Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NBA Elite 11 skasowane

5 postów w tym temacie

Te gry są na tyle różne, że na NBA 2k11 nie będzie to miało żadnego wpływu, koszykówce od EA bliżej już do NBA JAM (który swoją drogą wymiata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, to jakiż to musiał być badziew, skoro EA skasowało projekt za pięć dwunasta ukończenia prac. Rozumiałbym Blizzard, który zawsze wydaje gry "When it''s done". Ale akurat EA jest jednym z tych wydawców, który wydaje byle więcej, byle szybciej, niekoniecznie aż tak bardzo przejmując się jakością.

Skoro więc NBA Elite 11 skasowali, oznaczać to może tylko tyle, że w porównaniu do konkurencji była AŻ TAK kiepski, że zmiany pochłonęłyby tak wiele czasu, że zachodziło ryzyko, że zyski za grę nawet nie pokryją kosztów produkcji.

Czyli musiał to na prawdę być totalny gniot.

Zresztą, nie dziwi mnie to. Całą seria od dłuższego czasu podupada, a EA Sports nie raczy wprowadzać większych zmian - wciąż sprzedają odgrzewane kotlety, tylko odnowione i "pomalowane" na nowe. Możliwe, że z NBA Elite 11 miało być tak samo - inny tytuł dla zmyłki, szum w mediach dla picu, i bubel, który niewiele by był wart, ale wiele zarobił. Widać jednak zobaczyli NBA 2k11 i od razu zobaczyli, że ich gierka nie dorasta konkurencji do pięt, nawet na tyle, by móc udawać, że jest nową jakością. Trudno inaczej wytłumaczyć tak późną kasatę projektu.

Choć, jak znam żywota i EA, niedługo usłyszymy stek jakichś bardzo pokrętnych wymówek, odwracających kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie opadły im kopary jak zobaczyli mozliwości w 2kNBA11....Żeby nie było siary-projekt na finishu padł..LOL-szczerze jestem zaskoczony tą decyzją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować