Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2006 o 21:53, NyGgA MiLy napisał:

A jakie wy macie?


a ja podpiołem pod wierze 2x50w i mi wystarczy. nie liczy sie ilosc W ale jakosc dzwieku :) kiedys mialem wzmacniacz 2x150W i kolumny - tylko raz odkrecilem na full i bardzo bolalo :) a p.m.p.o nic nie mowi - llepiej podac moc rzeczywista i producenta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 22:22, gmx napisał:

> A jakie wy macie?

a ja podpiołem pod wierze 2x50w i mi wystarczy. nie liczy sie ilosc W ale jakosc dzwieku :)
kiedys mialem wzmacniacz 2x150W i kolumny - tylko raz odkrecilem na full i bardzo bolalo :)
a p.m.p.o nic nie mowi - llepiej podac moc rzeczywista i producenta....


właśnie moc rzeczywistą podawajcie i producenta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ten temat spadł mi z nieba - czy któryś z forumowiczów może polecić Creative;y I-Trigue 3400 ? Bo muszę w jakieś porządne głośniki się zaopatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja posiadam Głośniki Creativa;) P5800 5.1:)

- moc głośnika satelitarnego RMS 8 W
- moc głośnika niskotonowego RMS 22 W
- łączna moc zestawu RMS 72 W

Jeśli o moc głośniczków;)
Posiadam do tego kartę dzwiękową Sound Blastera Audigy:) I powiem szczerze że na zintegrowanej karcie dźwiękowaj grały oki ale dopiero z tą kartą dzięk stał sie bardziej "czysty" dokładny a basy odpowiednio "głębokie" i "miekkie" :) Wiadomo że zintegrowany sprzęcik zawsze gorszy:)

Osobiście jestem bardzo zadowolony bo moc zestawu przerosła moje oczekiwania co do tego zestawu:) Wszystko gra świetnie, nie psuje się i oglądanie filmów czy granie w gierki to frajda:) Ostatnio grając w F.E.A.R. Dawały spory efekt;) zestaw 5.1 to jest to:) Dźwięk przestrzenny rządzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ni mam :D znaczy do gier to albo sluchawki albo wbudowane w laptopice a do muzy , to juz zupelnie inny kaliber :)

PS od kiedy kolumny maja moc ? :D i co ja generuje w takim razie jezeli maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 22:31, Grucha91 napisał:

O, ten temat spadł mi z nieba - czy któryś z forumowiczów może polecić Creative;y I-Trigue
3400 ? Bo muszę w jakieś porządne głośniki się zaopatrzeć



Powiem ci-wszystko co z creativa,nalezy brać bez zastanowienia(jak masz kase oczywiscie:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 22:34, NyGgA MiLy napisał:

Powiem ci-wszystko co z creativa,nalezy brać bez zastanowienia(jak masz kase oczywiscie:D:D)


No ja nie wiem , chyba zes gluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Cambridge Soundworks 5,1 nawet niezłe mają swoje lata. Czasami za głośno buhają przy basach. 4 małe głośniczki mam róznie poustawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 22:34, NyGgA MiLy napisał:

Powiem ci-wszystko co z creativa,nalezy brać bez zastanowienia(jak masz kase oczywiscie:D:D)

One kosztują niewiele >300 zł. Chodzi mi głównie o czystość brzmienia - nie muszę mieć najgłośniejszy zestaw w okolicy, od głośników wymagam po prostu czytego dźwięku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 22:37, Grucha91 napisał:

> Powiem ci-wszystko co z creativa,nalezy brać bez zastanowienia(jak masz kase oczywiscie:D:D)

One kosztują niewiele >300 zł. Chodzi mi głównie o czystość brzmienia - nie muszę mieć najgłośniejszy
zestaw w okolicy, od głośników wymagam po prostu czytego dźwięku :)



Właśnie w tym creative sa najlepsze-czystość dzwięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 22:38, NyGgA MiLy napisał:

Właśnie w tym creative sa najlepsze-czystość dzwięku


A potem tacy ludzie kiedys przypadkiem posluchaja czego kolwiek na prawdziwym sprzecie i mowia : O cholera. Jak ja moglem sluchac z tych malych pierdziawek i uwazac ze to gra czysto pieknie i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 22:42, libero85 napisał:

> Właśnie w tym creative sa najlepsze-czystość dzwięku

A potem tacy ludzie kiedys przypadkiem posluchaja czego kolwiek na prawdziwym sprzecie i mowia
: O cholera. Jak ja moglem sluchac z tych malych pierdziawek i uwazac ze to gra czysto pieknie
i przyjemnie :)



No pewnie ze jest lepszy sprzęt ale za 300zł nie ma takiego!
A według mnie creative sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie chcę jakiś super wypasionych na maksa głośników... Chcę by brzmiały po prostu solidnie, a nie żeby miało wszystkie bajery i kosztowały 3 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2006 o 22:44, NyGgA MiLy napisał:

No pewnie ze jest lepszy sprzęt ale za 300zł nie ma takiego!
A według mnie creative sa najlepsze


jest : Sluchawki. oczywiscie nie byle jakie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 22:48, libero85 napisał:

jest : Sluchawki. oczywiscie nie byle jakie:)


Ech ale on chce głośniki a nie słuchawki:) jak będzie sobie chciał komuś puścić muze lub posiedzieć z "laską" by klimaciarskiej muzyce to co? Na zmiane będą zakładać słuchawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 22:50, libero85 napisał:

A co rozumiesz przez bajer w gosniku ? ze prasuje pierze gotuje daje d... i maluje ? Czy ze
fortepian brzmi jak fortepian ?


Może zamiast się wymądrzać posłużył byś radą? co? Miał na pewno na myśli że nie chce jakis głośników co posiadają certyfikat THX itp. co kosztują około 1000zł.. Tylko fajny dobry zestawik co dobrze gra w dobrej cenie.. Chyba że nie jesteś kumaty lub jesteś złośliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować