Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny przeciek - Hitman 5 niemal na pewno w produkcji!

16 postów w tym temacie

No to ja już zacieram ręce. Tylko mnie nie pokoi "odmłodzenie" hitmana i misje z typowym nastawieniem na strzelanie... Toż to nie będzie wtedy stary dobry Hitman !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby te pogłoski o misjach strzeleckich miały na celu wyłącznie wywołanie kontrowersji, a co za tym idzie, rozreklamowania gry, ale nic ponad to. Hitman to nie FPS, tylko świetna skradanka - niech nie zmierzają w stronę Kane & Lynch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że będzie to świetna skradanka, a nie każualowa gierka na jedną noc. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie ktoś ogłosi oficjalnie, że gra jest robiona : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 19:32, Tyrax99 napisał:

mam nadzieje że dokończą historię z Blood Money


Jak Hitman 5 będzie rebootem serii (zgodnie z nową modą w branży) to w 99% nie doczekasz się kontynuacji historii z czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misje strzeleckie już były ( ostatnia misja w Blood Money oraz w Silient Assassin), ale mam nadzieje, że w 5 części to będzie 1 -2 misje na grę a reszta w starym dobrym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie IO wszystko zdementuje...

Ale ile w tym prawdy to się pewnie przekonamy prędzej czy później. Mam tylko nadzieję że z Hitmana nie zrobią tylko sieczki i będzie można się zagrywać w nią tak samo jak w poprzednie części. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej sandboxowości i losowości i Hitman 5 zmiecie nawet Blood Money.
Nie chciałbym, żeby tak świetna seria zamknęła się w starych, lekko przejedzonych sterylnych lokacjach.
Świetnym przykładem były dodatkowe mini-zadania, w 4 części, gdzie w psychiatryku mogłeś rozwalić parę dodatkowych celów. To świetny początek, ale też nie wszystko czego oczekuję po 5 części. Give me more, more!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a mnie zastanowił pewien niuans. Zauważcie, że wedle tego profilu, człowiek ten jest odpowiedzialny za animację. Według danych, które wpisał, jako animator H5 pracował do... czerwca 2009. Z kolei druga strona mówi, że pracę ukończył. Co oznaczałoby, że animacje do H5 były ukończone grubo ponad rok temu.

Albo jest to przesłanka mówiąca, że jednak coś jest nie tak i to fake, albo gra jest już w bardzo zaawansowanej fazie produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować