Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza konkurs SMS. Call of Duty: Black Ops Prestige Edition do zgarnięcia

93 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2010 o 23:31, Mariusz1515 napisał:

czekam właśnie na taki konkurs. Kiedy będzie jakiś darmowy, nigdy nie bawię się w smsy,
prawie zero szans.


Darmowe konkursy tez sa na gram.pl, kilka sie ostatnio zakonczylo.

Dnia 04.11.2010 o 23:31, Mariusz1515 napisał:

Laid_back, a skąd masz takie informacje, że takie smsy ludzie lubią? :D


Na podstawie ilosci SMSow jaka przychodzi na konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej wolę jakieś konkursy twórcze i oryginalne (od rysowania po inne rzeczy) niż takie sms''owe które są pic na wodę i tak naprawdę nie wiadomo jak to jest naprawdę.

Takich konkursów sms''owych nie powinno być moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 10:25, NeMo-PL napisał:

Bardziej wolę jakieś konkursy twórcze i oryginalne (od rysowania po inne rzeczy) niż
takie sms''owe które są pic na wodę i tak naprawdę nie wiadomo jak to jest naprawdę.

Takich konkursów sms''owych nie powinno być moim zdaniem

Zgadzam się... byleby tylko kaska płynęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie... narzekacie że kase zdzieraja a i tak wyślecie smsa od siebie,matki,psa lub dziewczyny
na wielu stronach są konkursy smsowe i tam nikt nie pisze że kase zdzierają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 10:55, papadorson napisał:

Zgadzam się... byleby tylko kaska płynęła.


A w czyms ci to przeszkadza? Do wziecia udzialu w konkursach nikt nikogo sila nie zmusza. A serwis musi zarabiac na siebie, chocby po to, zeby rozwijac forum, gramsajty i inne bezplatne uslugi gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 21:09, Laid_back napisał:

>
Ja nic nie mówię, to Ty masz jakieś źródła i podajesz publicznie taką (rozumiem, że pewną
i sprawdzoną) informację. Ja na przykład nie mówię o rzeczach, o których nie mam pojęcia,
bo nie chcę robić sobie z gęby cholewki...

To NIE informacja, a rada dla ludzi aby nie tracili kasy, a jak to ci nie pasuje to szkoda. Raczej regulaminu nie łamię.

Nie mam nic do normalnych loterii SMS w których losuje się wygranych, ale do takich gierek "na czas" lepiej bawić się TYLKO z odpowiednim telefonem - taka moja RADA dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2010 o 07:55, Wojman napisał:

Na podstawie ilosci SMSow jaka przychodzi na konkurs?

Tak, tylko, że są ludzie, którzy potrafią wysłać XXX smsów. A takich ludzi jest wiele, także słaby argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 23:31, Mariusz1515 napisał:

Laid_back, a skąd masz takie informacje, że takie smsy ludzie lubią? :D

Świadczy o tym ich ogromna popularność na rynku, nie potrzeba nic więcej

Dnia 04.11.2010 o 23:31, Mariusz1515 napisał:

NIKT nie lubi takich smsów,

a jak znajdę nawet JEDNĄ osobę która lubi i Ci przedstawię, to wiesz, że Twoja teoria wali się w gruzy? :)

>ludzie wolą konkursy ale te co można troche pomyśleć to raz i dwa w których można

Dnia 04.11.2010 o 23:31, Mariusz1515 napisał:

się troche pobawić a nie tylko kasa kasa kasa ehhh co się porobiło, zaraz jeszcze vat
dodajcie 2x :D


nie wiem na czym to opierasz, rozumiem, że przeprowadziłeś dziesiątki konkursów w swoim życiu i masz doświadczenie na temat ich popularności... powiem Ci jedno: żeby te "konkursy kreatywne, które tak ludzie lubią" miały chociaż te 10% liczby uczestników tych SMS - byłoby super

kompletnie Was nie rozumiem - robimy konkursy wszelakiego rodzaju, dopiero mieliśmy kreatywny konkurs "Medal of Honor" - trzeba było brać udział, jak jesteście ich spragnieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że zawsze jest źle? Praca kreatywna? Nie umiem rysować/pisać/śpiewać (właśnie, przydałby się konkurs ze śpiewaniem :D). Łatwe odpowiedzi? Weźmie udział pełno ludzi, i tak nie mam szans. Poza tym zawsze wygrywają jakieś anonimy (o co najczęściej osądzają nikomu nie znani przodownicy/brygadziści). Wygra ktoś znany - też źle, konkurs musiał być ustawiony. SMS? Trzeba płacić? Hańba! Tylko jakoś nikt nie zauważył, że szacunkiem środowiska nikt nie wyżywi swojej rodziny... Ja w takich konkursach udziału nie biorę, ale przynajmniej nie narzekam, bo zdaję sobie sprawę, że serwis nie jest instytucją charytatywną.

Na Twoim miejscu już dawno przestałbym się przejmować takimi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 15:45, Wrukos napisał:


> Na podstawie ilosci SMSow jaka przychodzi na konkurs?
Tak, tylko, że są ludzie, którzy potrafią wysłać XXX smsów. A takich ludzi jest wiele,
także słaby argument.



Super, ktoś wyśle XXX SMSów, a z jednego telefonu liczy się tylko 1. Pozostałe się wysyła, żeby poprawić swój czas. Więc pozdro dla tych co wysyłają XXX SMSów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak fakt faktem, że zasady tego konkursu są niesprawiedliwe... Na głównej stronie powinno być napisane, że liczy się czas reakcji.

"Prawidłowa odpowiedź, która dotrze do Organizatora i zostanie zarejestrowana jako jedna z odpowiedzi z najkrótszym czasem od pierwszego do dziesiątego miejsca, liczonym jako czas pomiędzy wysłaniem przez Organizatora do uczestnika SMSa z pytaniem, a momentem otrzymania przez Organizatora SMS-a zwrotnego z poprawną odpowiedzią, uprawnia do Nagrody A." - z regulaminu.

Powinno być tak, że losuje się SMS spośród wszystkich nadesłanych, żeby było sprawiedliwie... Tak sądzę.

"D. Prawidłowa odpowiedź, która dotrze do Organizatora i zostanie zarejestrowana jako odpowiedź z siedemnastym najkrótszym czasem, liczonym jako czas pomiędzy wysłaniem przez Organizatora do uczestnika SMSa z pytaniem, a momentem otrzymania przez Organizatora SMS-a zwrotnego z poprawną odpowiedzią, uprawnia do Nagrody D." - a to już paranoja totalne. Siedemnasty najkrótszy czas... :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 10:16, Zdenio napisał:

Powinno być tak, że losuje się SMS spośród wszystkich nadesłanych, żeby było sprawiedliwie...
Tak sądzę.


Niemozliwe do przeprowadzenia z kilku powodow. W takim przypadku mamy juz loterie, a to wymaga zgody ministerstwa, dodatkowe koszty, podatki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol ludzie co wy piszecie :D nie chcecie to nie bierzcie udziału.. jak wam nie żal 4,88 zł to ok, cieszę się bardzo. Konkursy są nie tylko sms''owe i nie za każdy trza płacić :D ja nie zapłaciłem a wygrałem ale akurat nie na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 15:49, Laid_back napisał:

> Kiedy będą wyniki konkursu? Rozesłaliście smsy do zwycięzców?

zgodnie z regulaminem - do 29 listopada


Czyli jeszcze nie rozesłaliście, chciałem się po prostu dowiedzieć czy nagroda przeszła mi koło nosa, ale widzę że na razie jeszcze trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować