Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Jakie macie głośniki do kompa?

755 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2008 o 19:18, Adeq napisał:

szczególnie jeżeli miałyby być do słuchania metalu :)


No mi akurat brakuje na tych wbudowanych basu silników w TDU, a na takim basowym, to będzie można poczuć wspaniały dźwięk takiego Ferraka ;)
I dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś dosyć już leciwe głośniki Tracer''a. (nie powiem jakie, bo mam za dużo gratów pod biurkiem, aby móc zobaczyć jaki to model). W każdym razie sprawują się bardzo dobrze (jak na razie).

PS Zapomniałem dodać, że jest to zestaw 5.1. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... może temat nie do końca, ale nie ma sensu zakładać nowego:P Mam proste pytainie: Logitech x-530 czy x-540?
PS: Żeby spamu nie było mam stare pierdzące już głośniki Encore XP4+1A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam głośniik od wieży i barzo fajnie slychac.Jest o wiele głośniej niż na zwykłych głośnikach od kompa i gitara.Jak wezmę dzwięk na maxa,to tak te głośniki walą,że głowa pęka.Liczba głośników:2 dołączone do wieży były przy kupnie,1 bardzo wielka kolumna kupiona osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) chciałbym zasięgnąć rady od (byćmoże) specjalistów od głośników (czylo was :)) i istnieją 3 opcje (sam je znalazłem) i chciałbym żebyście mi pomogli z wyborem. powiedzcie z własnego doświadczenia, któe są najlepsze albo sami podajcie jakieś, których tu nie wymieniłem

UWAGA! Troche u mine z kasą cienko więc głośniki do 350 zł bym prosił ^^

http://www.ultima.pl/Glosniki_Creative_Inspire_T6100/i4550/
http://www.ultima.pl/Glosniki_Creative_Inspire_P5800/i3560/
http://www.ultima.pl/Glosniki_Creative_Inspire_T7900/i2556/

Orzeknijcie, które mam wybrać, czy nie bede żałować albo podajcie swoje typy :) oczywiście w granicach 350zł ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec mam glosniki (chyba) Creative T3100 (zestaw 2.1), ktorych moc wynosi niestety marne 30 +/- 2 watt...

Prosilbym o porady, bo na glosnikach praktycznie sie nie znam. Szukam jakichs dosyc mocnych (ale bez przesady, nie super-mocnych ;)) ok. 200 watt (moga byc mocniejsze), ktore beda dobrze grac, uzywane glownie do gier i muzyki rockowej i metalowej (glownie ciezszych odmian). Interesuje mnie zestaw 5.1, moze 2.1... I co (naj)wazniejsze: nie moga byc za drogie... ;D. Prosze o podanie ofert i modeli kosztujacych ponizej 500zl, moga byc z Allegro czy z eBay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem, kupiłem sobie głośniki Genius 2000X i postawiłem je na szafie. Chciałem je podłączyć do kompa ale zorientowałem się że kable czincze który łączy głośniki z kartą dźwiękową jest za krótki. Istnieje jakieś przedłużenie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić głośniki Logitech x-530 lub Logitech z 3e. Które są lepsze?
Zależy mi na jakości dźwięku, bassach słyszalnych ale nie za mocnych i nie dudniących. Po prostu żeby miały zrównoważony, przyjemny dźwięk w tonach wysokich, średnich i niskich. Jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem głośników do konsoli xbox360. Jedyny chyba zestaw jaki do nich podejdize to ten: http://www.ultima.pl/Glosniki_Logitech_Z_5500/i3208/
Trochę drogi. Zastanawiam się czy nie wyszło by lepiej i taniej kupić jakiś inny zestaw 5.1 np sprecyzoway do kina domowego a to tego dokupić ten dekoder co Logitehy mają w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować