Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż, że jesteś fanem Assassin`s Creed i zgarnij unikatowe nagrody!

267 postów w tym temacie

gram.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie z okazji nadchodzącej premiery Assassin's Creed: Brotherhood. Dla fanów tego tytułu mamy idealne na chłodne dni asasyńskie ubrania, ale by je zdobyć, musicie pokazać swą kreatywność.

Przeczytaj cały tekst "Pokaż, że jesteś fanem Assassin's Creed i zgarnij unikatowe nagrody!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacunek wszystkim assassynom.

W tym komentarzu spróbuję wam udowodnić droga redakcjo, że jestem prawdziwym fanem moim zdaniem najlepszej gry czyli Assassin''s creed.Mógłbym o tej grze mówić wiele ale do rzeczy.... Assassin''s creed zainteresowałem się od samego początku gdy o niej usłyszałem, śledziełem date premiery pierwszej częście itd.
Gdy tylko pierwsza część tej jak że cudownej gry się ukazała kupiłem specjaliem playstation 3 bo komputer miałem za słaby. I tak to się zaczęło, potem ukończyłem pierwszą część, która mnie zachwyciła. Rozpocząłem poszukiwania informacji na temat następnej części tej gry. I znów w dzień priemiery wszedłem w jej posiadanie. Druga część była moim zdaniem w 100 % idealnie zrobiona. Teraz zamówiłem pre-order najnowszej części czyli brotherhood w edycji kolekcjonerskiej. Dzięki temu uzyskałem dostęp do wersji beta mutiplayer''a. Myślałem że nie zrobią nic lepszego a jednak, teraz czekam do 19 listopada i wkraczam do Rzymu żeby wesprzeć Ezio. Życzę powodzenia innym uczestniką tego konursu, a gre polecam w 101 %.

Pozdrawiam kamyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 16:50, Grzech napisał:

Pozdrawiam, Słownik Ortograficzny :P


Miało być o assasynach, a nie o słownikach^^ Chociaż prawdziwy skrytobójca może zabić nawet słownikiem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem takiego tłumaczenia, przecież ortografia jest jak oddychanie, nad tym się nie myśli podczas pisania. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od najdawniejszych czasów jestem fanem gier komputerowych. Od spędzania czasu przed konsolą/piecem odbija mi szajba. Prawdziwe kłopoty zaczęły się, gdy dorwałem Assassin''s Creeda. Dostałem bzika na punkcie tej produkcji.

Jako, że jestem katolikiem i chodzę do kościoła - postanowiłem zostać ministrantem - po prostu lubię wtapiać się w otoczenia jak robił to Altair w AC1. Wiecie - Droga Krzyżowa i te sprawy. Masa duchownych, pośród których można stanąć! Poza tym można się ukryć przed znienawidzonymi osobami, które chcą nas dorwać.

Gdziekolwiek idę, wybieram możliwie najkrótszą drogę. Jeżeli idę do szkoły i aktualnie mam lekcje na drugim piętrze - wspinam się po budynku i wchodzę przez okno. Czasem nauczyciel po sprawdzeniu obecności wyjdzie przed klasę i jakie jest jego zdziwienie, gdy ujrzy mnie siedzącego w pierwszej ławeczce. : D

Ogólnie mówiąc zmieniłem styl ubiory. Na taki troszkę bardziej oldschoolowy. No, może bardziej niż mi się wydaje. Zawsze noszę przy sobie sztylet, oczywiście w razie konieczności. Złote monety też się przydają - zawsze można zwrócić uwagę mamy i wyjść niezauważenie przez balkon, mimo że mi zabraniała.

A wszystko przez to, że gry z serii Assassin''s Creed są niesamowitym doświadczeniem. Must have dla każdego gracza. Gwarantuje, że po zagraniu w drugą część będziesz bujał w obłokach jak ja : D Pozdrawiam każdego, równie rąbniętego fana jak ja xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassyn''''s Creed - najlepsza gra dla mnie. Jestem mocnym fanem.Kolega wi zaprponował kupienie Assassin''a Creed i tak właśnie zrobiłem.Już na początku zrobiła na mnie wrażenie.Jak się dowiedziałem że natchodzi Assassin''s Creed 2 to czekałem z upragnieniem.Kupiłem.Podobały mi się przygody Altaira i Ezia.To jest najlepsza gra pod słońcem.I dlatego czekam z ogromnym upragnieniem na następnego Assassin''a i nie mogę się doczekać 19 listopada.Ile bym dał za Assassin''a.Karzdą część będę mięci.Kase mam już na kupienie Na tą najlepszą gre na świecię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszą część grałem (wstyyyyd) u kolegi. Mój komp tego nie uciągnął. Zacząłem szukać informacji o fabule dwójki, Bloodlines, i lore. W międzyczasie wykosztowałem się na upgrade mego PC ;p
AC 2 dostałem od kumpla, bardzo mi się spodobała, i dlatego po 2 sekwencjach stwierdziłem iż muszę sobie tą grę zakupić.Gram w nią do dziś. Zaczynam nawet robić strój Ezio i oczywiście ukryte ostrze.
Brotherhood mam zamiar kupić na PS3(szybsza premiera + DLC) a potem na PC. Niedługo złożę preorder na Codex Edition w gram.pl. Łapię każde informacje o AC, jakie tylko dostaną się do sieci. Gra jest ZA-JE-FA-JNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh Assassins Creed mam słabość do tego tytułu bo jestem jego wielkim fanem. Przyznam się szczerze, że w pierwszą część nie grałem. Na szczęście jej druga odsłona wpadła w moje ręce...W AC2 podobało mi sie absolutnie wszystko świetne animacje wspinaczki, walki - wszystko płynnie i bardzo fajne, świetny wątek fabularny z równie świetnym głównym bohaterem Ezio Auditore da Firenze (nigdy nie zapomnę sceny w której nasz bohater ucieka przez okno przed ojcem dziewczyny z którą się...). Co mnie bardzo zdziwiło to to, że ani przez chwilę grając w Assassin''s Creed 2 nie odczułem nudy (która doskwierała mi np przy Modern Warfare 2 czy Gears of War). Także proszę, błagam, padam na kolana(serio) drogi gram.pl "ja chcieć koszulkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chyba nie myślicie, że wygrają prace napisane w poście w minutę i to z błędami? xD
Ja bym celował w jakieś zdjęcia, albo nie wiem, wiersze, kostiumy itd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc fanem gry udowodnię swoją miłość do niej milczenie. Co jednak owóż jest ważniejsze w pracy asasyna niż li cisza zachowana w czasie wykonywania zlecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na waszym miejscu wlepiałbym zdjęcia, chyba nie sądzicie, że wygrają historyjki.. Tak btw zdjęcia mogą być umieszczone na imageshack ? Czy da się tu je jakoś wkleić ? Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego by o Asasynie nie mówić, to i tak za mało się powie. Niektórych ta gra odrzuciła monotonią, inni w tym ja przekonali się do tego stylu gry. Moją kariere Asasyan rozpoczełem niedługo po premierze jedynki, grę wchłonełem w jakieś dwa może trzy dni. Podobał mi się ten styl skakanie po dachach, jazda konno. Animacje ruchu, widać neimal jak każdy element modelu Altaira czy Edzia porusza się, nogi uginają się podczas lądowania tak jak moje kiedy pierwszy raz ujrzałem wejście do Damaszku. Po prostu uwielbiam tę grę i życzę jej jak najwiecej odsłon. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo złych doświadczeń z serią [za każdym razem przesuwana premiera (na PC)] po prostu ją uwielbiam. Za każdym razem jak wychodzi kolejna część szukam EK (niestety w POL albo nie ma albo jest tylko na konsole i muszę zadowalać się gorszymi edycjami typu white edition oraz metal box edition) i od razu zamawiam. Kierunek w jakim zmierza seria Assassin''s Creed jest dosłownie cudny. Rozszerzanie starych możliwości i dodawanie nowych. Dowolna eksploracja miast. Ja to po prostu uwielbiam. Staram się za każdym razem mieć jak najwięcej gadżetów. Mam metal box edition jedynki i white edition dwójki oraz będę miał codex edition Brotherhood którego nazywam ac dwa i pół. Kupiłem kilka naklejek z assassina, mam wielki plakat z 2 oraz koszulkę. Próbowałem zdobyć assassyńskie ostrze tym filmem : http://www.youtube.com/watch?v=TyQ_oiQ-3t8 ale niestety nie udało się. A prawdziwy fan haszaszina bez nowych gadżetów to nie jest prawdziwy fan także pozwólcie mi nim pozostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprubuje przekonać was,że jestem wielkim fanem tej gry.Kiedy wydano pierwszą częsć, nie wiedziałem ,że to taka fajna gra. Z początku myślałem ,że to tylko jeden z wielu"hitów".W wakacje pojechałem do kuzyna.Ma on same orginałki i kupuje często po premierze, więc nie zdziwiło mnie ,że miał też assassins creeda.Już samo patrzenie na pudełko spowodowało u mnie ciekawośc, więc od razu ją włączyłem.I od tej właśnie chwili niemogłem skończyć!
Grałem cały dzień i noc.Starych nie było wiec mogłem grać bez przerwy.W dzień niemogłem spać ponieważ ta gra była jak najlepszy film !!.Dwójka również mnie "wciągneła".Chociarz była troche łatwiejsza to grało się równie dobrze.Teraz czekam na Brotherhooda.Już zaczynam zbierać kaskę .Polecam tę grę wszystkim graczom ponieważ daje ona 10000000000000000000% satysfakcję z grania!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje przekonać was,że jestem wielkim fanem tej gry.Kiedy wydano pierwszą część, nie wiedziałem ,że to taka fajna gra. Z początku myślałem ,że to tylko jeden z wielu"hitów".W wakacje pojechałem do kuzyna.Ma on same orginałki i kupuje często po premierze, więc nie zdziwiło mnie ,że miał też assassins creeda.Już samo patrzenie na pudełko spowodowało u mnie ciekawośc, więc od razu ją włączyłem.I od tej właśnie chwili niemogłem skończyć!
Grałem cały dzień i noc.Starych nie było wiec mogłem grać bez przerwy.W dzień niemogłem spać ponieważ ta gra była jak najlepszy film !!.Dwójka również mnie "wciągneła".Chociarz była troche łatwiejsza to grało się równie dobrze.Teraz czekam na Brotherhooda.Już zaczynam zbierać kaskę .Polecam tę grę wszystkim graczom ponieważ daje ona 10000000000000000000% satysfakcji z grania!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować