Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Mamy PSP2

25 postów w tym temacie

Playstation haz no gaems!!!11

Gdyby nie jechali tak ostro z cenami na rynku handheldów pewnie zastanowiłbym się nad inwestycją w jedno z przenośnych urządzeń. Boje się nawet pomyśleć ile będzie PSP2 kosztować - 1000 złotych? Niby mógłbym kupić wtedy stare PSP, bo cena spadnie - ale jestem człowiekiem który lubi być na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mamy PSP2, ale nie mogę o nim mówić". Idiota!.
"Mamo, moja dziewczyna jest w ciąży, ale nie mogę ci nic powiedzieć jakby co...".

Dodajcie, że ów obrazki, to tylko wyobrażenie nowej zabawki Sony, bo jak widać idiotów nie brakuje nawet na wysokich szczeblach w firmach wysokich lotów, a co dopiero tutaj. Przykro się potem czyta narzekania, że rozsuwane PSP2, to pomyłka albo, iż ekran jest stanowczo za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Xboxa 3 (tak, M$ uznał, że liczba 720 jest głupia i dał normalne 3) a PS4 dojdzie mi w paczce w przyszłym tygodniu. Ale nie mogę o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na zapowiadaną śmierć PSP (oby się nie wlekła jak śmierć pecetów:P

Spoiler

/sarkazm

) i idąca za tym obniżką ceny. A potem tylko młócka w Monster Hunter do końca świata, mojego lub jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Sony takimi zagrywkami robi sobie źle. Albo konsolę mają i ją prezentują, albo nie i nad nią pracują. A nie jakieś "może mamy, może nie...". Jakby ludzie nie spali nocami zastanawiając się czy PSP2 wyjdzie czy nie. Wg mnie coraz więcej ludzi zaczyna olewać to czy kiedykolwiek taka konsolka się ukaże. Nintendo zapowiedziało 3DSa wcześniej i imo było to genialny zabieg, konsola okazuje się hitem już przed premierą i mogę się założyć, że ukradnie wielu fanów Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że PSP2 poza możliwościami technicznymi będzie miało również dobrą bibliotekę gier, na PSP gierek dobrych jest kilka ale za mało by warto było wydawac 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak trzymanie w napięciu ;) sam na pewno kupię PSP2 ale jeszcze za rogiem jest 3DS ;) hmmmmm może obie, i nie trzeba się stresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna wielka ściema. Czemu? Firma, która dostałby do testów nowe urządzenie musiałaby podpisać NDA. I wszystko na ten temat. A tu gościu nawet się przedstawia tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wejścia na UMD, nie ma moich "piniędzy" :). [2]

Nie wierzę w to że na PSP2 będzie format UMD, chyba że po GO się sparzyli co nieco i może pomyślą. Szczerzę im tego życzę. Fakt że PSP2 kupię wtedy kiedy będzie już mowa o PSP3... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w firmie, w której ujawnienie jakichkolwiek szczegółów o premierze nowego oprogramowania grozi grzywną od 50 tys. złotych, więc jeśli to prawda, to nie chcę wiedzieć, ile zapłaci ów "anonim".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 22:09, Grzech napisał:

Pracuje w firmie, w której ujawnienie jakichkolwiek szczegółów o premierze nowego oprogramowania
grozi grzywną od 50 tys. złotych, więc jeśli to prawda, to nie chcę wiedzieć, ile zapłaci
ów "anonim".

Przypuszczam, że to przeciek kontrolowany. Normalnie nikt nie byłby tak głupi, żeby wyjawiać takie informacje, bo jak sam mówisz, grozi to bardzo dużą grzywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ile jeszcze nesów będzie powtarzanych w kółko o PSP2 i kto się nią bawi. Nie nudzi was już to? Jak zapowiedzą już oficjalnie to dopiero będzie co 5 min news o tym, jaki guzik będzie wstawiony w nowym psp2. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 20:40, ibisz napisał:

Wg mnie Sony takimi zagrywkami robi sobie źle. Albo konsolę mają i ją prezentują, albo
nie i nad nią pracują. A nie jakieś "może mamy, może nie...". Jakby ludzie nie spali
nocami zastanawiając się czy PSP2 wyjdzie czy nie. Wg mnie coraz więcej ludzi zaczyna
olewać to czy kiedykolwiek taka konsolka się ukaże. Nintendo zapowiedziało 3DSa wcześniej
i imo było to genialny zabieg, konsola okazuje się hitem już przed premierą i mogę się
założyć, że ukradnie wielu fanów Sony.


albo dają developerom by Ci spróbowali ja okiełznać a jak coś jest nie teges to do poprawki, sony nie wypuści nie dopracowanego sprzętu, nintendo jak to nintendo, poza 3d 3ds nie będzie czymś świetnym, na 3dsa przyszła pora to i na psp2 przyjdzie :P. fanów nie ukradnie na pewno, wielu posiadaczy psp lub ps3 lub ps2 posiada 3dsa lub inne urządzenia nintendo :P hmm nowy flame powstaje?? ( 3ds-psp2?) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 23:42, Bumblejazz napisał:

albo dają developerom by Ci spróbowali ja okiełznać a jak coś jest nie teges to do poprawki,
sony nie wypuści nie dopracowanego sprzętu, nintendo jak to nintendo, poza 3d 3ds nie
będzie czymś świetnym, na 3dsa przyszła pora to i na psp2 przyjdzie :P. fanów nie ukradnie
na pewno, wielu posiadaczy psp lub ps3 lub ps2 posiada 3dsa lub inne urządzenia nintendo
:P hmm nowy flame powstaje?? ( 3ds-psp2?) xD



IMO to byłby najgłupszy flame w historii. Walka między fanami dwóch konsol, o których prawie nic nie wiadomo, żadna z nich jeszcze nie wyszła, a w ogóle to jedna jest jeszcze tak na prawdę mitem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować