Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż, że jesteś fanem Assassin`s Creed i zgarnij unikatowe nagrody!

267 postów w tym temacie

A podono cierpliwość to cnota asasynów... ;) W końcu czekają o odpowiedniej porze na odpowiednim miejscu na odpowiednią sposobność na odpowiednią osobę... hehe.
Warto też myślę dodać, że ocenianie takich prac nie jest łatwym zadaniem, ponieważ nie ma klucza, wg którego można ocenić wszystkie zgłoszenia i wybrać 15 najlepszych. Także poczekajmy na wyniki, w końcu na pewno zostaną ogłoszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 18:36, lukaszqwerty napisał:

powiecie jutro czyli mozliwe jest ze o 00.01?


Tak, prawdopodobieństwo wynosi 1:1440 , że będzie to 00:01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PitBullRaz i wszyscy ci który się niecierpliwią...

Uspokójcie się... Jak będą to będą... A potem ci którzy nie wygrają będą gadać że gram.pl to jedna wielka loża masońska... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuję wyczekiwane -z pewnością bardzo niesprawiedliwe ;) - wyniki konkursu:

Bluzy ACB otrzymają:
Iskra91
matthew1b
Hellequin89
Sorchia
dreamer94

T-shirty ACB otrzymają:
Tamashi-kun
niewiem92
Syris_Darkness
Albii
Herbaliser
cj101
Sandro
KannX
hrkm

Razem z firma Ubisoft gorąco dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i nadesłanie tyle bardzo ciekawych prac- szczególnie cieszy liczny udział kobiet, Ezio musi mieć baardzo wiele fanek ;) Nadmienię tylko, że bluza to taki średni rozmiar - natomiast Tshirt to rozmiar XL i jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przegrałem, ale to nie zmieni tego że i tak jestem jednym z największych fanów AC, choć tego nie udowodniłem. No cóż.

A tak poza tym gratuluję zwycięzcom. A wiecie czy można gdzieś te bluzę i podkoszulek kupić? Bo muszę je mieć w kolekcji, nawet jakby kosztowałyby po co najmniej 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 13:51, Misiek_altair napisał:

A tak poza tym gratuluję zwycięzcom. A wiecie czy można gdzieś te bluzę i podkoszulek
kupić? Bo muszę je mieć w kolekcji, nawet jakby kosztowałyby po co najmniej 500zł.


Odkup od któregoś zwycięzcy. ;)

Poza tym gratuluję wygranym i pozdrawiam: Żydów, masonów i cyklistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować