Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: Nie trzy, a aż pięć milionów Kinectów sprzeda się w okresie świątecznym!

16 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Zbyt optymistyczne prognozy czy chłodna kalkulacja? Don Mattrick z firmy Microsoft ogłasza, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia sprzeda się aż pięć milionów sztuk kontrolera Kinect.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft: Nie trzy, a aż pięć milionów Kinectów sprzeda się w okresie świątecznym!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oczywiście lepiej brzmi: "Sądzę, że nasz produkt okażę się klapą, więc nie warto go kupować. Idźcie do konkurencji, my sobie sami popłaczemy nad naszym losem." ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja życzę im powodzenia, coś czuje że bardzo go potrzebują. I szczerze mówiąc mam nadzieje że sprzeda się gorzej żeby przetrzeć im nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 19:44, Fenarid napisał:

Ciekawe ile z tych osób wie, że użytkując Kinecta zgadzają się aby Microsoft ich podglądał.

http://www.lazygamer.net/kinect-is-spying-on-you/

Tego nie widziałem, ale dobre :D A co do sprzedaży to nic dziwnego, że tak wysoko mierzą :D W końcu 500mln $ samo się nie odrobi... Amerykanie kupią na pewno, w to nie wątpię ale tyle co oni zakładają?? No nnie wiemm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem że ta cena nie jest wysoka dla osoby zarabiającej. Pytałem sie jednej osoby z mojej rodziny, brata ciotecznego co o tym mysli i powiedział ze fajna sprawa, na pewno kupi. Więc wszystko jest możliwe 3mln patrząc na reklamy M$ to chyba liczba w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 19:21, The_Nemezis napisał:

Reklama czyni cuda^^

Nie wiem czy jedna, ale wydane na nie pół miliarda dolarów na pewno ;) (zgadzam się z tobą oczywiście, tylko napisałem to w takiej żartobliwej formie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac konsekwentna polityke M$. Zdominowali rynek core, teraz beda doic casuali. Osobiscie nie lubie tej firmy za ich zalosne skoki na kase, za to ze kaza sobie placic absolutnie za wszystko - korzystanie z internetu, DLC czasowe itp...

Ale obstawiam, ze kontroler osiagnie na pewno niebywaly sukces marketingowy. Zreszta nie raz juz widac, ze produkt rewelacyjnie rozreklamowany (Halo 3, Halo: Reach) potrafi przyniesc grube miliony.

Bede bacznie obserwowal sytuacje pykajac sobie na Move. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować