Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Witam. Posiadam zestaw głośników Logitech X-530 i mam problem z ich rozmieszczeniem. Chodzi mi o głośniki przednie. Czy lepiej żeby stały bezpośrednio na biurku, czy powiesić je na ścianie tak jak tylne? Jak uzyskam lepszy efekt?
Poniżej załączam schematyczny rysunek mojego pokoju. Czarne kwadraty to obecne rozstawienie głośników, zielone to zmiana, której chcę dokonać, brązowe to biurko, a niebieskie to monitor. Z góry dziękuję za pomoc.

20070719202841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do komputera przy którym obecnie siedzę mam podłączoną wieże, z dużymi głośnikami rozstawionymi po kątach pokoju.

A do drugiego komputera, mam głośniki wbudowane w monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE: kupiłem dzisiaj sobie głośniki Qline za 84 zł (2.1). Po ustawieniu największej głośności (bez włączania muzyki, ani żadnych dźwieków) głośniki szumieją... czy jest to prawidłowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 23:56, lukas1144 napisał:

MAM PYTANIE:

A ja odpowiedź na nie...
>kupiłem dzisiaj sobie głośniki Qline za 84 zł (2.1).
Hmm nie znam tej firmy
>Po ustawieniu największej głośności (bez włączania muzyki, ani żadnych dźwieków) głośniki szumieją...
nie "głośniki szumieją"^^ tylko szumią
>czy jest to prawidłowe??
Oczywiscie, jak najbardziej jest to prawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam totalny badziew manta mm1500. Wtedy się na tym nie znałem i więcej nic nie kupię od manty bo głośniki się rozlatują. Okleina z subwoofera odchodzi. Na kontrolce gdzie się zmienia głos nie ma wokół farby bo dotykam tej części palcem jak kręcę głośność jest takie białe kółko wokół. Na subie z tyłu jest naklejka co się jej nie zrywa żeby gwarancji nie stracić ale on tak grzeje że klej odparował a ta zasłonka na głośniki też wygląda fatalnie inaczej niż na pudełku. Ogólnie totalny badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 00:23, BedBoyzZz napisał:

> MAM PYTANIE:
A ja odpowiedź na nie...
>kupiłem dzisiaj sobie głośniki Qline za 84 zł (2.1).
Hmm nie znam tej firmy
>Po ustawieniu największej głośności (bez włączania muzyki, ani żadnych dźwieków) głośniki
szumieją...
nie "głośniki szumieją"^^ tylko szumią
>czy jest to prawidłowe??
Oczywiscie, jak najbardziej jest to prawidłowe

po pierwsze, weż się nie wymądrzaj, po drugie nie jest to prawidłowe ;] Na przyszłość, jak się nie znasz, to się lepiej nie wypowiadaj, bo zamiasto komuś pomóc, możesz zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głośniki z firmy Logitech, są one dla mnie mega fajne mam je dopiero 2 dzień ale już się do nich przywiązałem sububwofer ma wbudowany wzmacniacz w siebie :P, i to tego mocno "daje" :). Naprawde te głośniki są świetne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam głośniki Creative Inspire T3100 (kupiłem trzy miechy temu). Może nie za szczególnie super, ale jak dla mnie wystarcza.

Dodaje fotkę...

20070726184147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykłe takie z Media - Tech. Subofer + 2 takie małe głośniki. Mi to styka, chociaż oczywiście mogło by być lepiej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować