Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz, co działo się na premierze Kinecta w Stanach Zjednoczonych

39 postów w tym temacie

He he. To jest ostatnia deska ratunku dla MS- Kinect albo agonia, więc pompują w marketing tyle kasy, ile tylko mogą. Kinect dla "nowych" wydaje się być faktycznie rewolucją i na starcie może sprzedać się doskonale. Ale tak szybko, jak przyszedł hype, tak szybko przyjdzie znudzenie "wygibasami". Sony odrobiło już tą lekcję, teraz kolej na MS ;).

Sam będę śledził z wielkim zainteresowaniem, jak remake EyeToya będzie walczył o przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 12:54, palpatine napisał:

He he. To jest ostatnia deska ratunku dla MS- Kinect albo agonia, więc pompują w marketing
tyle kasy, ile tylko mogą. Kinect dla "nowych" wydaje się być faktycznie rewolucją i
na starcie może sprzedać się doskonale. Ale tak szybko, jak przyszedł hype, tak szybko
przyjdzie znudzenie "wygibasami". Sony odrobiło już tą lekcję, teraz kolej na MS ;).

Sam będę śledził z wielkim zainteresowaniem, jak remake EyeToya będzie walczył o przeżycie.

radzę pośledzić również agonię oraz walkę o przeżycie remake''u wiilota od sony, bo jemu to nawet szybki start, niska cena, dość różnorodne wsparcie i kampania jak na razie nie pomogły ;)
tak, tak, rozpędza się. Już któryś rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 13:03, Phobos_s napisał:

Hmm... Dlaczego mam wrażenie, że tych tancerzy jest tam więcej niż widzów?


Już nie mówiąc o tym, że cała akcja rozgrywała się na Times Square - a tam ludzi w każdy normalny dzień jest pełno.
PS. Mi też się tak wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma do zaoferowania bardzo wiele, kompletnie nie licząc Move. I już się rozpędziło. Wiem, że to smutne, ale taka prawda- sprzedaje się lepiej, niż X ;). Stało się...łączymy się w bólu z powodu cierpienia fanów Xsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, US&A <3


@palpatine

Wiesz, że po twoje wypowiedzi zapachniały nieco fanbojem PS3?
Bójmy się ludzie, bo oto agonia Microsoftu *rolleyes*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 13:38, palpatine napisał:

PS3 ma do zaoferowania bardzo wiele, kompletnie nie licząc Move. I już się rozpędziło.
Wiem, że to smutne, ale taka prawda- sprzedaje się lepiej, niż X ;). Stało się...łączymy
się w bólu z powodu cierpienia fanów Xsa.


Taaa, dla mnie nie ma nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 13:38, palpatine napisał:

PS3 ma do zaoferowania bardzo wiele, kompletnie nie licząc Move. I już się rozpędziło.
Wiem, że to smutne, ale taka prawda- sprzedaje się lepiej, niż X ;). Stało się...łączymy
się w bólu z powodu cierpienia fanów Xsa.

szkoda tylko że nie potwierdzają tego żadne statystyki <nie licząc jednorazowych wyskoków jak ten po premierze slima>, ale to pewno też jakiś spisek masońskiej żydokomuny opłacanej przez małomiękkiego ;)
z tymi fanami to też nie bardzo, bo klocka nie mam i nie planuję kupić, ale i tak życzę miłego czekania na kolejny rok PS3. Może nastąpi dzień po ''roku PSP'' które też jakoś się ciągle wybić nie może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ dark_master

PS3 od 2008 roku sprzedaje się lepiej od xboxa. Nie jest to wymysł tylko czyste liczby, ale co z tego, jeśli Sony dopiero niedawno zaczęło zarabiać na PS3 (mówię o samej konsoli).

Ah, a potem się dziwić, że jakaś tandeta sprzedaje się w milionach sztuk. Mimo wszystko szacunek dla Microsoftu za całą kampanię. Kocham USA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie autorze tego newsa, kto panu powiedział bądź gdzie pan wyczytał iż Ne-Yo jest raperem??? W kwestii sprostowania niewiedzy<no cóż nie każdy musi si interesować muzyką w wykonaniu Afroamerykanów> Ne-Yo jest piosenkarzem R&B, niby drobiazg ale razi<przynajmniej mnie>
A co do premiery i słów na temat kontrolera jednego i drugiego, zawartych w komentarzach... Tak, kinect jest podrasowanym Eye-toy''em lecz Move reaktywacją Wiilota?? Plany kontrolera ruchu do konsoli Sony sięgają czasów świetności PS2, lecz wtedy to bardziej wyglądało jak patyk z kulką<teraz wygląda zgrabniej...
Taka konkurencja pomiędzy obydwoma firmami jest dla zwykłego klienta powodem do radości... Gdyż w potyczkach sprzętowych,cenowych a także w aspekcie podkupywania produkcji zyskują klienci...

PS. Co na to Kevin?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Amerykanie są na tyle głupi żeby koczować pod sklepem kilka dni tylko p oto, aby być jednym z pierwszych posiadaczy nowej zabawki technologicznej. Pamiętam premierę iPhone''a też ludzie kilka dni czekali aby go dostać - żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się ''bawić'' to na całego ! Jak wiadomo głównym rynkiem zbytu dla Kinect''a jest USA (potem Europa a na końcu Japonia - gdzie rynek gier rządzi się innymi prawami...), a że M$ liczy na grubą kasiorkę z ''rewolucyjnego'' kontrolera musi go należycie/z rozmachem rozreklamować ;] Sam chętnie wybrał bym się na premierę ''czegokolwiek''/sprzętu elektronicznego zorganizowaną z takim rozmachem.

PS: Ten Dance Central prezentuje się całkiem fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amerykańcy i tak wchłoną Kinecta, bo najbliżej ich domków, poza tym w końcu to amerykański gadżet. Bez względu na jakość i marketing i tak się sprzeda ogłupiałym amerykańskim konsumentom. Szkoda tylko, że sprzedawanie totalnie niepotrzebnych i bzdurnych gadżetów, choćby jak ponton i wypuszczanie 5 identycznych gierek pod różnymi nazwami nazywa się rewolucyjnością. Na szczęście jest wybór na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować