Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

Wasze fotele-krzesla do kompa:)

60 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2006 o 21:32, ArtuRPGpl napisał:

taki rozruchany w niepozytwnym tego slowa znaczeniu,



A pozytywne znaczenie jakies to slowo ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 21:49, libero85 napisał:

> taki rozruchany w niepozytwnym tego slowa znaczeniu,


A pozytywne znaczenie jakies to slowo ma ?


niewiem ale weim ze mnie plery bola teraz /L a no chyba ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:44, Hubi Koshi napisał:

Cóż to ja sie może pochwale swoim Szpszętem, ale pewnie zaraz jakaś kobitka mnie oskarży że
chwale sie swoim "wyposażeniem" domowym oczywiście :-]


Ja mam prawie identyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:48, Immortal 1 napisał:

Ja mam prawie identyczny:)

Wcale mnie to nie dziwi w końcu mamy ere produkcji masowej, przyjemnie jest sie na nim wyłożyć i obserwowac co sie na ekranie dzieje :-] Jeszcze tylko piwka brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:45, ArtuRPGpl napisał:

Jakoś nam przygasł ten temat:(


Oby zdechł. Choćby dlatego, że fachwcy mają ponad roczny poślizg z wykończeniem mojej chaty.

PS. Nie używam podkładek pod myszkę, może i o tym warto rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 21:54, Pan_Sza napisał:

> Jakoś nam przygasł ten temat:(

Oby zdechł. Choćby dlatego, że fachwcy mają ponad roczny poślizg z wykończeniem mojej chaty.

PS. Nie używam podkładek pod myszkę, może i o tym warto rozmawiać?


Sadze ze dlatego ze cos do mnie masz ale to mnie g obchodzic wiec jak masz takie slowka pisac to wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam fotel ze specjalną obręczą (zdjęcie 1) do trzymania na niej nóg. Co prawda teraz z niej nie korzystam, ale jakieś 5 lat temu, gdy byłem mniejszy, bez niej nie dałbym rady. Wszystko dlatego, że mam dość wysokie biurko - porównajcie sobie wysokośc obudowy od komputera z wysokością na której znajduje się blat biurka (zdjęcie 2). Fotel, jak widać, przeżył już wiele ale służy mi wiernie niczym stara szkapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nowe muszę kupic, bo aktualne jest w beznadziejnym stanie. Oparcie to styłu i jedno z boku odpadło (samo:P) i ta dźwignia za pomoca której się podwyższa i obniża nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:03, ArtuRPGpl napisał:

Sadze ze dlatego ze cos do mnie masz ale to mnie g obchodzic wiec jak masz takie slowka pisac
to wypad


Nic do Ciebie nie mam. Ty masz po prostu problem z wyciąganiem wniosków.
A słowo "wypad" zarezerwuj dla ludzi pod kioskiem z piwem. My (tysiące nicków) staramy się o względną tolerancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykły fotel obrotowy od 6 lat i rozepchany pod kształt mojego własnego tyłka i nie wymienił bym go na nic innego :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma typowego gamingowego? :D Ja mam takiego AKRACING`a : https://www.akracing.pl/index.php?id_kat=001002 Może i drogi ale uważam, że warto, bo spełnia moje wymogi, nawet bardziej niż się spodziewałem. :D Lubię na nim polegiwać, w pozycji odchylonej na maxa w tył. :D Jest to bardzo stabilna pozycja wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotel to jedno, a dobra mata chroniąca panele pod fotelem? No chyba, że są jakieś powszechnie dostępne fotele z kółkami, które nie ścierają podłogi. Jakie rozwiązania stosujecie? Ja mam zwykły fotel biurowy (z nieco wyższej półki, skórzany itd, trochę skóra pozdzierana, ale na nowy nie prędko będzie mnie stać), ale z matami pod niego to jest jakaś masakra. Mam już trzeci egzemplarz, mata niestety często się wygina, zbiera kurz pod spód i przesuwa się pod fotelem. Musi być dosyć duża, a co za tym idzie częściowo jest pod nogami biurka i szafek z tyłu, więc poprawianie jej to katorga. Macie jakieś sprawdzone rozwiązanie albo miejsce gdzie można kupić porządne maty pod fotele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie do tego fotela który ja mam, można dokupić dodatkowo kółka kauczukowe, możliwe że mogą pasować do innych foteli, trzeba byłoby zmierzyć średnicę tego trzpienia, tak to wygląda: https://www.akracing.pl/index.php?id_kat=001006 , ale w sumie nie zdecydowałem się, stwierdziłem, że zobaczę jakie są te w zestawie i w zasadzie dają radę, bo są ciche na śliskich nawierzchniach i mają przyczepność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować