Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 15:53, BlekDef napisał:

A co do tego 14 poziomu - max w podstawce można osiągnąć 16-18, więc podejrzewam, że wiele
questów pominąłeś ;)

Nieprawda, mnie udało się osiągnąć 30. Grałem elfem woj10/złodz10 naparzającym z długiego łuku, a pomocnikiem była Linu. Dzięki temu grało się bardzo łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 08:41, Taschon napisał:

> A co do tego 14 poziomu - max w podstawce można osiągnąć 16-18, więc podejrzewam, że wiele

> questów pominąłeś ;)
Nieprawda, mnie udało się osiągnąć 30.


Z samą podstawką to jest niemożliwe.

>Grałem elfem woj10/złodz10 naparzającym z długiego łuku,

Dnia 13.05.2007 o 08:41, Taschon napisał:

a pomocnikiem była Linu. Dzięki temu grało się bardzo łatwo.


Hm, Wojownik i Złodziej, 10+10 to chyba 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 08:51, Arkads napisał:

Z samą podstawką to jest niemożliwe.

A jednak, udało mi się.

Dnia 13.05.2007 o 08:51, Arkads napisał:

Hm, Wojownik i Złodziej, 10+10 to chyba 20.

Gratuluję zdolności matematycznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:02, Taschon napisał:

> Z samą podstawką to jest niemożliwe.
A jednak, udało mi się.

> Hm, Wojownik i Złodziej, 10+10 to chyba 20.
Gratuluję zdolności matematycznych ;)



Ej człowieku, zdecyduj się, najpierw piszesz że zdobyłeś 30 poziom, a potem że 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:02, Taschon napisał:

> Z samą podstawką to jest niemożliwe.
A jednak, udało mi się.

muszę cie rozczarować, 20 to max w podstawce pozatym gdzie jest brakujące 10 poziomów? bo te najemnika się nie liczą (mógłbyś ją zostawić,zrobić level i po powrocie awansować ja na twój. w ten sposób jak bym osiągnął poziom 3 cyfrowy mimo tego że moja postać skończyła na 17 bo gadałem z wszystkimi najemnikami i awansowałem ich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przepraszam. Po prostu literówka. Powinienem sprawdzić, co napisałem :).
Ale i tak BlekDef nie ma racji. Można osiągnąć więcej niż 16-18 poziom.
A poza tym wiem, że w podstawce max jest 20lvl. Przeszedłem tę grę wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:16, Taschon napisał:

Jeszcze raz przepraszam. Po prostu literówka. Powinienem sprawdzić, co napisałem :).
Ale i tak BlekDef nie ma racji. Można osiągnąć więcej niż 16-18 poziom.
A poza tym wiem, że w podstawce max jest 20lvl. Przeszedłem tę grę wiele razy.



No, nareszcie się zgadzasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:16, Arkads napisał:

No, nareszcie się zgadzasz :).

Cieszę się, ze mogłem poprawić Ci humor :).

Czy są w ogóle jakieś mody pozwalające podnieść level powyżej 40 (tym razem oczywiście z hotu xD)/ Czy też gra nie pozwala na taki zabieg?
I pytanie co do mnicha: mnich, używając kamy, traktuje je jako pięści (tak było napisane w instrukcji albo na jakiejś stronce), przez co nie ma jakichś tam kar. Tak więc, jeśli biorę jakieś atuty do broni np. ul. traf. kryt. to walcząc kama, wziąć kamę czy pięści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:23, Taschon napisał:

> No, nareszcie się zgadzasz :).
Cieszę się, ze mogłem poprawić Ci humor :).

Czy są w ogóle jakieś mody pozwalające podnieść level powyżej 40 (tym razem oczywiście z hotu
xD)/ Czy też gra nie pozwala na taki zabieg?
I pytanie co do mnicha: mnich, używając kamy, traktuje je jako pięści (tak było napisane w
instrukcji albo na jakiejś stronce), przez co nie ma jakichś tam kar. Tak więc, jeśli biorę
jakieś atuty do broni np. ul. traf. kryt. to walcząc kama, wziąć kamę czy pięści?



Nie da się powyżej 40 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno z kolega postanowilismy zagrac sobie w NWN od poczatku, cala kampanie.W tym celu probowalem zalozyc nowy serwer. Jego nazwe i haslo podalem koledze. Caly czas jednak podczas prob dolaczenia do tego serwera wyskakuje blad: "Proba odnalezienia serwera... Nie mozna odnalezc serwera." Gdy on probuje zalozyc a ja dolaczyc... to samo. Na inne serwery mozemy dolaczyc bez problemu. Probowalismy wylaczac firewalle itd.. ale nic nie pomaga. W czym moze byc problem? mamy najnowsza wersje (1.68) I oczywiscie oryginalne CD-KEYe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie macie czasem prywatnych ip z różnych sieci? ew jak macie prywatne ale jesteście w jednej to spytacie administratora czy nie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:35, sig. napisał:

a nie macie czasem prywatnych ip z różnych sieci? ew jak macie prywatne ale jesteście w jednej
to spytacie administratora czy nie blokuje


Co znaczy "prywatnych ip z różnych sieci" mamy Neo (ja 512 on 1024) i nie jestesmy w jednej sieci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:42, Wiewiuras napisał:

Co znaczy "prywatnych ip z różnych sieci" mamy Neo (ja 512 on 1024) i nie jestesmy w jednej
sieci :]

skoro neostrada to ip jak najbardziej publiczne (chociaż zmienne, może po prostu nie wpisujecie aktualnego?). Prywatne miałbyś w sieci lokalnej podpiętej do internetu (wtedy od strony internetu cała siec była by widoczna pod jednym ip, i bez współpracy admina nie mógłbyś stawiać serwera. Router nie wiedziałby gdzie przekazywać pakiety z nevera kolegi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:50, sig. napisał:

> Co znaczy "prywatnych ip z różnych sieci" mamy Neo (ja 512 on 1024) i nie jestesmy w jednej

> sieci :]
skoro neostrada to ip jak najbardziej publiczne (chociaż zmienne, może po prostu nie wpisujecie
aktualnego?). Prywatne miałbyś w sieci lokalnej podpiętej do internetu (wtedy od strony internetu
cała siec była by widoczna pod jednym ip, i bez współpracy admina nie mógłbyś stawiać serwera.
Router nie wiedziałby gdzie przekazywać pakiety z nevera kolegi)


Wiec chyba w tym problem, mam mala siec w domu (2 komputery) i moj komp faktycznie jest za routerem. Niestety nie znam sie na tym za bardzo.. jakies wskazowki jak to skonfigurowac? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz zrobić przekierowanie portów na routerze (chodzi o to żeby wszystko co przychodzi na porty o określonych numerach (w instrukcji masz wypisane które to) było przekierowywane na kompa z neverwinterem. Jest to jednak potrzebne tylko gdy ty stawiasz serwer, jak się dołączasz do gry to czy ip jest publiczny czy prywatny nie ma znaczenia (no chyba że kolega też ma tak to wtedy któryś musi dość jak to na konkretnym routerze ustawić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj spróbowałem zagrać mnichem...Postać półelf mnich. Przy tworzeniu postaci pierwsze zaskoczenie...Duuża ilość darmowych atutów. Potem specjalna zbroja dla mnicha ;]. Po prostu super...Dzisiaj zaczynam grać na poważnie. Wcześniej za każdym razem próbowałem elfem łowcą. Dwa lata temu nabiłem 12 lvl a teraz zagrałem znowu i mam 8 lvl. Postanowiłem zmienić na mnicha i spróbować. Opłaca się :). Łowcą gra się dobrze ( przydatny atut walka dwoma broniami i żadnej kary ) ale wtedy kiedy ma się atut rozpłatanie oraz walczy się z większymi przeciwnikami bo w tych mniejszych ciężko trafić ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna osoba, która zaczyna grać tą profesją :)
Ja noszę się z tym zamiartem, ale narazie mało czasu na gre ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deih a Ty w ogóle skończyłeś chociaż raz podstawkę? ;-) Miałeś się pochwalić do którego poziomu się dobiłeś ;-)
A tutaj widzę...
>Dwa lata temu nabiłem 12 lvl a teraz zagrałem znowu i mam 8 lvl
...że chyba wszystkie profesje chcesz przetestować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:38, sodolis napisał:

Deih a Ty w ogóle skończyłeś chociaż raz podstawkę? ;-) Miałeś się pochwalić do którego poziomu
się dobiłeś ;-)

Eee no mówiłem , że grałem dwa lata temu i to nie u siebie a czasu miałem mało ;]. Doszedłem do 3 rozdziału gdzieś pod koniec niego byłem :)). A poziom to miałem 14 :P a nie 12 :).

Dnia 13.05.2007 o 19:38, sodolis napisał:

A tutaj widzę...

:P:P

Dnia 13.05.2007 o 19:38, sodolis napisał:

...że chyba wszystkie profesje chcesz przetestować :-)

Nieeee....po prostu zacząłem grać po tych dwóch latach od nowa ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować