Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To kiedy w końcu pojawi się to Gran Turismo 5?

15 postów w tym temacie

Przecież płyty już są wytłoczone i zapakowane w pudełka, gdzieś na necie widziałem nawet zdjęcia, bo jakiś pracownik wyniósł towar z pracy ;D Znając życie nielegalne kopie znowu będą na necie przed premierą, a uczciwi gracze będą czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:02, marcinsud napisał:

Znając życie nielegalne kopie znowu będą na necie przed premierą, a uczciwi gracze będą czekać.

Ostatnie opóźnienie wynikło właśnie przez założenie na GT5 zabezpieczeń antypirackich, więc to się nie powinno zdarzyć.

Edit:
Kaucz, byłem szybszy ;PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:02, marcinsud napisał:

Przecież płyty już są wytłoczone i zapakowane w pudełka, gdzieś na necie widziałem nawet
zdjęcia, bo jakiś pracownik wyniósł towar z pracy ;D Znając życie nielegalne kopie znowu
będą na necie przed premierą, a uczciwi gracze będą czekać.

Właśnie, nielegalnych ma nie być. Premiera była opóźniona z powodu spiracenia PS3, więc coś zrobili przez ten czas.

EDIT: Spóźniłem się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chcę kupić GT5, na premierę czekam od maja (bo wtedy kupiłem PS3) i moim zdaniem powoli to przekładanie premiery przestaje nawet być już irytujące a staje się czymś, czego nawet nie potrafię określić ;] Mam nadzieję że teraz wreszcie to wydadzą, bo jak nie to się osobiście przejadę do siedziby Polyphony Digital i nakopię im wszystkim do tyłka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 22:18, kr0pek napisał:

W ciągu wszystkich dat wydania GT5 zdążyły wyjść dwie Forzy. Sony śpi..


Nie śpi- robi dwa razy taką grę, na jedno wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować