Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż, że jesteś fanem Assassin`s Creed i zgarnij unikatowe nagrody!

267 postów w tym temacie

Droga redakcjo i assasynowie jestem fanem
Assassin''s Creed a oto moja historia ;]

Assassin''s Creed ten tytuł na długo pozostanie w mej pamięci gdyż historia bractwa assasynów tak bardzo mnie zmotywowała że kupiłem tą gre.Gdy pierwszy raz spojrzałem na Altaira przypominał mi zwykłego,przeciętnego zabójce, jednak tak nie jest on okazał się czym więcej niż tylko amatorem był prawdziwym Assasynem.....
Po przejściu pierwszej części Assassin''s Creed zrozumiałem że naszego bochatera nic nieogranicza jest wolny ale miał swoje zasady "nie zabijać cywili" tak też uczyniłem nie zabijałem zwykłych ludzi, zabijałem tylko tych którzy na to zasłużyli.To tyle jeżeli chodzi o Assassin''s Creed czas na drugą część to po prostu raj znajduje się tam wszystko czego by zapragnąć.Bronie są tak różnorodne a misje tak dobrze dopasowane że można tą grę nazwać najlepszą grą 2009 roku.
Ezio Auditore Da Firenze tak nazywa się nasz bochater w ACII poznajemy jego życie,przygody,tragedie ten chłopak jest nieobliczalny z chłopca stał się Mistrzem tak jest mistrzem assasynów.Po śmierci ojca Ezio postanowił się zemścić tak też uczynił ale to nie wszystko sprawa okazała się bardziej rozbudowana niż mu się zdawało w sprawę był zamieszany niejaki Rodrigo Borgia.Gra mnie powaliła postanowiłem więc dowiedzieć się więcej o Assassin''s Creed szukałem w internecie praktycznie wszędzie ^_^ Od kilku miesięcy śledze nową część AC która nazywa się Brotherhood interesują mnie dlasze przygody Ezia i Desmonda.Przejrzałem już w necie edycje kolekcjonerską i jest ciekawa tylko to co w USA nie ma w Europie ;[ chcę pozdrowić całą redakcje i wszystkich bioroących udział :)

pamiętajcie:
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przekonać redakcję, że jestem fanem gry Assassin''s Creed ? Hmm, to będzie trudne. Może tak, że na każdym możliwym kroku próbuję umilić sobie wszystko na wzór świata "AC". Lego, mody do gier, cosplay, nawet zwykłe rysowanie.
Mówiąc o samych grach - czy świat byłby taki sam, gdyby nie wyszła ta seria ? Otóż nie. Ponieważ magicy z Ubi stworzyli historię pełną zagadek i akcji. Taką, w której każdy może się zagłębić.
O to moje zdanie dotyczące pytania, czy jestem fanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam być tym kolejnym który wygrają? poznałem assassin''s creed 1 dzięki mojemu bratu bo
go kupił potem oczekiwałem na następną premierę ale na AC 2(będę pisał skrótami)wtedy ta gra
mnie zafascynowała i oczekuje na premiera assassins creed brotherhood niestety
muszę czekać do lutego bo nie posiadam w chwili obecnej psp3 ani Xbox 360 ale i tak wytrzymam te 4 miesiące mam nadziej że wygram bluzę chociaż koszulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem fanem serii Assassin''s Creed? Myślę, że owszem. Interesuję się tą grą od bodajże 3 lat. Wszyscy znajomi z początku mi ją odradzali, że niby jest nudna, monotonna, wbrew nim postanowiłem spróbować. Co zobaczyłem? Grę, w której przedstawiono zabójców w całkiem inny, piękny sposób, stworzono im zasady, wrogów, wzbogacono o wątki historyczne, dorzucono teorie spiskowe i co nam wyszło z tych składników? Doskonała zup... wróć gra. Każdego wątku fabularnego w grze nie można się doczekać, jest w niej wiele tajemnic do odkrycia, to wystarczy żeby ją pokochać. Gdy ją przeszedłem postanowiłem odkryć sekrety z jej zakończenia, udałem się na pierwszą polską stronę, na którą mnie wysłało google po wklepaniu hasła Assassin''s Creed. Tak jak w reklamie MC Donalds: " Wszedłem na chwilę, chwilę później zostałem na dłużej, a teraz mówią do mnie..." redaktorze/ moderatorze. Co robię? Non stop zbieram informacje o AC, od zapowiedzi sequela aż do tej chwili, dzięki czemu jestem jedną z najlepiej poinformowanych osób w tej dziedzinie. Po kupnie ACII dostałem koszulkę za zamówienie preorder, chadzam w niej dość często, w szkole często towarzyszyły mi docinki, którymi jednak się nie przejmowałem, jeśli coś jest warte stracenia przy tym czasu to warto pokazać, że się tym interesuje. Jeśli uda mi się zdobyć jedną z nagród obiecuję poświęcać się dalej i nosić kolejne gadżety z tej gry z dumą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem całej serii AC! Zaczęło się to wtedy, gdy kupiłem nowy komputer i właśnie było głośno o premierze AC (1). Już z samego Trailera, spodobały mi się te "postacie w kapturze" jednak nic więcej o tej grze nie wiedziałem. Wszystko zaczęło się, gdy kupiłem sobie oryginalnego AC. Najbardziej w tą grę wciągnęła mnie jej fabuła. Wielki plus dla tej gry, że jest w pełnej Polskiej wersji językowej i przyjemnie się gra i słucha. A co mi się podobało w tej fabule? Motywy historyczne i religijne, bardzo mi się spodobały, bo dzięki nim gra jest bardziej realistyczna. Spodobała mi się również tajemniczość AC. Przez całą grę, pojawiają się jakieś dziwne wątki, o których Altair jak i Desmond nawet nie ma pojęcia. Gra kończy się naprawdę super, jednak wiele spraw nie zostało wyjaśnione. Wtedy zostałem wielkim fanem tej gry! I już wtedy czekałem na jej kontynuacje. Kupowałem wszystkie gazety, które zawierały informacje na temat AC2, dużo wiadomości czytałem w Internecie. Wykonałem kilka rysunków związanych z AC i nagrałem filmiki na moje konto YT. Gdy już nadszedł czas na premierę ACII, pobiegłem do sklepu w dniu premiery. Przyjąłem ją równie ciepło jak AC(1). Dalej dużo czytam i interesuję się tą serią, no i oczywiście czekam na Brotherhood ;) W międzyczasie przeczytałem książkę "Assassin''s Creed Renesans", którą wygrałem. Bardzo mi się spodobała! Jest dla mnie jak skarb! Możemy jeszcze lepiej poczuć ten klimat z 2 części AC, czyli przygód Ezia.
"Pokój i bezpieczeństwo"
ps.
Aby przekonać się jakim jestem fanem AC, wystarczy zapytać moich znajomych, od których dostałem nowe przezwisko "Altair" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym wam udowodnić że jestem największym fanem gry, serii Assassin''s Creed(Przynajmniej w moim rewirze). Więc chciałbym wam to udowodnić w 3 punktach(Zdjęcie, Jak zacząłem swoją historię z AC, i także historię która zdarzyła mi się naprawdę[Choć "Nic nie jest prawdziwe..."]).

1. ZDJĘCIE
http://img46.imageshack.us/img46/6243/dscf1701k.jpg

Ja jako Asasyn(Jak główny wątek fabularny gry pokazuje, to Historia jest Desmonda Milesa, współczesnych Asasynów, więc tak bym wyglądał jakbym był Asasynem).

2. MOJA HISTORIA Z AC
Moją historię z Asasynem zacząłem pierwszy raz u kumpla w zimę, w jego imieniny(imprezka i te rzeczy). Dostał ode mnie i innych znajomych łącznie kupiony prezent, czyli konsolę Xbox 360 z grą "Assassin''s Creed". Początkowo nie obchodziło mnie co to za gra, która była dodana do konsoli, ale jak zobaczyłem, jak w nią zaczął grać, to aż mnie powaliło z nóg(dosłownie, to skutek chyba tego, że za dużo wypiłem), ale nie zmieniło to faktu, że mnie się bardzo spodobała. 2 dni później, gdy się ocknąłem po imprezie, nie mogłem przestać myśleć o tej grze, po prostu mnie zauroczyło wszystko w niej, od rodzai broni, przez łażenie po budynkach, aż do zabójstw. Nie daje fabuły bo jest tak(za przeproszeniem) zajebista, że się w skali nie mieści. Postanowiłem, jeszcze tego samego dnia kupić jakiś sprzęt do gier(tu nowy PC, choć miałem zbierane na motor), i kupione AC. Grałem to ciągle, dniami i nocami, nawet w pracy, czy to na kiblu nie mogłem przestać o tym myśleć, tak mnie nosiło żeby grać, że byłem sam gotowy zabić.

Mógłbym kontynuować pisanie mojej historii z Assassin''s Creed, ale po prostu za dużo tego byłoby.

3. HISTORIA PRAWDZIWA(krótka, dziwna, ale prawdziwa)
Pewnego razu jak wracałem z pracy(tak godziny nocne 21:00-23:00), miałem w ręku siatkę, dość wypakowaną z wcześniej zrobionych zakupów(nowa bluza, ASSASSIN''S CREED 2, itd.). No i nagle poczułem że zostaje mi wyrwana z ręki, i widzę gościa z nią uciekającą. Ja za nim biegnę, lecz gościu szybszy(no cóż ja trochę puszysty), ale tak się na niego wk****em(bo tam była moja ukochana pachnąca jeszcze sklepem gra), że podniosłem kamień i rzuciłem bez nadziei, że w niego trafię, ale jakie było moje zdziwienie kiedy gościu dostał kamulcem w łeb, i się wywalił. Ja do niego podbiegłem, żeby sprawdzić, czy się gościowi nic nie stało(bo bądź co bądź to też człowiek). Gdy stanąłem nad nim usłyszałem jak cicho szlochał(może mi się to zdawało, no chyba tak, bo gościu wyglądający na ok. 20 lat? I ryczy?). No cóż tyle od niego usłyszałem: "Sorry ku***a gościu, bierz to ch***wo i mnie zostaw". Podniosłem siatkę, i odszedłem, jak gdyby nigdy nic, a on nadal leżał.

P.S. To co on mi mówił, to nie mogło co do joty tak iść, po prostu zarysowałem jego słowa. Napisałem to co pamiętałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać... AC to jak dla mnie najlepsza seria gier. Ma się rozumieć edycja kolekcjonerska AC:BH zamówiona. Od pewnego czasu moją pasją jest kolekcjonowanie rzeczy, które w jakikolwiek sposób są z tą serią powiązane. Przyszedł czas, że i zacząłem myśleć o odzieży. Szukałem po wszystkich stronach (możliwe, że trochę niedokładnie) i nic odpowiedniego nie znalazłem. A tu nagle: patrzę, konkurs! Takiej okazji nie mogłem przegapić. Cały czas czuję niedosyt, że takowej koszulki jeszcze nie mam. A więc droga redakcjo, uszczęśliwcie fana "kawałkiem" materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym na wstępie powiedzieć ze seria AC jest najlepszą grą jaką grałem.
Po raz pierwszy usłyszałem o tej grze gdzieś w pazdzierniku 2008 roku , zaczął mi opowiadać o tej grze kolega który ją kupił , gadał mi o jakichś animusach , assassynach a ja niewiedziałem o co chodzi :P również mi mówił ze ta gra jest monotonna (Skradanie się , podsłuchiwanie , Kradzieże itp.) więc postanowiłem w nią zagrać , kiedy już ją zainstalowałem i zagrałem ta gra wydawała mi się piękna :D tak piękna że aż zaczełem gadać tylko o assassynach , myśleć że ja jestem assassynem , zakrywałem oczy kapturem itp. , kumple już mnie mieli dość bo ciągle o tym gadałem , pózniej czekałem na II , oczywiście nie zawiodła mnie , renesansowe włochy coś pięknego :D.
Po Assassin''s Creed II jeszcze bardziej mi odbiło , wrzuciłem sobie 3/4 soundtracków na komórke , tapety z AC na kompie , motywy z AC na komórce , skóra z AC na GG :D znam również motto assassynów w 3 językach :D (Polski , Angielski i Włoski) Nic nie jest prawdziwe , wszystko jest dozwolone. Również zaczełem sobie robić zdjęcie ala assassin czyli - http://img530.imageshack.us/gal.php?g=dsc01344o.jpg
Zamówiłem już na gram.pl preorder AC:BH Codex Edition , codziennie przęgladam Facebook , strony o tematyce AC żeby zobaczyć czy jest jakakolwiek nowa informacja o Assassin''s Creed BH , codziennie oglądam na youtube te same filmiki z AC:BH (czyli trailer , Story Trailer) oraz słucham na facebooku 3 soundtracki z AC:BH które zostały opublikowane przez Jesper Kyda.
Droga redakcjo gram.pl mam nadzieję ze mnie uszczęśliwicie bluzą lub chociaż koszulką bo z moim szczęściem to wygrałem tylko klucz do bety AC:BH na PS3 , tylko w tym sęk ze ja nie posiadam PS3 :< Czekam z niecierpliwością na premiere na PC do tego lutego/marca i mam nadzieje ze się doczekam.
To jest moje zdanie na pytanie czy jestem fanem.

Pamiętajcie Nic nie jest prawdziwe , wszystko jest dozwolone.

20101109164615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ostatnio na fizyce nie było nauczyciela i mieliśmy wolną salę. Jako, iż jest to profil mat-fiz-inf, razem z 2ma znajomymi (też fanami AC) zaczęliśmy rozrysowywać schematyczne działanie animusa oraz napisaliśmy blokowo algorytm pozwalający na jego działanie. Chętnie przesłałbym zdjęcie zapisanej w ten sposób tablicy aczkolwiek jest to ściśle tajne i musiałbym "uciszyć" tych którzy to przeczytali. Mogę jedyne zdradzić iż musieliśmy ehm... "przedobić" parę praw fizyki ażeby takaż technologia była możliwa (czego się nie robi dla AC).

Dodatkowo dodaję oczywiście schemacik przekonywania o fanostwie:
Oczywiście kupiłem zarówno AC jak i AC2 od razu po premierze, uwielbiam tą grę, itp. itd. ect...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałam się grami komputerowymi. Z tego powodu Assassin''s Creed "odkryłam" przypadkiem i od razu w komplecie z drugą częścią (przez co niemalże olałam maturę, ale to opowieść na inną okazję).
Jako że nie należę do grona rasowych graczy i wiele podobno świetnych gier mnie nie rusza, można by się zastanawiać, czym przyciągnęła mnie produkcja Ubisoftu.
To proste: pomysłem, fabułą i smaczkami historycznymi.
Rozpoczęcie gry w Assassin''s Creed było dla mnie swoistym kopniakiem. Zaczęłam z zaangażowaniem wyszukiwać artykuły oraz publikacje poruszające zagadnienia powiązane z fabułą: historyczny zarys sekty Asasynów, sytuacja polityczna w Ziemi Świętej podczas krucjat, postacie Ṣalāḥ ad-Dīna i Ryszarda Lwie Serce... Wciągnęło mnie to do reszty. A im więcej się dowiadywałam, tym bardziej rosła moja fascynacja całą grą.
Niedługo po ukończeniu pierwszej części, zabrałam się za "Assassin''s Creed II". Nie przeczę, że z wielką obawą. Jakoś nie mogłam sobie wyobrazić, by fantastyczny, magnetyczny wręcz klimat, w którym były utrzymane przygody Altaira, mógł zaistnieć w renesansowych Włoszech.
Początki były dla mnie trudne, szybko jednak przekonałam się, że w wykonaniu Ubisoftu "inny" klimat, wcale nie znaczy "gorszy". Wprost przeciwnie. Wydaje mi się, że twórcy dostali wiatr w skrzydła i stworzyli grę znacznie bardziej dopracowaną nie tylko pod względem technicznym, ale również fabuły i bohaterów. Zadziałało to na mnie w stopniu porównywalnym do przykucia kajdankami do komputera.
Świat przedstawiony w "Assassin''s Creed II" może zwalić z nóg. Nie sposób nie docenić piękna włoskich miast tego okresu, monumentalności budowli i fantazji architektów. Udostępniona w grze baza danych okazała się w tym temacie wielce przydatna. Władcy tamtej epoki, relacje i układy pomiędzy nimi, granice wpływów... Nigdy nie spodziewałam się, że epoka renesansu może być taka fascynująca. Po raz pierwszy również w takim stopniu zetknęłam się z językiem włoskim. Urzekł mnie błyskawicznie, co zaowocowało tym, że zaczęłam się go uczyć.
Muszę też wspomnieć, że zafascynowała mnie historia Ezio: zarówno wątek tragedii dotykającej rodzinę Auditore, jak i jego późniejsza działalność. Mnogość wspomnianych ale nie rozwiniętych bohaterów zostawia ogromne pole do popisu twórcom fanfiction. Korzystając z okazji chciałabym się pochwalić czymś własnym: http://www.zakon-ac.info/ff-vincolodisangue

W ramach podsumowania pragnę powiedzieć, że mam niesamowity sentyment do gier spod znaku "Assassin;s Creed", ponieważ stały się dla mnie kluczem do niezwykłej przygody. Rozbudziły we mnie zainteresowanie rzeczami, o których wcześniej nawet mi się nie śniło. To coś znacznie trwalszego od przebieranek, latania po mieście z kawałkiem aluminium przywiązanym do ręki czy wydawania fortuny na super-ekstra-bajeranckie gadżety. I chciałabym również serdecznie podziękować twórcom za to, że nie ograniczyli się do dostarczenia konsumentom świeżego mięsa na pożarcie, lecz stworzyli produkt, który smakuje się długo i zapamiętale.
A przynajmniej tak właśnie jest w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed to genialna seria gier, otwartość świata, tętniące życiem miasta, można delikatnie się poduczyć historii, zwiedzić egzotyczne miejsca. Twórcy już udowodnili, że mogą zrobić dobrą grę, a każda kolejna część jest lepsza od poprzedniczki. I jak nie być fanem takiej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Jestem wielką fanką całej serii.. Wiadomo, że słowa nigdy nie wyrażą niczego tak dobrze jak prawdziwe uczucia. Postaram się jednak opisać co i jak sprawiło iż zafascynował mnie tajemniczy asasyn. Od kiedy pamiętam, zawsze lubiłam gry komputerowe. Kiedy inne koleżanki organizowały potańcówki w swoich domach ja wolałam zostawać w domu i przechodzić kolejne levele ukochanego Tomb Raidera. Na tej serii się wychowałam i bardzo długo była moim numerem 1. Co sprawiło że równie mocno pokochałam Assassin''s Creed ? Wszystko zaczęło się gdy któregoś dnia podpatrzyłam iż brat gra na swojej konsoli w nową grę. Uwielbiam grać ale równie przyjemnie przyglądam się czyjejś rozgrywce. Tajemniczy zakapturzony bohater miał w sobie to coś że nie potrafiłam oderwać oczu od ekranu. Gdy tylko brat zaczynał grać ja już czekałam na miękkiej kanapie - brakowało chyba tylko popcornu. Całe to zafascynowanie potęgował jeszcze fakt iż bardzo lubię klimaty średniowiecza a szczególnie krucjat, Ziemi Świętej co mogłam obserwować z zapartym tchem podczas gry. Postanowiłam że i ja sama odkryję całą tajemnicę tej gry. Czekała mnie jednak smutna niespodzianka. Nie wydano Assassin''s Creed na PC - na konsolach nie lubię za bardzo grać. Jednak jakoś wszystko szczęśliwie się rozwiązało i wiosną 2008 miałam swojego asasyna. Wiadomo - jak kochać to na całego. Od razu rzuciłam się na głęboką wodę zamawiając wydanie w edycji kolekcjonerskiej. W sieci czytałam wiele opinii iż gra jest monotonna, nudna etc. GDZIE TAM ? Pierwszą część przeszłam kilkakrotnie - ostatni raz jakiś miesiąc temu i za każdym razem czuję się tak jakby to była moja pierwsza styczność z tym tytułem. Minęło trochę czasu od premiery jedynki i pojawiły się pierwsze newsy na temat kontynuacji serii. Byłam wniebowzięta. Jednak i tu pojawiła się przeszkoda. Brat się wyprowadził i zabrał ze sobą pcta. Nie wiem czemu tak mam ale zawsze jakoś wszystko dobrze idzie nawet gdyby się waliło na maksa. Może wiele osób uzna mnie za kretynkę ale sama za własne pieniądze postanowiłam kupić własnego blaszaka. Z pomocą osoby która zna się na komputerach stworzyłam maszynę specjalnie do gier. Kosztowało mnie to nie mało - ponad pół roku stażu ale przede wszystkim liczyła się dla mnie tylko zbliżająca premiera Assassin''s Creed 2. Po premierze siedziałam dosłownie dzień i noc poznając przygody florenckiego młodzieńca Ezia Auditore. Pierwsza część bardzo przypadła mi do gustu. Ocenić drugą jest mi strasznie trudno bo brakuje mi już słów by określić jakie cudo stworzyła ekipa Ubisoftu.

Już jutro wychodzi książka Olivera Bowdena o Assassin''s Creed 2 i mimo iż doskonale znam historię na pewno przeczytam ją tzw. od deski do deski. Równie niecierpliwie czekam na odsłonę Assassin''s Creed Brotherhood - edycję kolekcjonerką mam już zamówioną od dawna. Każdą rzecz jaką posiadam związaną z serią - nie ważne czy gra, gazeta lub figurka - są to dla mnie że tak powiem relikwie :) I nie wiem jak inni ale ja kocham tą grę i wszystko co z nią związane całym sercem, najmocniej jak się da.

A specjalnie na potrzeby tego konkursu stworzyłam "wiersz" - choć na pewno tego tak nazwać się nie da. Rymowanka ? - już lepiej. Proszę się nie śmiać :D plus w załączniku moja skromna kolekcja.
I jeszcze małe fan video AC1 mojej roboty : http://www.youtube.com/watch?v=pDINNNmyJPs

Asasynie ! Miłości moja ! Ty jesteś jak zdrowie.
Ile Cię trzeba cenić, ten każdy się dowie kto choć zagrał.
Dziś wielkość Twą w całej ozdobie wielbię i opisuję, bo nie zapomnę o tobie.
Ezio Auditore co całej bronisz Italii i ostrzami świecisz dwoma.
Ty co Rodrigo odsunąć chcesz od miasta zwane Roma.
Renesansowy świat ochraniasz z jego wierną ludnością.
A ja mogę to przeżywać z niebywałą radością.
Swym ofiarom co raz martwą zasłaniasz powiekę
I ofiarujesz je w śmierci nieskończonej opiekę.
Gdy to napiszę, na pewno nie skłamię.
Że było ludzi sporo co prosili się o lanie.
Uberto – niby przyjaciel, najlepszy ojca kompan.
Wchodzi ze spiskowcami w nieuczciwy kontrakt.
Lecz jeszcze jeden na świecie został Auditore.
Który rozprawia się z tym nikczemnym signorem.
Vieri – młodzieniec co był tak pewny siebie.
A ty go wysłałeś na wakacje w niebie.
Chociaż to piekło bardziej pasuje do niego.
Bo w życiu raczej nie był pobożnym kolegą.
Francesco – tatuś Vieriego, jadowita żmija.
Co rodzinę Medicich chcę całą powybijać.
Niestety i na niego przychodzi wnet pora.
Dzięki Tobie dołącza do swego bachora.
I skąd się tylu Pazzich na świecie wylęgło ?
Pokonaj ich Ezio wraz ze swą potęgą.
Gdy w Toskanii planujesz kolejne swe ruchy.
Wszyscy Ci oni padają jak muchy.
Królu śmierci – działasz w zemsty hipnozie.
Spisek zagraża też miastu na wodzie.
W serce Wenecji wbijają swe szpony.
Grimaldi, Barbarigo – władzy zła demony.
Emilio – zdolny uprzykszacz kupieckiego życia.
Tchórz nigdy nie opuszcza swego ukrycia.
Marco – nie chciał tak szybko zakańczać żywota.
Po śmierci czeka już tylko pustota.
Silvio i Dante – to też dwie żmije chciwe.
Jednak dla Ciebie wszystko jest możliwe.
Dwa ciosy, dwa ostrza i brudna robota.
Coraz mniejsza do wybicia zostaje hołota.
Czas wnet przychodzi na podłego Hiszpana.
Zabawa w papieża bardzo bawi waćpana.
Wstęp do Edenu uzyskać chce ten głupiec.
Odda władze tylko po swoim trupie.
Walka nie skończona, więc ratuj swe bogactwo.
Bo już się szykuje asasynów bractwo.
Ezio Auditore – twa historia wciąż nie poznana.
Choć prawda krwią zostanie spisana.

20101109173108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyszła pierwsza część zastanawiałem się co to "Assassyn, hmm to musi być coś z zabójcą, nie ma dużo takich gier" Wszedłem na neta i poczytałem. I się w tedy zaczęło "Co za gra! Musze ją mieć, ten sztylet!" Zastanawiałem się jak by tu ją zdobyć kasy nie miałem. Raz mój Tata wrócił z pracy z grą "Oblivion" byłem lekko wkurzony przez parę dni xD Pojechałem do wójka, patrze a na półce AC. "Wujek pożyczysz?!" I nie mogłem się doczekać kiedy wrócę do domu i zagram :P Ta gra jest piękna, AC było w idealnych czasach, świetny storyline; cudo.Czekałem na AC2 z nie cierpliwością, a tu zapowiedź. I czego się dowiedziałem? w AC2 będzie Leonardo Da Vinci, jedyne co przyszło do głowy to "Ubisoft, kocham was" :P. Większy świat, nowy piękny strój nowe bronie i to ukryte ostrze. Kocham tą broń, według mnie jedna z najlepszych broni kiedykolwiek wymyślonych, genialna; Próbuje sam se taką zrobić, ale na razie postępów niema xD

Czasami (no dobra co dziennie) w szkole udaje assassyna xd wkładam ołówek pod zegarek i dźgam ludzi przechodzących obok, chodzę jak Altair (Jak monk, przepycham ludzi), niezła zabawa XD. Wiem że prawdopodobnie was nie przekonam tym tekstem (może nawet nie będzie się wam chciałem go czytać), ale AC to jest jedna z dwóch moich ulubionych gier, kocham ją, jest genialna, cudowna. Bardzo bym chciał wygrać ten konkurs i dostać jedną z tych wspaniałych nagród i zostać jednym z Assassynów :) Prosze Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów gry Assassin''s Creed.
Niewiem czy uda mi si was przekonać że, jestem wielkim fanem Assassin''s Creed, ale przynajmniej sprubóję. Moja przygoda z Assassin''s creed zaczeła się kiedy z kolegą przeglądaliśmy najbliższe premiery. Kiedy zobaczyłem assassin''s creed spojrzałem na opis i pomyślałem: może to będzie fajna gra. Zapytałem kumpla czy wie coto za gra a on powiedział że niewie i poczytaliśmy więcej o niej.Bardzo mi się spodobała.Tydzień po premierze mój kolega już tą gre mial i porzyczył mi.Ale na nieszczęście gra nieposzła na moim starym komputerze.Awięc powiedzialem sobie no trudno.Na mikołaja dostałem od rodziców psp.Był to dzień premiery Assassin''s Creed:Bloodlines. Pojechałem do sklepu z grami aby kupić jakąś gre na psp.Gry były po 60zł. Nagle zobaczyłem na półce Assassin''s Creed: Bloodlines.Odrazu się ucieszyłem że mogę zagrać w tą wspaniałą grę.Za cene 2 gier kupilem ta jedną.Przeszłem ją w 4h.Była wspaniała. Przypomnialem sobie o Assassin''s creed i dowiedziałem się o 2 części.Jednak musiałem się jeszcze długo bez tej gry obyć. Na początku wakacji uprosiłem rodziców o nowego kompa.Odrazy chciałem grać w 2, ale niamiałem możliwośći pożyczenia jej. Dlatego porzyczyłem od kolegi Assassin''s Creed.Tak mi sie spoodobała że, po tygodniu od przejśćia jedynki zamówiłem w internecie 2 część.Była to najlepsza gra z jaką się spotkałem.Od tej chwili niemogłem oderwać się od tematu assassynów.Kupiłem sobie koszulke z twarzą Ezia.Z kolegami stworzyliśmy Zakon Assassynów. Każdy z nas miał hidden blade (ukryte ostrze) z papieru ;p.Wszyscy koledzy w zakonie to także wielcy fani.Pracuję teraz nad kostiumem Ezia lub altaira, a także hidden blade z prawdziwym ostrzem i mechanizmem wysówania i wsówania. Zamówiłem assassin''s creed brotherhood Edycja kolekcjonerska. Niestety premiere na pc przełożyli na marzec dlatego mam nadzieje że gra ta będzie dobrze dopracowana. Codziennie sledzę newsy na temat tej gry. Wczoraj zamówiłem książkę Assassin''s Creed: Renesans aby ponownie przerzyć przygode z Eziem.Liczę na to że będe w 15-stce zwycięzców, ponieważ bardzo chcę aby koszulka, a jeszcze lepiej bluza trafiły do mojej kolekcji Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jestem fanem AC? Choćby dlatego że to dzięki niemu (AC) używam już noża zgodnie z przeznaczeniem (oczywiście do krojenia krwisstych pomidorów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed - Seria która.... Zmieniła moje życie. Dlaczego?
Chyba sam Bóg miał swój udział w tym że miałem przyjemność poznać Assassin''s Creed. Do teraz nie potrafię sobie przypomnieć dlaczego tak bardzo pokochałem tę grę.Nie potrafię też wytłumaczyć jak znalazła się na mojej pułce z grami na Xbox''a 360. Wcześniej tylko słyszałem od kolegów o produkcji Ubisoftu. Nie zwracałem na to uwagi jednak będąc na giełdzie komputerowej, po prostu kupiłem Assassina. Co prawda polowałem na inną grę, i pomimo że moja upragniona gra kosztowała mniej niż Assassin''s Creed to i tak zdecydowałem się na kupno Assassina. Nie wiem do dziś co mną kierowało. To jakbym zażył Haszysz i Al Mualim kazał mi wybrać jednak grę o zabójcy. Uważam że do dziś był to jeden z najlepszych wyborów w moim życiu.
Assassin''s Creed zupełnie odmienił moje życie. Nawet koledzy się ze mnie śmieją że jestem gorszy od "Tibijczyków". W swoim klubie mam nawet ksywkę "Asasyn". Przez produkcje Ubisoftu zachorowałem psychicznie :D. Kiedy zwiedzałem Kraków podziwiałem cuda architektury w dawnych czasach, ale wyobrażałem też sobie jak by to było się wspinać na te budowle. To trochę chore, ale nie kontroluje tego. Mogę nazwać się fanem jednak uważam że jestem Asasynem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... co mnie czyni prawdziwym fanem "zjadaczy haszyszu"? Po pierwsze fakt, że jakiejkolwiek oceny i wyrażenia zdania o grze dopuściłem się dopiero po skończeniu częsci pierwszej, ukazującej historię Altaira. Wcześniej nie byłem tą grą ani zachwycony przed premierą, gdzie kampania reklamowa i zamiłowanie czekających na nią osób wytworzyła nad pierwszą części pozytywną aurę, ani po recenzjach premierowych gdzie została skrytykowana za monotonność i powtarzalność. Jednak po kilkunastu godzinach spędzonych klimacie XII wojen krzyżowych z perspektywy cichego zabójcy wywołało u mnie efekt zamiłowania do tej serii. Od tamtego dnia po dzień dzisiejszy na mojej półce osiadła część pierwsza i druga na xboxa360 oraz White Edition na PC, z której figurka zdobi kredens nad monitorem. Obydwa dodatki, które zostały sprzedawane w dystrybucji cyfrowej na x360 zostały przeze mnie również zakupione. W obydwóch częściach gry udało mi się wypocić 1000/1000 punktów w wersji xboxowej, w czego skład wchodzi zebranie wszystkich flag, piórek, zabicia templariuszy, odblokowanie filmiku "True" i tym podobnych. Dzień w dzień zaciekle śledzę wiadomości związane z nadchodzącą premierą kontynuacji przygód Ezio, na którą mam złożony preorder w edycji codex. Miałem również przyjemność przetestować multiplayer w Brotherhoodzie na PS3. Planuję również sprawić sobie książkę AC:Renesans, aby wczuć się w przygody Ezia Auditore w formie pisanej. Jeżeli to nie świadczy o moim zamiłowaniu, zapraszam do zapoznania się ze znaczeniem określenia użytego przeze mnie w pierwszym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować