Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy wróżą Call of Duty: Black Ops ogromny sukces

30 postów w tym temacie

bycie analitykiem to musi być fajna praca :) Wstaje rano : "Hej, powiem całemu światu jakąś kolejną oczywistą rzecz, coś co wszyscy wiedzą i niech myślą że jestem tak mądry jak oni" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahaha ! Żałośni są ci analitycy ;p Parę miechów temu mówili, że nieeee, nie ma mowy żeby BO odniósł taki sukces jak MW2. Teraz to tak tak tak, więcej się sprzeda ! I oni kasę za to zarabiają, że raz zanalizują, że produkt się sprzeda, a raz nie <lol>
PS: Wtorek już tak blisko... a jednak tak daleko :( ... heheh przynajmniej za 99zł w Tesco będzie ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja adn. nowego CODa największe oczekiwania mam w stosunku do trybu nazi zombie :) martwi mnie tylko to że jutro premiera a nigdzie w necie nie widziałem ani jednego gameplayu z tego trybu... zaczynam się obawiać że może im odbić i to własnie ten tryb będzie pierwszym DLC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poczekam sobie z pół roku (teraz moze GT5 w styczniu lutym i marcu będzie się działo :D) i jak wszystko inne mi sie znudzi to siegnę po BO ..... jak juz bedą w zestawie te wszystkie DLC :D a tak to niech sie jebią za to ze wypuszczają serie co rok ...... takich rzeczy powinni zabraniać .... powinna być niepisana umowa ze kazda gra ukazuje sie raz na dwa lata wtedy gry byłyby zajebiście dopracowane (gameplay na 15 a nie 4 godziny) ... a tak to wychdzi przecietniak a i tak sie wszyscy za nim puszczają i sami dajemy im przyzwolenie ............ lipa jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 09:43, AkAng1600 napisał:

takich rzeczy powinni zabraniać .... powinna być niepisana umowa ze kazda gra ukazuje
sie raz na dwa lata wtedy gry byłyby zajebiście dopracowane (gameplay na 15 a nie 4 godziny)
... a tak to wychdzi przecietniak a i tak sie wszyscy za nim puszczają i sami dajemy
im przyzwolenie ............ lipa jak nic


hahahahahahahah.... ale mnie ubawiłeś. hahahahahaha. Wytłumacz mi tylko dlaczego ktoś miałby coś takiego robić ? skoro ludzie kupują gry to znaczy że i odpowiada im poziom tych gier i częstotliwość pojawiania się ich na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie kusi, żeby to tych "18 milionów" dołożyć jedną moją sztukę. Bardzo ciekawie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może Ciebie "arborek" cieszy to ze dajesz 200 zł za gry które są ok ale pograsz tylko 4h i to tyle, ja chciałbym trochę więcej za taką kwotę, a to właśnie przez takich ............ zresztą podejrzewam że komuś jak Ty nie przetłumaczy ..... pozdrawiam kolegę l....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech już wydadzą CoDa wyłącznie z trybem multi, fabuła w tej serii od 4. i tak jest sprawą drugpolanową. A tak, wprowadzą abonament i paczami będą dodawać nową zawartość i tak kupią to miliony milionów osób.


@up
Bardziej chodziło Arborkowi nie o to, że mu stan rzeczy się podoba, a o to, że statystyczny gracz w aktualnych odstępach czasowych i tak każdą następną część kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 10:13, AkAng1600 napisał:

może Ciebie "arborek" cieszy to ze dajesz 200 zł za gry które są ok ale pograsz tylko
4h i to tyle, ja chciałbym trochę więcej za taką kwotę, a to właśnie przez takich ............
zresztą podejrzewam że komuś jak Ty nie przetłumaczy ..... pozdrawiam kolegę l....


1. nikt nie każe Ci kupić gry w dniu premiery, 6 miesięcy później możesz kupić za pół ceny albo jeszcze taniej używaną
2. nikt nie każe Ci grać w każdą część serii. skoro uważasz że nie są warte grania to odpuść i zagraj w inną lepszą grę
3. COD jest grą multi z kampanią single a nie odwrotnie. Ja mam przegrane w MW2 prawie 80 godzin czyli nawet jak bym zapłacił 200 zł to mi wychodzi 40 groszy za godzinę zabawy :) faktycznie się nie opłaca

Wiecie że ponad 60% graczy i tak nie kończy gier? czy uważacie że developer widząc takie statystyki będzie tworzył jeszcze dłuższe gry?! ja wiem że każdy z was lubi wykonywać pracę której nikt nie dostrzega i codziennie zostajecie w pracy dodatkową godzinę tak żeby szef nie widział tylko po to żeby wykonać dodatkowe zadania oraz w szkole wkuwacie dodatkowy materiał tylko po to żeby mieć radość z tego że umiecie więcej ale niestety twórcy gier nie mają waszego szlachetnego samozaparcia i robią dokładnie tyle za ile im płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 10:45, arborek napisał:

Wiecie że ponad 60% graczy i tak nie kończy gier? czy uważacie że developer widząc takie
statystyki będzie tworzył jeszcze dłuższe gry?! ja wiem że każdy z was lubi wykonywać
pracę której nikt nie dostrzega i codziennie zostajecie w pracy dodatkową godzinę tak
żeby szef nie widział tylko po to żeby wykonać dodatkowe zadania oraz w szkole wkuwacie
dodatkowy materiał tylko po to żeby mieć radość z tego że umiecie więcej ale niestety
twórcy gier nie mają waszego szlachetnego samozaparcia i robią dokładnie tyle za ile
im płacą :)


Co jak co ale najnowszego CoDa muszę przejść.

A taki mały offtop - na youtube widziałem już gameplay z każdego poziomu na PS3, a na torrentach szaleją wersje na X360. Tylko czekać aż zaraz wyskoczy Razor1911 albo SKiDROW ze swoją wersją. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na gameplayach multi (singla nie oglądam, bo szkoda sobie psuć 5 godzinną kampanię) to kolejny raz będę miał do robić przynajmniej do lipca sierpnia, nie ma bata w tej grze trzeba dobić do golden gunów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 10:45, arborek napisał:

1. nikt nie każe Ci kupić gry w dniu premiery, 6 miesięcy później możesz kupić za pół
ceny albo jeszcze taniej używaną
2. nikt nie każe Ci grać w każdą część serii. skoro uważasz że nie są warte grania to
odpuść i zagraj w inną lepszą grę
3. COD jest grą multi z kampanią single a nie odwrotnie. Ja mam przegrane w MW2 prawie
80 godzin czyli nawet jak bym zapłacił 200 zł to mi wychodzi 40 groszy za godzinę zabawy
:) faktycznie się nie opłaca


Tja, jasne. To czemu MW2 w Empiku i podobnych sieciach kosztuje nadal w okolicach 120zł. Takie gry nie tanieją. W sieci można oczywiście znaleźć taniej, ale umówmy się niewiele taniej. Takie produkcje jak CoD, GTA, które sprzedają się w dziesiątkach milionów nie tanieją bo... po co? Skoro tak czy siak się sprzedadzą.

PS. Mam zamówione 3 kopie Black Opsa, pytam się w sklepie kiedy dostanę, a tu mi wyjeżdżają z tekstem - jest tyle zamówień, że nie wiedzą czy załapie się na pierwszą dostawę ;). Jedno jest pewne Steam tego nie wytrzyma...

Jeszcze miesiąc temu maksymalnie na Steamie grało o tej samej porze 2,5mln, 2,6mln. Od kilku dni jest znaczny wzrost - wczoraj około 23-24 było 3,1mln - grubo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 11:01, jar3k2 napisał:

Tja, jasne. To czemu MW2 w Empiku i podobnych sieciach kosztuje nadal w okolicach 120zł.
Takie gry nie tanieją. W sieci można oczywiście znaleźć taniej, ale umówmy się niewiele
taniej. Takie produkcje jak CoD, GTA, które sprzedają się w dziesiątkach milionów nie
tanieją bo... po co? Skoro tak czy siak się sprzedadzą.


bo empik ma głupich managerów od sprzedaży. Gdyby taki Gears of War nie wyszedł w edycji Classic to podejrzewam że dalej by go sprzedawali po 199 zł. Umówmy się że jak kupujesz w Empiku to znaczy że nie zależy Ci na kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 11:07, arborek napisał:

bo empik ma głupich managerów od sprzedaży. Gdyby taki Gears of War nie wyszedł w edycji
Classic to podejrzewam że dalej by go sprzedawali po 199 zł. Umówmy się że jak kupujesz
w Empiku to znaczy że nie zależy Ci na kasie.


Ja kupuje gry tylko w sieci. Najtaniej MW2 w wersji na PC można znaleźć w 3kropki.pl za 92zł + najtańsza przesyłka 13zł - 105zł - trochę drogo jak na roczną grę... Chociaż ja MW2 kupiłem dopiero w sierpniu a nagrałem ponad 220 godzin :). Warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 11:07, arborek napisał:

bo empik ma głupich managerów od sprzedaży. Gdyby taki Gears of War nie wyszedł w edycji
Classic to podejrzewam że dalej by go sprzedawali po 199 zł. Umówmy się że jak kupujesz
w Empiku to znaczy że nie zależy Ci na kasie.


Tu masz racje, trzeba miec naprawde farta, żeby trafic coś u nich poniżej średniej ceney. Jest to jedyna znana mi sieć, która sprzedaje gry po cenie sugerowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować