Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż, że jesteś fanem Assassin`s Creed i zgarnij unikatowe nagrody!

267 postów w tym temacie

Sam siebie uważam za fana tej gry. Koledzy też mi to wytykają, gdyż niektórzy nie wiedzą o czym mowa, ale o ty później. Moja przygoda z assassim''s creed nie zaczęła się od razu po wydaniu gry. Gdy usłyszałem o tej grze stwierdziłem, że nie ma po co zawracać sobie tym głowę, i dalej grałem w Call of Duty. Aż do marca... Gdy w końcu dobrałem się do pierwszej części, dosłownie plułem sobie w brodę, że tak długo zwlekałem z jej kupnem. To była jedna z najlepszych gier jakie w życiu grałem. A potem szybko do empiku i młócić w dwójkę. Przez weekend z pokoju nie wyszedłem, no może do ubikacji... Grą zaraziłem kumpli, jeden kupił nawet bloodlinsea pod moim wpływem. Potem w Empiku leżały naklejki z AC II, chcąc utworzyć ze szkoły "gildię asasynów" obkleiłem ją nimi, lecz dzięki szybkiej akcji sprzątaczek bunt został powstrzymany :) Lecz przynajmniej dzięki pomocy kolegi z samorządu zdobyliśmy bibliotekę- wszystko począwszy od tapety i wygaszacza, przez ikony profili, na igooglach i wstawkach do mozilli kończąc zmienione jest na wiążące się z asasynami i abstergo. Nawet z kumplem próbujemy po włosku gadać, lecz na razie kończy się to na kilku wyzwiskach. To tyle o mnie. Jeśli nie wierzycie, że jestem fanem zakonu, trudno. Ale wejść do klasy w bluzie/koszulce z assassyna i zobaczyć zazdrość na twarzach kolegów-bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 20:01, lukaszqwerty napisał:

kiedy zakończenie konkursu?

Prace konkursowe możecie wstawiać w komentarzach do tej informacji do 15 listopada włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wrzucam komiks (tak w ostatnim panelu probuję obciąć sobie palec (spokojnie mam wszystkie.. narazie.)) plus moj mały ołtarzyk :D figurka ezia z brotherhood juz zamowiona :D przydala by sie jeszcza jakas bluza moze koszulka xD co jeszcze dodać... uwielbiam soundtrack z gry, śledze newsy i nawet czytam troche historii...xD

safty and peace!

20101110230259

20101110230501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed gra przez wielu uwielbiana, przez innych - znienawidzona. Czym zachwyca? Co takiego w sobie ma, że nie potrafię się od niej oderwać? Na pewno przepiękna szata graficzna, idealne wręcz odwzorowanie renesansowych miast, dopieszczonych z niezwykłą precyzją. Popatrzmy chociaż na taką Florencję, czy przemierzając świat Ezio, nie chcielibyśmy zobaczyć tej wspaniałej architektury dziś, w prawdziwej Florencji?

Gra działa na wyobraźnię. To nie tylko zadania, czy uśmiercanie żołnierzy stojących nam na drodze aby przejść dalej, ale także kawałek historii, który wciąga na długie godziny. Gra wymaga od nas nie tylko zręczności, ale też myślenia.

Co z bohaterami, postaciami występującymi w grze? Najbardziej zaintrygowała mnie postać Ezio. Jego charakter, jego przemiana podczas gry, a także sposób w jaki potrafi przeanalizować czyhające w dali niebezpieczeństwa, może być odwzorowana w naszym świecie, który wcale nie jest prostszy.
Może nie jestem jakimś tam fanem serii gier Assassin''s Creed, ale na pewno jestem fanem Ezio, który potrafi przemówić do rozsądku niejednemu rzezimieszkowi!

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!, uważam że jestem fanem Assassin''s Creed ponieważ w pierwsza część grałem na PC z pozytywnym efektem, oczekując w niecierpliwości na drugą część ,oglądałem zapowiedzi, czytałem artykuły i postanowiłem z tej okazji kupić PS3 razem AC2 uważam że była to najlepsza decyzja teraz oczekuje na AC Brotherhood od razu w dniu premiery kupuje aby pochłonąć się w ten wspaniały klimat. Nawet jak by AC Brotherhood wyszedł na coś czego nie mam żeby na tym grać to dla tej gry jestem w stanie kupić tą rzecz.
Polecam tą grę wszystkim którzy jeszcze w nią grali aby skosztowali rozrywki jaką daje ta gra gwarantuje że nie będziecie zawiedzeni. pozdro Fan Assassin''s Creed ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem zwyczajny.
Po pierwszych 10 minutach z grą byłem w szoku.
Po 20 minutach odczuwałem jakbym rodził się na nowo.
Po godzinie nie pamiętałem niczego co zdarzyło się przed rozpoczęciem gry.
Brnąłem dalej.
Ukończyłem Assassin''s Creed.
Każda godzina oczekiwania na część drugą mijała niezmiernie wolno.
Ukazała się.
Ukończyłem Assassin''s Creed 2.
Czekam na kolejną część.
Chcę znać mą przyszłość.
Nazywam się Ezio Auditore da Firenze, i tak jak mój ojciec i przodkowie, jestem Asasynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały fotomontaż i hołd dla gry Broken Sword: The Shadow of the Templars przez co nasz bohater Ezio ma więcej do gadania aniżeli do skakania po dachach. Te dwie produkcje łączy fantastyczny klimat historii o Ryczerzach Świątynii z tym, że tutaj najpierw byśmy zadawali pytania a potem "strzelali".
;)

20101112030522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin’s Creed według mnie jest arcydziełem w śród gier. W czasie grania w obie części traciłem kontakt ze światem, moje zainteresowania tematem przedstawionym w tym tytule rozwinęły się znacznie dalej, zacząłem wielogodzinne szperanie w Internecie na temat postaci historycznych występujących w grze, wspaniałych budowli które naprawdę istniały i z którymi związanych było wiele ciekawych wydarzeń. Bardzo dokładnie analizowałem szkice np.( hidden blade) które jest właściwie symbolem tej gry i musze powiedzieć że nie zrobiono tego od niechcenia przedstawiony mechanizm naprawdę działał .Gdy ktoś mnie pyta jaka jest najlepsza gra w jaką grałem zawsze odpowiadam że jest nią AC. Często gdy chce kogoś zachęcić do wypróbowania tej gry nie mogę skończyć o niej opowiadać, nawet na moim portfelu widnieje własnoręcznie zrobiony symbol assassynów a teraz nie ma dnia bym nie sprawdzał internatu w poszukiwaniu nowości związanych z nadejściem nowej odsłony AC. Pozdrawiam wszystkich entuzjastów tej fantastycznej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że jestem wielkim fanem assassins creed''a gdyż ta gra oczarowała mnie od pierwszego obejrzenia
można zapytać dlaczego
odpowiedź jest prosta
bo uwielbiam skrytobójców
Gram już na Pc od 10 lat i zawsze fascynowały mnie postacie które się kryły i załatwiały swoją robotę po cichu i bez zbędnej uwagi
Ta gra poprostu odzwierciedla mój charakter który mam od dzieciństwa i przez który utożsamiam się z grą
Gdy pierwszy raz zobaczyłem tą grę wiedziałem że muszę ją mieć za wszelką cenę i muszę w nią zagrać
Zabawa trwała do czasu ukończenia tej gry,wtedy poczułem pustkę,czekałem aż pojawi się następna odsłona.
Gdy na gram.pl zobaczyłem napis "Assassins creed 2" nie wiedziałem co robić ze szczęścia
nie mogłem się doczekać premiery,gdy się doczekałem kupiłem ja od razu i znów padł na mnie jakiś czar
nie mogłem odejść od kompa,cały czas grałem i przeszłem go 3 razy
Lecz dalej mi mało i wiem że muszę mieć Brotherhood''a i że będzie przy nim wielki ubaw
Mam nadzieję że moja wypowiedź ilustruje moje odczucia i że jest właściwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm uznaliśmy razem z przyjaciółką że jak naprawdę spore fanki przyznać sie do coraz większej kolecji rzeczy związanych z serią, dziś dojdzie książka:) nie wiem czy determinacja w wykonywaniu stroju Ezio bedzie kogoś interesowała, aje jestem z niej dumna i chcałabym zrobić jej wspaniały prezent. Granie w grę było prawdziwą przyjemnością.
http://anime.com.pl/027_%28YumeNi%29,gallery,view,56353.html

Gra jest wspaniałą rozrywką i naprawdę podziwiam za pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd w ogóle usłyszałam o grze Assassin Creed, od razu się nią zainteresowałam. Jest to o tyle niezwykłe w moim przypadku, o ile z reguły nie gram w żadne gry (wyjątkiem jak dotychczas był Heroes 3). Jednak fabuła gry tak mnie zainteresowała, że postanowiłam ją kupić - i od tego się zaczęło. Od tego czasu zbieram różne gadżety związane z Assassin Creedem (głównie z Ezio, gdyż to moja ulubiona postać) - postanowiłam też podjąć się wykonania cosplayu Ezio - cały strój na poniższych zdjęciach jest ręcznie robiony, trochę to trwało, ale z efektu końcowego jestem szalenie zadowolona :D
Nie mogę się doczekać premiery Assassin Creed: Brotherhood na PC, w planach mam już wykonanie cosplayu Brotherhoodowego Ezio, Kurtyzany z Multiplayera oraz być może Łowcy :)

http://fc04.deviantart.net/fs71/i/2010/316/f/f/assassin_mania_1_by_syris_photos-d32o8kd.jpg
http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2010/316/9/7/assassin_mania_2_by_syris_photos-d32o8ll.jpg
http://fc05.deviantart.net/fs70/i/2010/316/8/f/assassin_mania_3_by_syris_photos-d32o8pv.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim jestem i skąd pochodzę nikt nie wie.Jedynie bóg, pytacie teraz czy mogę wieżyc w boga skoro zarabiam na życie polując na ludzi. Odpowiem wam że jak można nie wierzyć skoro własna matka porzuciła mnie w śmietniku z owiniętą pępowiną wokół szyji, więżę w boga i szczerze go nienawidzę.
Południe słońce niemiłosiernie daje o sobie znać, ale to nic jestem przyzwyczajony w końcu to moja praca.
Praca Ha dobre sobie to coś co sprawia mi niewyobrażalną przyjemność do tego stopnia że osiągnąłem w niej prawdziwą perfekcje. CHOLERA! cel wyszedł z budynku a ja dalej siedzę na dachu. Szybko skaczę, łapię się balkonu, szybko przeskakuje na rynnę i zjeżdżam na dół. Szlag jednak nie zawsze udaje nam się wszystko jak sobie zaplanujemy nawet mnie.Rynna odrywa się lecę, to tylko 5 metrów dam radę szybki obrót i już jestem na ziemi. Teraz szybko w tłum ludzi, cel nie może mnie rozpoznać nie może zobaczyć nie może się zorientować.Przechodzę między ludźmi delikatnie ich przesuwając nawet nie zauważają jak przemykam między nimi. Niestety tym sposobem straciłem cel z oczy a zawsze powtarzam że nie wolno do tego dopuścić chyba się starzeje. Dobrze że lata doświadczeń nauczyły mnie, abym był na to przygotowany dokładnie znam trasę którą będą się poruszać. Dobrze szybki bieg paru leżących przechodniów i wyprzedzam osobę na której tak wyjątkowo mi dzisiaj zależy. Teraz wystarczy trochę zamieszania, gdzie one są widzę je kuszą swoim ubiorem oraz walorami na końcu uliczki oh jest tam Sylvia moja kochana Sylvia ile to razem nocy razem spędziliśmy. Witaj moja słodka, widząc mnie nawet się nie uśmiecha cała Sylvia w sumie czego mogę się po niej spodziewać wciskam jej parę monet w dłoń wskazując zbrojnego u boku swego pana. Idzie, ja czekam z boku ukryty w cieniu zaułka. Zbrojny to tylko najemnik który potrafi docenić walory kobiety dlatego pomaga wstać mojej Sylvi która cudowanie zamarkowała upadek krzycząc tak że każdy odwrócił wzrok w jej stronę. Teraz to moja szansa wyskakuje, zatrute ostrze idealnie leży w mojej dłoni, wystarczy jeden cios, a trucizna która spoczywa na ostrzu zrobi swoje. Jestem zaledwie 3 metry od mojego celu gdy dostrzega mnie widzę w jego oczach iż zrozumiał że jestem tu specjalnie dla niego, otwiera usta by krzyczeć ale z jego gardła wydobywa się tylko charkot gdyż mój sztylet trafił idealnie w jego oko. Ludzie krzyczą, cholera nie tak to miało wyglądać trzeba wiać. Strażnik już gna w moją stronę ale jest taki wolny. Spokojnie wyciągam małą kuleczkę z kieszeni i ciskamnią w ziemie obłoki białego,gęstego dymu spowijają ulice, a ja obserwuję wszystko z dachu i śmieję się że znowu mi się udało jak zawsze. To było proste, za proste ale cóż zawsze to kilka monet dodatkowo. Czas udać się do domu odpocząć, należy mi się . Wchodzę do domu coś jest nie tak czuję to kto jak kto ale ja wiem jak ktoś myszkował w moim domu. List leży na stole, czytam. Potrzebuję pomocy Rzym . Tylko tyle, ale ten charakter pisma rozpoznam wszędzie to mój były uczeń Ha nareszcie mam okazje zwiedzić rzym. Do zobaczenia wkrótce Ezio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fanem serii Assassin''s Creed oczywiście jestem, jednak nie będę pisał, że grałem w obie części i jakie to one są wspaniałe oraz, że nie mogę doczekać się trzeciej części, ponieważ według mnie jest to oczywiste. Chciałem tylko pokazać narysowany przeze mnie concept art Assassina w czasach teraźniejszych.

P.S. Mam koszulkę z Assassin''s Creed II więc bardzo przydała by mi się bluza do kompletu lub przynajmniej druga koszulka na zmianę :)

20101112170314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam się za Fana serii Assasin''s Creed ! Kiedy wyszła pierwsza część grałem jak głupi.. przyznam że czasem się nawet bawiłem w niego ; D Nóż ze sznurkiem na łapie pod bluze i jakoś to wyglądało . Lubię AC gdyż lubię również średniowiecze nawet Lubie to mało powiedziane .. Zawsze inspirowała mnie Walka o Jerozolime tak jak było przedstawione to np. w Królestwie Niebieskim ! Pozdrawiam fanów Serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak napisać epicką opowieść o zdobyciu i graniu w Assassin''s Creed. Opowieść jest łatwoprzyswajalna w formie wiersza. Naszła mnie wena więc nie mogłem jej zmarnować :)


Opowieść o KannXie i o tym jak został Asasynem.

Jak kraj nasz jest piękny, bogaty, wyniosły
Tak KannX wyniośle czekał przyjścia wiosny
Nie miał co robić i nudził się strasznie
Gdy nagle znienacka coś go w łeb trzaśnie

Patrzy więc szybko niczym pies zbity
A leżą wprost przed nim w pudełku płyty
Skąd? Nie wiadomo, ani kto wyrzucił
Lecz KannX chłop dzielny się tym nie zasmucił

Boksa wnet schował i ruszył do domu
Kończąc winiacza pić po kryjomu
W powrotnej drodze łatwo nie było
Bo przecież wino mu się skończyło

Ostatkiem sił bramę otworzył
I w swoim mieszkaniu ciało swe złożył
Na krześle usiadł w szerokim zrozkroku
Zdobycz swą cenną mając na oku

Włączył więc kompa i płytę odpalił
Komp nic nie odrzekł lecz świat się zawalił!
Dało się słyszeć: "O ja pitole!"
BO BYŁA TO WERSJA GRY NA KONSOLĘ!!

KannX się nie zraził - problem nieduży
Poleciał do kumpla z szybkością burzy
Kopnął z obrotu, uderzył go w kły
I zabrał mu nowe PlayStation Trzy

Po szybkim powrocie sprzęt lekko ustawił
I całą noc długą świetnie się bawił
Uciekał, mordował z przerwami na piwo
I nie nudziło mu się o dziwo

I grę ukończył niemal bez przerwy
Choć momentami puszczały mu nerwy
Lecz musiał być przecież jak zabójca twardy
Niszczyć wyzwania, nie spuszczać gardy

Gdy w końcu zdobył acziwmenty wszystkie
Wiedział, że bramy do Bractwa są bliskie
Moc narastała, percepcja rosła
Wiedział gdzie szukać nowego rzemiosła

Bractwo odnalazł bez trudu żadnego
I teraz świat czyści ze zła wszelkiego
Więcej nie powiem, bo choć mu tam fajnie
To działa on przecież zupełnie tajnie

Więc drżyj zły człeku gdy będziesz w potrzebie
Bo prędzej czy później KannX przyjdzie po ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Moja historia zaczyna się kilka lat temu... Na zewnątrz wiał lekki wiatr a ja siedziałem w domu zajęty walką z katarem. Tak, zgadliście. To choroba zatrzymała mnie w domu. Jeden z moich przyjaciół tuż przed szkołą dostarczył mi grę o tajemniczej nazwie "Assassin''s Creed". Po instalacji przed moimi oczami pojawił się obraz jednej z najlepszych gier jakie powstały. Niestety nie dla mnie, nie wtedy. Grę co prawda przeszedłem ale bez większych ekscytacji. Kilka lat później w moje ręce zaczęły trafiać materiały promujące drugą część gry. Tym razem jednak coś we mnie się ruszyło i zaczęło ciągnąć mnie ku temu tytułowi. Po raz kolejny pożyczyłem grę i zabrałem się za jej przechodzenie. Tym razem rozgrywka i fabuła wciągnęła mnie do tego stopnia że śledziłem wszystkie możliwe informacje jakie pojawiały się na jej temat. Z czasem pojawiła się II część w którą gram do tej pory i kończę ją chyba po raz piąty. Jak widać z osoby poszukującej zajęcia na dni choroby stałem się ogromnym fanem serii. Przeszedłem wszystkie części jakie tylko pojawiły się na wszystkich platformach i zebrałem dość sporą ilość gadżetów kolekcjonerskich. Obecnie czuję się już bardziej fanatykiem niż zwykłym fanem. Jeśli ktoś nie dowierza zapraszam do załączonych zdjęć:

http://www.sendspace.com/file/8oxjym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drżyjcie narody albowiem oto nadchodzi zapowiadany od pradawnych czasów... asasyn kuchenny!
Btw gdyby moi rodzice to widzieli... :/

20101112203839

20101112203857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować