Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

To ja się pochwalę moimi, kupionymi w zeszłym tygodniu Akai SR-SF3. Moc 40W, impendancja 8 ohm, trójdrożne. Kupione za 30 PLN. Obym w życiu nie robił gorszych interesów. Kupiłem w sklepie z poniemieckimi tzw. "wystawkami". Zaryzykowałem, trafiłem. Grają jak z nut. Napędza je wzmacniacz Aiwa XA-003.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba o radę, wpadłem na pomysł, aby zamiast kina domowego (amplituner i kolumny) zakupić głośniki Logitecha Z-5500 THX. Pokój jest niezbyt wielki (16m2) więc nie potrzebuję max mocy, a różnica w cenie jest znaczna. Pytanie czy to rozwiązanie ma sens i czy można te głośniki podłączyć do odtwarzacza DVD i PS3 (do ilu urządzeń można podłączyć ???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 13:17, Anjinsan napisał:

To ja się pochwalę moimi, kupionymi w zeszłym tygodniu Akai SR-SF3. Moc 40W, impendancja
8 ohm, trójdrożne. Kupione za 30 PLN. Obym w życiu nie robił gorszych interesów. Kupiłem
w sklepie z poniemieckimi tzw. "wystawkami". Zaryzykowałem, trafiłem. Grają jak z nut.
Napędza je wzmacniacz Aiwa XA-003.


Ożesz w mordę jeża... Naprawdę gratuluję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:36, igor8472 napisał:


>
> Właśnie przymierzałem się do zakupu powyższych głośników i okazuje się że są one
wycofane
> ze sprzedaży, a te na allegro są odświeżane, czy możecie mi podać jeszcze inne głosniki

> różnie dobrej jakości co te?


Możesz jeszcze poszukać w porównywarkach cen i w sklepach na necie, czasem się jeszcze
jakieś resztki ostaną...


Szukałem długo tych głośników niestety już ich nie ma. Czy naprawdę nie ma innych głosników, które byłyby dostępne w sklepach(tylko nie allegro)? Chciałbym kupić coś dobrego i żeby działało z Iphone 3G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano mam pytanko otóż mam głośniki do kompa 2 kolumny takie za 40 zł tylko ze one nie maja wejścia na słuchawki ale gdy podłącze słuchawki do kompa słuchawki graja wraz z głośnikami czy da sie jakoś zmienić w ustawieniach żeby same słuchawki grały ale dało się głośnikiem pogłaszać i przyciszac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 20:50, loraczysko napisał:

Siemano mam pytanko otóż mam głośniki do kompa 2 kolumny takie za 40 zł tylko ze one
nie maja wejścia na słuchawki ale gdy podłącze słuchawki do kompa słuchawki graja wraz
z głośnikami czy da sie jakoś zmienić w ustawieniach żeby same słuchawki grały ale dało
się głośnikiem pogłaszać i przyciszac ??

Musiałbyś ingerować w ogólną strukturę głośników. A skoro nie wiesz czy tak można, to nawet nie próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam te głośniki. Nie było z nimi problemu dopóki... jeden z głośników przestał grać. Dokładnie to lewy bez pokrętła do dźwięku. Macie jakieś propozycje rozwiązania problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 19:40, Doktor93 napisał:

Posiadam te głośniki. Nie było z nimi problemu dopóki... jeden z głośników przestał grać.
Dokładnie to lewy bez pokrętła do dźwięku. Macie jakieś propozycje rozwiązania problemu?

Że niby czego od nas oczekujesz? Że np. powiemy Ci jak je naprawić, bez żadnych sensownych informacji? Jeśli tak, to najpier wkup sobie multimetr. A tak to mogę powiedzieć, że możesz oddać je na serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakieś tanie głośniki do laptopa nie muszą być mobilne bo w podróży słucham muzyki w słuchawkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 21:41, NdysH napisał:

Poleci ktoś jakieś tanie głośniki do laptopa nie muszą być mobilne bo w podróży słucham
muzyki w słuchawkach :)


Ja mam niedrogie słuchawki SONY MDR-V150 dałem 80 zł i jak na tą cenę grają bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 21:45, ziolek1301 napisał:

> Poleci ktoś jakieś tanie głośniki do laptopa nie muszą być mobilne bo w podróży
słucham
> muzyki w słuchawkach :)

Ja mam niedrogie słuchawki SONY MDR-V150 dałem 80 zł i jak na tą cenę grają bardzo dobrze.


Ja chce głośniki jakbyś nie zauważył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie głośniki warte są zakupy w przedziale cenowym 100-200zł?Więcej funduszy na razie przeznaczyć nie mogę,a nie chciałbym kupić jakiegoś bubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 19:18, raven91 napisał:

Jakie głośniki warte są zakupy w przedziale cenowym 100-200zł?Więcej funduszy na razie
przeznaczyć nie mogę,a nie chciałbym kupić jakiegoś bubla.


Osobiście polecam Creative T3100 (sam takie posiadam) maja niezły bass, graja czysto i głośno
http://www.komputronik.pl/index.php/product/42543/Peryferia/Glosniki/Creative_Inspire_T3100_2.1_retail.html

Bądź Logitechy X-230 też niezle,
http://www.komputronik.pl/index.php/product/14510/Peryferia/Glosniki/Logitech_X-230.html
W sumie oba zestawy są bardzo podobne więc od ciebie tylko zależy czy wolisz Creative czy Logitech, i od ceny oczywiście:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie w tej chwili mam kartę dźwiękową zintegrowaną Realtek AC 97 i chciałbym podłączyć do nich głośniki Logitecha 5.1 i tu nasuwa się pytanie czy te głośniki bez problemu podłącze do tej dźwiękówki i będą grać jak należy czy musiałbym wymienić dźwiękówkę na inną np. jakiegoś creative? Jest jakiś dobry w cenie do 100zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 11:57, igor8472 napisał:

Bez problemu, sam używam do Realteka HD Logitechów X-540

Tylko ja posiadam jeszcze starszego Realteka bez HD. Ale z tego co widzę w sterownikach obsługuje 5.1.
A karta dźwiękowa w dużym stopniu wpływa na jakość dźwięku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w głośnikach jest wirtualizacja, funkcja rozszerzająca sygnał stereo na 5.1 to nie będzie problem a praktycznie wszystkie lepsze zestawy to mają. Moje Logitechy sprzed 4 lat też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha jedyne co mam dobre w kompie to głośniki... ;p sprowadzane zza granicy u nas nie kupisz system co prawda 2.1 ale dają czadu zwłaszcza POTĘŻNYM, GŁĘBOKIM BASEM...i jestem z nich zadowolony...
fotki----->

20090826120446

20090826120828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować