Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Mógłby mi ktoś polecić jakieś głośniki 5.1 z opcją powieszenia na ścianę? Obecnie posiadam Logitech X-530 i jest to jedyny znany mi model posiadający specjalne miejsca na śruby umożliwiające łatwe powieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogarnia jakiś model głośników 5.1 do 3 stów, najlepiej żeby problemów z kablami nie było?
Teraz kumpel ma jakieś creative''y, to pilot jest uciążliwy w użytkowaniu przez kabel który jest nazbyt gruby.
Dodatkowo jak się go "tyka", głośniki odgłosy wydają.
Myślałem nad Logitechami X-530, ale słyszałem, że radio odbierają. No i nie wiem jak jest z uporządkowaniem kabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2013 o 14:44, Zgreed66 napisał:

Myślałem nad Logitechami X-530, ale słyszałem, że radio odbierają. No i nie wiem jak
jest z uporządkowaniem kabeli :)

Ja posiadam model G51 od logitecha. Bardzo dobre satelitki, radia nie odbierają, ale kable akurat mają nieco grubawe. Jak kupowałem 3 lata temu były za 320 zł. Można je jeszcze chyba w sieci dostać za mniej niż 300 zł,ale są już coraz rzadsze (model chyba wypuszczony w 2008 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jakie polecacie głośniki 2.1 do kompa? Myślałem o Logitech z523, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym systemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Poszukuję tanich głośników 2.0 do peceta. W grę wchodzą głównie takie co można kupić w sieciach typu Saturn, typu Tracer Quanto albo Media-Tech Tumba ( powiedzmy że w tym przedziale cenowym ),ew. gdziekolwiek z natychmiastowym odbiorem we Wrocławiu. Interesuje mnie tylko to, żeby głośność była zadowalająca (powiedzmy że głośniej niż głośniki laptopowe) i jakość dźwięku również.
Budżet - supertanie do 30 zł, a jeśli nie ma sensu kupować takich to do 50-60zł. Wieeem że "prawdziwe" głośniki zaczynają się później, ale w rachubę wchodzi tylko opcja ekonomiczna.
Przeznaczenie - muzyka, gry, filmy.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje subwoofera który będzie zdolny do działania z 2 kolumnami i 2 satelitkami Tonsil Fenix II i z amplitunerem Denon AVR-1907. Cena? Najlepiej jak najtaniej, ale bez uszczerbku na jakości dźwięku i wykonania :)
Za wszelkie propozycje dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zaczynam się rozglądać za nowymi głośnikami do komputera. Najbardziej by mnie interesowały jakieś z subwooferem, albo jakieś zwykłe 2.0 z mocnym (i najlepiej też czystym) bassem. Będę głównie na nich słuchać muzyki, bo gram na słuchawkach przeważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 11:39, gosciu2013 napisał:

Lepiej zainwestuj wiecej. Idź do pracy na dwa dni, jak nie masz kasy. Polecam Geniusy
1800A.

Minęło już pół roku z okładem, kupiłem wtedy głośniczki 2.1 Modecom MC-S2 i jestem z nich bardzo zadowolony :) Jakoś dźwięku jak na sprzęt za 50zł jest przednia, jedyne co mnie denerwuje to brak osobnego pokrętła do regulacji basu. Overall, to był dobry zakup. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 12:12, Sztywny_pl napisał:

Minęło już pół roku z okładem, kupiłem wtedy głośniczki 2.1 Modecom MC-S2 i jestem z
nich bardzo zadowolony :) Jakoś dźwięku jak na sprzęt za 50zł jest przednia, jedyne co
mnie denerwuje to brak osobnego pokrętła do regulacji basu. Overall, to był dobry zakup.
:)


Moje Genuski też jak na 170 złotych wybornie się sprawdzają. Szukasz czegoś za 30 złotych, to naprawdę najniższa półka. Wszystko powinno byc słabe w tej cenie. Bierz pierwsze lepsze. Nikt tu ci nei pwoie mam głośniki za 30 i dobrze graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko raz jeszcze. :]
Czy głośniki Microlab Solo1c za 340 zł to podejrzanie mała cena? Ogólnie bardzo trudno je gdzieś trafić, a jak już są, to nawet droższe od większych Solo6c, więc nie mam porównania. Ktoś by wiedział? Ew. czy warto dopłacić 100 zł do modelu Solo6c?
Pozdrawiam i liczę, że tym razem ktoś odpowie. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałbym kupić głośniki 2.0. Zastanawiam się nad dwoma modelami:

Genius SP-HF1800A http://image.ceneo.pl/data/products/15328928/i-genius-2-0-sp-hf1800a-black-wood-31730908100.jpg

Creative Gigaworks T20 II http://www.kupujemy.to/Media/Images/Picks/Glosniki-Creative-GigaWorks-T20-series-II-bc1af.jpg

kasa jaką mogę na to poświęcić to około 250zł, a oba te modele właśnie mniej więcej do tej ceny dobijają, a na Allegro kosztują nawet 50 zł mniej.

Któreś z nich ktoś by polecił? A może macie innych faworytów w tym przedziale cenowym? Nie mogę być wielkie, bo szerokość mojego biurka jest ograniczona i muszą mieć wejście słuchawkowe z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat korzystam z Genius SP-G16. Nie znam się raczej na głośnikach, dlatego chciałem się zorientować, jak wypadają na współczesnej arenie głośnikowej. Czy ktoś potrafi mnie uświadomić?

Spotkałem się jedynie z pojedynczą opinią, że przy współczesnych nowocześnie wyglądających głośniczkach SP-G16 wypadają bardzo dobrze.

Czy do 150 zł jestem w stanie kupić jakiś lepszy sprzęt? Być może dużo lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam.

Czy jest sens kupowania lepszych głośników które docelową będą podłączone do monitora aby odtwarzały dźwięk z konsoli PS4?

Ewentualnie w jaki sposób podłączyć głośniki bezpośrednio do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 20:00, Citkowsky napisał:

Pytanie mam.

Czy jest sens kupowania lepszych głośników które docelową będą podłączone do monitora
aby odtwarzały dźwięk z konsoli PS4?

Ewentualnie w jaki sposób podłączyć głośniki bezpośrednio do konsoli?



Ponawiam pytanie zadane powyżej.
Wypatrzyłem sobie Microlab Solo 6c.

Czy warto w nie inwestować by grały na ps4 poprzez złącze słuchawkowe w monitorze tudzież czasem podepnę je pod PC do creative x-fi extreme audio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować