Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza konkurs SMS. Call of Duty: Black Ops Prestige Edition do zgarnięcia

93 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2010 o 18:35, lukas99999 napisał:

Po wysłaniu SMS''a przychodzi ''''jeśli
chcesz poprawić swój czas wyślij SMS''a na nr. ****, haha poprawić czas!?


No to nie poprawiaj czasu. Sprawdz za to w slowniku jak sie poprawnie stawia apostrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwroc uwage, ze tam mowa jest o kokursach, ze wygrywa pierwszy SMS z najszybsza odpowiedzia. Na gram.pl wygrywaja dopiero od ktoregos miejsca, wiec "zawodowcy" raczej nie maja czego tu szukac, bo nie maja jak ustalic jak wyslac SMSa, zeby doszedl np. jako 16. Po za tym do udzialu w tych konkursach nik sila nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 14:50, Laid_back napisał:

Skąd masz taką informację?

No nie mów, że nie będzie 17 osób z czasem poniżej sekundy? Dlatego napisałem, że jak ktoś wysyła "normalnie" lepiej niech się nie męczy i odpuści, a wy tylko przekonujecie do wysyłania SMSów jak TVP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 19:09, Wojman napisał:

Zwroc uwage, ze tam mowa jest o kokursach, ze wygrywa pierwszy SMS z najszybsza odpowiedzia.
Na gram.pl wygrywaja dopiero od ktoregos miejsca, wiec "zawodowcy" raczej nie maja czego
tu szukac, bo nie maja jak ustalic jak wyslac SMSa, zeby doszedl np. jako 16. Po za tym
do udzialu w tych konkursach nik sila nie zmusza.


Zawodowiec wyśle 17 najszybszych smsów z różnych telefonów i wszystko jego >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram spokojnie powinno napisać iż taki rodzaj konkursu jest na tyle "popularny", że nie opłaca im się z niego rezygnować, gdyż zarabiają na tym i tyle, na chiwlę obecną czytając ten tekst widać większość negatywnych komentarzy, zapewne ci co popierają taką formę konkursów właśnie teraz z wypiekami na twarzy wysyłają multum sms-ów - a może uda się wygrać.

Osobiście nie akceptuję takiej formy konkursów, niemniej jednak ja to nie instytucja Gram-u, dla nich ważniejsze jest by zarabiać kasę a nie was uszczęśliwiać drodzy gramowicze, nikt tutaj nie działa na zasadzie instytucji charytatywnej - chcą to tak robią, nikt nikogo nie zmusza by owe sms-y wysyłać.

I jeszcze jedna sprawa, do pana moderatora, skoro dość często lubi poprawiać innych, poprawiać można, gdyż czyniąc to ludzie zwracają uwagę na błędy które popełniają, niemniej jednak nie wypada tak czynić w wypadku w którym ten poprawiający nie potrafi pisać poprawnie po polsku, gdyż niedobre chochliki perfidnie ukradły mu z klawiatury wszystkie ogonki z literek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany ale niektórzy narzekają... jakby to był jakiś przymus czy co. Trudno aby dali nagrody warte ponad 600zł i nic w zamian nie wymagali... Citkowsky zasponsoruj

Spoiler

hmm dziwne, że podkreśliło, jak to się poprawnie pisze?

jakieś fajne nagrody to nie wtedy aby wygrać nie będzie trzeba wysyłać sms-ów i tracić majątku :) A co do szans na wygraną to są takie same jak we wszystkich innych konkursach a nawet wydaje mi się, że większe bo w konkursach tego typu mniej ludzi wysyła sms-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Chcesz konkurs? Proszę bardzo, zasady jednego z nich już powyżej zaprezentowałem dla przykładu. Praktycznie to samo co tutaj tylko nie wysyłanie smsów a przelewanie ,,zaległej" kasy na koncie bankowym.

Zasady:
Należy przelać na wskazane konto 5zł a grę PC wygrywa osoba która przelała kasę jako 10, 50,100 i 500.

Chciałeś? Proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 20:10, crash807 napisał:

Citkowsky zasponsoruj jakieś fajne nagrody

Citkowsky nie dysponuje solidnym budżetem, nie aspiruje do bycia najlepszym serwisem o grach w Polsce i nie czerpie ogromnych zysków z internetowego sklepu. Citkowsky jest tylko przeciętnym, niczym nie wyróżniającym się userem, który, podobnie jak inni, oczekuje PORZĄDNYCH konkursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie nie posyłali tych smsów to by pewnie z takich konkursów zrezygnowali. A tak jest stado baranków które poślą, 1, 2, 5, 10 smsów żyjąc w nadziei że wygrają, a gram na tym zarabia.

Pewnie wygrają Ci co posyłają setki smsów w pare godzin, tak jak w tym linku powyżej ktoś podał. Osobiście nie dam sie w takie coś wkręcić. Poslij smsa, potem poslij nastepnego by poprawic czas, i nastepnego by poprawic czas, i nastepnego by poprawic czas i tak do usranej smierci.
Jak już to jeden sms powinien wystarczac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać:
Trade Mark "Citkowsky" All Right Reserved ;)

Fajne konkursy już dawno się skończyły moja osoba pamięta jeszcze czasy gdy wycinał z czasopism kupony i wysyłał, czy to Gambler i jego przetrudne konkursy w dziale strategii czy też Reset i jego pokręcone konkursy ;) Frajdy w rozwiązywaniu ie jestem stanie określić, czegoś takiego nie da się zmierzyć, teraz za to dostajemy konkursy dla SuperDebili na zasadzie:
Japoński wojownik to:
Pigmej
Masaj
Samuraj
:)
Firmy takie jak Gram węszą chęć zarobienia, to nic złego przecież, granica wiekowa osób posiadających komórki została znacznie zaniżona w porównaniu do tego co było 10 lat temu, a że w regulaminie nie ma nic o przedziale wielkowym to dziatwa z pierwszej drugiej klasy szkoły podstawowej co czytać dobrze nie potrafi - siedzi i wysyła - polecam przejść się do najbliższej ze szkół, dzieciaki tam o takich konkursach rozmawiają nagminnie, zatem konkludując łatwa kasa przy marnych nagrodach.

Co do tych nagród, nie łudźcie się, że wystąpi tutaj jakiś pro-gamer konkursowy, przy takiej wartości nagród nikomu z nich się to po prostu nie będzie opłacać więc jeśli macie ochotę utopić troszkę kasy wasz wybór droga wolna do czasu aż zostaniemy zalani takimi pseudokonkursami nie wymagającymi żadnego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN
Zadaniem uczestnika jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie zadane w SMSie zwrotnym w jak najkrótszym czasie od otrzymania pytania.

Wygranie nie zależy od szczęścia, ale od szybkości.

W takim razie dziękuję
Nie skorzystam

PS: Gdyby nagrody były losowane to bym wziął udział w konkursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 19:19, EjPii napisał:

No nie mów, że nie będzie 17 osób z czasem poniżej sekundy? Dlatego napisałem, że jak
ktoś wysyła "normalnie" lepiej niech się nie męczy i odpuści, a wy tylko przekonujecie
do wysyłania SMSów jak TVP....


Ja nic nie mówię, to Ty masz jakieś źródła i podajesz publicznie taką (rozumiem, że pewną i sprawdzoną) informację. Ja na przykład nie mówię o rzeczach, o których nie mam pojęcia, bo nie chcę robić sobie z gęby cholewki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo czekałem na jakiś konkurs, zaletą gram.pl zawsze były konkursy.... darmowe. Więc czekam właśnie na taki konkurs. Kiedy będzie jakiś darmowy, nigdy nie bawię się w smsy, prawie zero szans.
Laid_back, a skąd masz takie informacje, że takie smsy ludzie lubią? :D Tak je ludzie lubią jak smsy za zero złotych, a później 10x kilkanaście złotych xD NIKT nie lubi takich smsów, ludzie wolą konkursy ale te co można troche pomyśleć to raz i dwa w których można się troche pobawić a nie tylko kasa kasa kasa ehhh co się porobiło, zaraz jeszcze vat dodajcie 2x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak jest stado baranków które poślą, 1, 2, 5, 10 smsów żyjąc w nadziei że wygrają, a

Dnia 04.11.2010 o 20:44, Gregory_P napisał:

gram na tym zarabia.

Z takich smsów większość kasy chyba przywłaszcza sobie firma która no nie wiem jak to napisać - posiada numer konkursowy czy jak to wyjaśnić.
Tak jak na przykład czasami na stronach fanowskich jest zrzutka na serwer, ludzie chcą płatność sms zamiast przelewu ale to się nie opłaca bo z kwoty smsa mała część dociera do "celu". ;p Chyba, że konkursy rządzą się innymi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac, to do dupy sa te konkursy w stylu "im szybciej odpiszesz..." pfffff... Tak, wiem, nie podoba mi sie to nie wysylam. Ale skoro mi sie nie podoba to moge o tym powiedziec. Wolalam poprzednie. Znowu CoD i znowu bez zabijania Niemcow... Ech, moja babcia sie zmartwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 19:28, Malcollm napisał:

nie wypada tak czynić w wypadku w którym ten poprawiający nie potrafi pisać poprawnie
po polsku, gdyż niedobre chochliki perfidnie ukradły mu z klawiatury wszystkie ogonki
z literek


Pisanie bez polskich ogonkow na forach internetowych/czatach etc. jest jak najbardziej dozwolone i nie jest bledem. Dwa miliony razy tlumaczylem, czemu ich nie uzywam, kolejny raz mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować