Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Wasze fotele-krzesla do kompa:)

60 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2006 o 21:17, Vaxinar napisał:

TO ja się pochwalę, że mam prawie indentyczny fotel - nowy - jak Panowie z CDP. :)

a ile za ten fotel zapłaciłeś jeśli można wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 12:58, D2T napisał:

a ile za ten fotel zapłaciłeś jeśli można wiedzieć? :)


300 złotych, ale nie żałuję. Bardzo wygodnie się na nim siedzi. Teraz przeglądałem filmik CDP i jeszcze raz porównałem mój z ich fotelami, jest TROSZKĘ inny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 17:32, NyGgA MiLy napisał:

Ale żes se uwił gniazdko(jest jeszcze 1 kubek po kawie:D)


:) akurat ten kubek był swierzo zatankowany moja ulubiona czarna plujka (wrzatek + 2 lyzeczki kawy + 3 łyzeczki cukru = idealny poranek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 20:24, Monastor napisał:

Warto kupić fotelik porządny ;) Niby bajery, ale jak się człowiek przyzwyczaja ;)

Z regulowanymi wibracjami reagującymi na gry, własnym systemem dźwiękowym (pozwala na słuchanie
muzyki na samym fotelu, bez włączania kompa... pamięć - 2 giga, do tego stacja dysków pod siedziskiem...
wmontowane słuchawki 5.1, żeby nie przeszkadzało sąsiadom) + podgrzewana podpórka na nogi +
opaski na łokcie, mięciutkie i też można podgrzewać.

Tylko kosztował sporo :/


wow, serio mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 13:36, Vaxinar napisał:

> a ile za ten fotel zapłaciłeś jeśli można wiedzieć? :)

300 złotych, ale nie żałuję. Bardzo wygodnie się na nim siedzi. Teraz przeglądałem filmik CDP
i jeszcze raz porównałem mój z ich fotelami, jest TROSZKĘ inny. :)


A skad wiezs jaki oni maja? wogle jak maja w siedzibie firmy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 20:07, ArtuRPGpl napisał:

> > a ile za ten fotel zapłaciłeś jeśli można wiedzieć? :)
>
> 300 złotych, ale nie żałuję. Bardzo wygodnie się na nim siedzi. Teraz przeglądałem filmik
CDP
> i jeszcze raz porównałem mój z ich fotelami, jest TROSZKĘ inny. :)

A skad wiezs jaki oni maja? wogle jak maja w siedzibie firmy?:D

Na filmikach okolicznościowych widać. ;) Ja mam klasyczną obrotówkę z oparciami i szczerze powiedziawszy, chętnie wymieniłbym na stacjonarny fotel a la kubełkowy (taki ergonomiczny i zdrowy dla plecków). Mój stołek już się rozlatuje i trza będzie w najbliższym czasie zainwestować w nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 20:05, ArtuRPGpl napisał:

> Warto kupić fotelik porządny ;) Niby bajery, ale jak się człowiek przyzwyczaja ;)
>
> Z regulowanymi wibracjami reagującymi na gry, własnym systemem dźwiękowym (pozwala na
słuchanie
> muzyki na samym fotelu, bez włączania kompa... pamięć - 2 giga, do tego stacja dysków
pod siedziskiem...
> wmontowane słuchawki 5.1, żeby nie przeszkadzało sąsiadom) + podgrzewana podpórka na nogi
+
> opaski na łokcie, mięciutkie i też można podgrzewać.
>
> Tylko kosztował sporo :/

wow, serio mowisz?

Pewnie... porządny gracz mus mieć porządny fotel ;)
Przyznam się, że zmiana fotela na taki daje czasem więcej niż zmiana karty graficznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 20:07, ArtuRPGpl napisał:

A skad wiezs jaki oni maja? wogle jak maja w siedzibie firmy?:D


Specialnie zrobiłem fotkę....
Chaos drobny pnauje na biórku, ale trudno się mówi, koluarki do kompa, pióra, gazety i CZASOPISMA, kalendarze, mapy, kartki, playerki, chusteczki.... ehhh. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny fotelik :) Ale ta gazeta na biurku ! nie ladnie :p

Ja swoj polamalem i krzeslo okupuje zwykle , trzeba sie szarpnac bedzie na cos wygodnego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! Ja mam fotel obrotwy :P z oparciem :D:D (cud techniki:p) Występują również 2 boczne hmm jak to się nazywa- to co się ręce na tym trzyma (yoł wszyscyy wiedzą o co chodzi :D :P) W sumie jest spoko ma 4 fajne czarne plastikowe kółka:D Fotelik jest kolory czarnego (metalik:P:P - żart) Jedyną wadą jest że strasznie skrzypi :P:P:P w dzień siętego nei odczuwa ALE o 1.00 jak już ALL spią to jest LIPA :P:P Pozdro ! ! --------> Fajny temat...naprawdę:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 21:15, Kubeczek77 napisał:

Siemka ! Ja mam fotel obrotwy :P z oparciem :D:D (cud techniki:p) Występują również 2 boczne
hmm jak to się nazywa- to co się ręce na tym trzyma (yoł wszyscyy wiedzą o co chodzi :D :P)
W sumie jest spoko ma 4 fajne czarne plastikowe kółka:D Fotelik jest kolory czarnego (metalik:P:P
- żart) Jedyną wadą jest że strasznie skrzypi :P:P:P w dzień siętego nei odczuwa ALE o 1.00
jak już ALL spią to jest LIPA :P:P Pozdro ! ! --------> Fajny temat...naprawdę:):P


Wiem wiem ze fajny:) Wiadomo kto robil, a co do mojego dokladnie to lipa ze hey ma kat niemal 130 stopni pochylenia taki rozruchany w niepozytwnym tego slowa znaczeniu, on ma same wady np: kolka rysuja mi podloge a oparcie i ogolnie wszystko smierdzi i ejst z kurzu teraz kupuje nowy, a wlasnie ten wywalilem bo mnie plery bola, i siedze na krzesle metlaowym z Ikei i jest jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś w stylu fotela bruliego (tak przynajmniej wywnioskowałem z opisu). A fajny jest, bo się można w nim kręcić i wiercić, a i tak będzie wygodnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować