Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż, że jesteś fanem Assassin`s Creed i zgarnij unikatowe nagrody!

267 postów w tym temacie

Dostał już ktoś maila ?

@hrkm
Szczerze :P To że ktoś machnął sobie na plecach motyw związany z grą jest nietypowe [i pewnie trochę zabawy przy tym było, bo sam sobie tego nie zrobił, a kogoś musiał namówić :D]
Dziara by Asia ;) Długo jej nie trzeba było namawiać, ale masz racje śmiechu było przy tym co nie miara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie! Nie wygrałem! Cóż ja teraz pocznę? Tylko zemrzeć mi pozostało... Albo się tym nie przejmować, bo średnio mnie to obchodzi. I co? Wyszło, że nie jestem fanem? W sumie... Nigdy gry w rękach nie miałem i nie interesowałem się nią wcale, więc może coś w tym jest :D
No i standardowo, tak jak reszta:
Chcę pogratulować zwycięzcom.
Podziękować gramowi (chociaż nic nie wygrałem).
Wyzwać gram.pl od masonów itp.
Eeee...
No i oczywiście popłakać się, że nie wygrałem, bo taaaakie fajne rzeczy zrobiłem, a tu wygrywa koleś z dziarą na plecach i ogólnie to łeeeee! Siedem godzin obmyślałem mojego posta! Co z tego, że kiepski, ale siedem godzin go robiłem! Szacun, żal.pl, rzal.ru, zal.edu.pl, nie no, pozdro, elo, trzy dwa zero. Jesteście gupi, grubi i wsysko powiem paaaaaaniiiiiiiii! A w ogole to to jest to nie jest nie ma co szacun nie wydaje mi sie.

I przepraszam, za ten ostatni punkt. Tak mi się cholernie chce śmiać, z tego lamentu pokrzywdzonego, że nie mogłem się powstrzymać. Dopiero kiedy spróbowałem zacząć pisać jak pewien użytkownik z "1999" w nicku to się udało. Może nie do końca sprawnie uchwyciłem sprawność językową, ale się starałem. W sumie też kiedyś miało się te 11 lat i obrażało się na świat o byle co.

Pozdrawiam uczestników konkursu, zwycięzców i pokonanych ( w szczególności użytkownika dodge1999a, którego piosenka będzie śnić mi się po nocach, a wspomnienia nieuczciwej oceny jego twórczości będą napawać mnie wstrętem ilekroć o nich pomyślę), ekipę gram.pl, czytających tego posta, nieczytających tego posta i całą resztę świata. Łącznie z nieuczciwymi masonami, którzy nie przyznali pierwszych piętnastu miejsc mojemu faworytowi (no, zgadnijcie komu! ;''D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 23:15, Syris_Darkness napisał:

aha, kilka osób pytało skąd mam strój - potwierdzam oficjalnie, że jest domowej roboty
XD"

Jak go wykonałeś ? Ile Cię to kosztowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 19:27, dreamer94 napisał:

> aha, kilka osób pytało skąd mam strój - potwierdzam oficjalnie, że jest domowej
roboty
> XD"
Jak go wykonałeś ? Ile Cię to kosztowało ?


po pierwsze: wykonałAŚ XD"

a koszta zamknęły się w około 300zł - materiały, farby do tkanin, masa papierowa na insygnia i wszelkie duperele w stylu nici, wstążki, taśmy pasmanteryjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 19:39, Syris_Darkness napisał:

po pierwsze: wykonałAŚ XD"

Ale wtopa...

Dnia 23.11.2010 o 19:39, Syris_Darkness napisał:

a koszta zamknęły się w około 300zł - materiały, farby do tkanin, masa papierowa na
insygnia i wszelkie duperele w stylu nici, wstążki, taśmy pasmanteryjne ;)

Ile czasu poświęciłaś na wykonanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 15:15, dreamer94 napisał:

Ktoś już dostał bluzę ?

Ostatnio wygrałem na gramie książkę i dostałem ją dokładnie 2 tygodnie po podaniu swojego adresu więc uzbrój się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 17:19, Sandro napisał:

Ostatnio wygrałem na gramie książkę i dostałem ją dokładnie 2 tygodnie po podaniu swojego
adresu więc uzbrój się w cierpliwość :)

Weź nie strasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co zrozumiałam nagrody idą z Chin - a przesyłki z Chin do Polski idą średnio w 10 dni ;)
chyba, że kochana Poczta Polska gdzieś zapodzieje jak moją perukę... pół roku minęło a po niej ani śladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubranka przyszły z Ubisoftu - oni pewnie mają z Chin ;) W każdym razie podkoszulki wyszły wczoraj pocztą, bluzy wyjdą w poniedziałek prawdopodobnie kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 13:31, KannX napisał:

Do mnie przyszło dzisiaj. Koszulka jest bardzo ładna. No i znanej firmy Fruit of the
Loom :)


a jak z rozmiarem? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 15:35, KannX napisał:

Trochę wisi bo duża, ale się tym nie przejmuję bo wzorek jest ładny i wszystko rekompensuje
;)


Oj faktycznie duża, może babcia będzie miała chwilkę żeby ją nieco skrócić ;) [pomyślałem, że dobrze wyglądałby bezrękawnik z tym wzorem, jeszcze muszę to przemyśleć hehe]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj swoją. Serwisowi bardzo dziękuję, pozostałym zwycięzcom gratuluję, a za tych, którym się nie udało trzymam kciuki w następnych konkursach.
Co do rozmiaru koszulki, to albo wy jesteście bardzo malutcy, albo ja jestem bardzo duży, bo jej rozmiar jest w sam raz na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 14:18, Herbaliser napisał:

Co do rozmiaru koszulki, to albo wy jesteście bardzo malutcy, albo ja jestem bardzo duży,


A co ma powiedzieć biedna "drobna" dziewczyna? XDDD
Moja przyszła wczoraj, jestem z niej zadowolona ;) (tylko trzeba by było zwęzić nieco XD")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj przyszła :D jest świetna, choć trochę przyduża... Ale nie narzekam, bardzo mi się podoba i tak :3 *szuka kawałka odpowiedniego materiału do wszycia na kapturze i zrobienia "orlego dzioba"*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować