Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza konkurs SMS. Call of Duty: Black Ops Prestige Edition do zgarnięcia

93 postów w tym temacie

"Konkursy SMS są bardzo popularne, ludzie je lubią i chętnie biorą udział - bez względu na to co napiszesz, nie mamy zamiaru z nich zrezygnować:)"

What? Lubia je chyba ''za przeproszeniem" tylko debile + organizatorzy takich konkursow ktorzy zarabiaja wielokrotnosc wartosci ''wygranej''. Nie widze powodu dla ktorego mielibyscie z nich rezygnowac - nie oplaca sie Wam to.

Popularna jest tez "Lady Gaga" czy "Justin Bieber" - ciekawe czemu z nich nie czerpiecie inspiracji. ;)

W kazdym razie zycze "uczestnikom" "konkursu" powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak....takie konkursy są kontrowersyjne i zawsze będą sobiście jestem im przeciwny bo nie polegają na inwencji a na portfelu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uee, to ja już bym wolał zwykłe konkursy sms z ''cudownym'' losowaniem. Bo teraz to nie ma praktycznie szans na wygrana skoro pierwsze 10 miejsc to same ''roboty''.
A tak człowiek miał przynajmniej nadzieje że mu szczęście dopisze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 14:50, Laid_back napisał:

Skąd masz taką informację?

Każdy w miarę inteligenty człowiek wie, że takie konkursy wygrywają zawodowi gracze, którzy wysyłają dużo smsów, rozpracowują system i utrzymują się z tego. Gram.pl organizując takie konkursy pokazuje, że uważa gramowiczów za głupków, którzy wydadzą kasę rodziców na smsy bez szans. Gdyby to była loteria to bym to jescze rozumiał, ale to co robicie to czyste wyłudzanie kasy. Tak jak pisałem w konkursie na fotomontaż z MoHa. Tamten konkurs poprawiał wasz wizerunek, ten pogarsza go aż do dna... Jest to po prostu niesmaczne z waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E. Przebieg Konkursu
3. Zadaniem uczestnika jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie zadane w SMSie zwrotnym w jak najkrótszym czasie od otrzymania pytania.

To ja sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 15:15, Laid_back napisał:

I... dalej nie wiem skąd EjPii ma tak dokładną informację, że trzeba mieć czas reakcji
żeby wygrać...
Na dodatek CoD: Prestige Edition nie wygrywa najszybszy gracz, przecież jest jasno napisane
w regulaminie

D. Prawidłowa odpowiedź, która dotrze do Organizatora i zostanie zarejestrowana jako odpowiedź z siedemnastym najkrótszym czasem, liczonym jako czas pomiędzy wysłaniem przez Organizatora do uczestnika SMSa z pytaniem, a momentem otrzymania przez Organizatora SMS-a zwrotnego z poprawną odpowiedzią, uprawnia do Nagrody D.
Wygrywa 17 najszybszy gracz. Sugerujesz ludziom, że to loteria, a tak nie jest. I tak wszystkie nagrody zgarnie jedna/dwie osoba z różnych numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laid to było mówione przy okazji innych konkursów że nie ma macie zezwolenia na prowadzenie konkursu na zasadzie loterii tylko wyłaniacie zwycięzców wg określonej pozycji czyli np 10, 20, 31 wygrywa. Co daje większą szansę jeśli gra się na wielu kontach.
Co do konkursów sms nie lubię i udziału brać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 16:28, byverter napisał:

> Skąd masz taką informację?
Każdy w miarę inteligenty człowiek wie, że takie konkursy wygrywają zawodowi gracze,
którzy wysyłają dużo smsów, rozpracowują system i utrzymują się z tego. Gram.pl organizując
takie konkursy pokazuje, że uważa gramowiczów za głupków, którzy wydadzą kasę rodziców
na smsy bez szans. Gdyby to była loteria to bym to jescze rozumiał, ale to co robicie
to czyste wyłudzanie kasy. Tak jak pisałem w konkursie na fotomontaż z MoHa. Tamten konkurs
poprawiał wasz wizerunek, ten pogarsza go aż do dna... Jest to po prostu niesmaczne z
waszej strony.


1. To nie była odpowiedz na moje pytanie, dalej czekam na odpowiedź od EjPii :)
2. Nie chce mi się w kółko tego samego tłumaczyć - wielu ludziom podoba się taka forma konkursu i biorą w niej udział - komu się nie podoba, niech nie bierze udziału. Krótka piłka.
3. "Gdyby to była loteria to bym to jescze rozumiał" no to powinieneś zrozumieć, że ciężko nawet za pomoca magicznych umiejętności nadesłać akurat 17 najszybszy sms z kolei

Generalnie powtórzę po raz ostatni, nie mam ochoty pisać tego też przy kolejnej akcji - konkursy SMS są dobrowolne, nie ma obowiązku udziału w nich, a mają grono uczestników, którzy preferują tego typu konkursy. Osoby, które mają zamiar tracić czas na narzekaniu i informowaniu wszystkich, że nie wezmą udziału, niech lepiej klikną w tym czasie na stronę Pajacyka - będzie to z pewnością dużo bardziej pożyteczne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 16:32, byverter napisał:

Wygrywa 17 najszybszy gracz. Sugerujesz ludziom, że to loteria, a tak nie jest. I tak
wszystkie nagrody zgarnie jedna/dwie osoba z różnych numerów.


Ręce opadają... eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2010 o 16:42, Laid_back napisał:

2. Nie chce m isię w kółko tego samego tłumaczyć - wielu ludziom podoba się taka forma
konkursu i biorą w niej udział - komu się nie podoba, niech nie bierze udziału. Krótka
piłka.

No dobrze. Mi się, jak zdecydowanej większości, takie konkursy nie podobają i nie biorę w nich udziału, ale przeciwnicy tych "dobrodziejstw" mogą chyba wypowiedzieć swoje zdanie, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sms wysłany... Bardzo chciałbym wygrać cokolwiek z tego konkursu... Nawet z głupiej zniżki 20zł bym się ucieszył, ale jednak Prestige Edition rządzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 15:15, Laid_back napisał:

I... dalej nie wiem skąd EjPii ma tak dokładną informację, że trzeba mieć czas reakcji
żeby wygrać...



"3. Zadaniem uczestnika jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie zadane w SMSie zwrotnym w jak najkrótszym czasie od otrzymania pytania.".

Toć jest napisane w regulaminie, że liczy się czas reakcji ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK wysłane. Ale jak nie wygram to juz więcej nie wezme udziału w takim konkursie. W poprzednim straciłem tylko niepotrzebnie 5zł. A czy nie mozna zrobić zwykłego losowania? Niestety niektórzy maja wygodniejszą klawiature do pisania i szybciej napiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 18:12, Witka1995 napisał:

OK wysłane. Ale jak nie wygram to juz więcej nie wezme udziału w takim konkursie. W poprzednim
straciłem tylko niepotrzebnie 5zł. A czy nie mozna zrobić zwykłego losowania? Niestety
niektórzy maja wygodniejszą klawiature do pisania i szybciej napiszą.


Sorry, ale wysyłając 1 esemesa twoje szanse są wręcz żałosne. Trza zacząć wysyłać odpowiedź jeszcze przed wysłaniem pierwszego smsa (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AlienStalker@ dobrze napisane, popieram! P.S. Po wysłaniu SMS''a przychodzi ''''jeśli chcesz poprawić swój czas wyślij SMS''a na nr. ****, haha poprawić czas!? Buahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 18:34, Buachu napisał:

Sorry, ale wysyłając 1 esemesa twoje szanse są wręcz żałosne. Trza zacząć wysyłać odpowiedź
jeszcze przed wysłaniem pierwszego smsa (lol)


Właśnie w losowaniu szanse ma każdy równe i wygrana zależy tylko i wyłącznie od szczęścia, a w konkursach takich jak ten wygrywają zazwyczaj zawodowi gracze, a chmara osób wysyłające te smsy finansuje im te nagrody (zazwyczaj, bo mogą o nim po prostu nie wiedzieć :) - zwykły śmiertelnik nie ma żadnych szans. Ja biorę udział tylko w konkursach gdzie jest losowanie - tam mam przynajmniej jakąś szansę, na pewno większą niż w totka :D Kiedyś były takie w CD-Action, ale się to niestety zmieniło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować