Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż, że jesteś fanem Assassin`s Creed i zgarnij unikatowe nagrody!

267 postów w tym temacie

O rety, nie wiem, co powiedzieć. Cóż, dziękuję za docenienie mojej pracy? <3 *stara się nie świrować ze szczęścia* Gratuluję pozostałym szczęśliwcom. A tym, którym się nie udało, życzę szczęścia w kolejnych konkursach :3

Swoją drogą, pierwszy raz wygrałam coś w ten sposób, czy mogłabym liczyć na wyjaśnienie, w jaki sposób i kiedy będą dostarczone nagrody oraz jak podać dane kontaktowe (zgaduję, że są potrzebne xD)?

*już się nie może doczekać* jeszcze raz dziękuję <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bluza do odebrania osobistego w chinach (pekin)
adres:
1 Ri Tan Lu, Jian Guo Men Wai
100600 Beijing (Pekin), China

A tak poza tym to gratuluje zwycięzcom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O JA! Dzięki za prezent urodzinowy xD Jesteście kochani, nie musieliście <lol2>
Haha, i jeszcze jestem pierwsza na liście! xD

Vivat FANKI Assassin''s Creed! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach nabijania kolejnych tysięcy postów, podziękuję za to wyróżnienie i za koszulkę zamiast bluzy. ;) Koszulka mi się podoba, a akurat XL lubię nosić, więc idealnie trafiliście. Gratulacje dla pozostałych i pozdrowienia dla wszystkich assassinów.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję wszystkim zwycięzcom, myślę, że naprawdę trudno było ocenić wszystkie zgłoszenia, i pewnie czasem jury miało dylemat, które prace powinny zostać wyróżnione. Cieszę się oczywiście, że moje skromne opowiadanko się spodobało i na tyle na ile przeglądnąłem z ciekawości pozostałe wyróżnione prace, to w sumie chyba wszystkie mi się podobały :D Więc jeszcze raz gratulacje dla laureatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 23:37, hrkm napisał:

na tyle na ile przeglądnąłem z ciekawości pozostałe wyróżnione prace,
to w sumie chyba wszystkie mi się podobały :D


Eee, poważnie? Nie no, powiedz szczerze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 02:13, Vojtas napisał:

> na tyle na ile przeglądnąłem z ciekawości pozostałe wyróżnione prace,
> to w sumie chyba wszystkie mi się podobały :D

Eee, poważnie? Nie no, powiedz szczerze. :)

Szczerze :P To że ktoś machnął sobie na plecach motyw związany z grą jest nietypowe [i pewnie trochę zabawy przy tym było, bo sam sobie tego nie zrobił, a kogoś musiał namówić :D], opowiadania same w sobie zawierają ciekawe historie, pomysły na stroje to oczywiście też osobna działka. No i prace graficzne Sorchii mi się podobają. I to bez żadnego podlizywania się nikomu, po prostu uważam, że zgłoszone prace są dobre, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować