Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

Zabawki z dzieciństwa..

35 postów w tym temacie


Miałem całę tony lego (mam nadal)- jak rozkładałem wszystko żeby sobie budować, cały pokój był zawalony, a moja inwencja potrafiła trwać nawet z tydzień, rodzice sie wkurzali :P
Oprócz tego GIJoe, i Transformery, no i giwery- winchester to podstawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...bawiłem się robotami, żołnierzykami...resorakami..sklejałem modele..nadal bym sobie posklejał...budowałem sobie bazy....lubie grać w gry planszowe..nawet teraz bym pograł - nie mam z kim bracholowi sie nie chce, a siocha szkoda gadac ona gra tylko w pasjansa :x:x:x..... mam dużo gier planszowych np cała seria magicznego miecza, battletech, aerotech, obcy, twierdza, najeźdźcy i wiele innych:)))) zagram sobie kiedyś z moimi dziećmi....jak wreszcie znajde moją księżniczke i założę rodzine:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O tak, w planszówki sie grało- Magia i Miecz, a oprócz tego jeszcze resoraki- całkiem niezła kolekcję mam :)
A bazy też sie budowało w przeróżnych kształtach i rozmiarach, ale to było daawno, przedszkole jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem misia, który był moim kompanem w podróżach poprzez bezkresny ocean parkietu i pomagał mi osiedlać się na kanapowych wyspach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klocki, CD-Action, budowanie zamku z piasku lub śniegu(lato-zima) , CD-Action, Samochodziki, CD-Action (nie koniecznie w tej kolejności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak byłem mały to się chyba klockami bawiłem. I kolejkami. Chociaż miłość do pociągów została mi do dziś i jak się "bawię", to raczej ich "troszkę większymi" odpowiednikami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować