Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Wasze fotele-krzesla do kompa:)

60 postów w tym temacie

Tutaj dawajcie fota i piszczie na czym siedzicie, czytacie i wogle duzo rzeczy przy kompie mozna...ja mam stary wysluzony ale dobry fotel ma z 5 lat teraz kupuje nowy jakis skorzany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... fajny ale śmieszny temat.
Ja mam przy kompie zwykły stary fotel.
W sumie to chyba lepsze od plastikowych krzesełek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż to ja sie może pochwale swoim Szpszętem, ale pewnie zaraz jakaś kobitka mnie oskarży że chwale sie swoim "wyposażeniem" domowym oczywiście :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje wygalda dosc smiesznie bo nie ma kata 90 stopni tylko jakies 150 :) niewiem czemu takie przychylone do tylu jak podkrece do przodu to i tak spada do tylu jest z jakiegos czarnego materialu zawsze jest zakurzone jak sie w nie walnie to clay pokuj z kurzu jest, lubie jak gram czymac na nim nogi...dlatego kupuje nowe :) znaczy sidzie i trzymam troche ciasno ale ok da sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje siedzisko to najzwyklejsze krzeslo z oparciem :] Nie chce mi sie kasy wydawac na porzadny fotel na razie. Ale jak zarobie w wakacje to fotel bedzie poczatkowym zakupem... =] (Od razu po kościach pamięci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam czarny, obrotowy, ukółeczkowany od ładnych paru lat mi dzielnie służy, acz powoli zaczynam się go obawiać - zdąrzyłem upaprać go chyba każdym możliwym rodzajem żarcia/picia i nie wiem czy nie dojdzie do jakiegoś ciekawego procesu ożywienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić fotelik porządny ;) Niby bajery, ale jak się człowiek przyzwyczaja ;)

Z regulowanymi wibracjami reagującymi na gry, własnym systemem dźwiękowym (pozwala na słuchanie muzyki na samym fotelu, bez włączania kompa... pamięć - 2 giga, do tego stacja dysków pod siedziskiem... wmontowane słuchawki 5.1, żeby nie przeszkadzało sąsiadom) + podgrzewana podpórka na nogi + opaski na łokcie, mięciutkie i też można podgrzewać.

Tylko kosztował sporo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 20:12, Jack Bauer napisał:

czyżbyś miał laptopa ? ;D bo jeszcze nie widziałem nikogo kto by siedział na łóżku :D a może
masz tego kompa tak nisko ze musisz siedziec na łóżku ? :D

po prostu tak mi najwygodniej - kompa mam zwykłego, jak mi sie baterie naladuja to kolo północy dam fotke :) tylko wywale te wszystkie kubki po kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:54, glizda101 napisał:

Mój fotel jest taki sam jak fotel Hubi Koshi''ego (;P), tylko że niebieski.

Ja też mam niebieski fotel, taki sam jak Hubi Koshi''ego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwilbyś się:P Jeżeli mówimy o siedzeniu do PC to ja mam krzesło, wyprodukowane chyba jeszcze w ZSRR (tzn. ja mam 18 lat a to cudo jest napewno starsze odemnie:P) W sumie to używam go wyłącznie z nostalgii (w domu w międzyczasie już chyba 2x większość mebli była zmieniana, a to krzesło przetrzymało ten okres w najgłębszym zakamarku piwnicy:P) To jest jedna z tych rzeczy, która jest brzydka, niezbyt wygodna a mimo to nie zamieniłbyś jej na żadną inną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować