy sklep internetowy daje mozliwosc kupna nowosci za 179zl. Natomiast czesto mozna znalezc nawet w cenie troche nizszej (np. 165).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować