Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 21:43, PolishWerewolf napisał:

Podczas kampanii w wersji podstawowej gry nie nabijesz w zaden sposob maksymalnego poziomu.
Mozesz to osiagnac tylko przez gre na kodach lub on-line.


Do Ciebie i do Feno:O masakra,to ile ta się jeden level nabija?A jaki wam się udało nabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w teorii można by też wyeksportować postać i zacząć grać już wysokolewelową albo skorzystać z moda, ale jednak grając normalnie faktycznie nie da się go uzyskać (no chyba że się uprzesz, ale to już by było kombinowanie na siłę, nie mające nic wspólnego z przechodzeniem gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lvl poczatkowo idzie dosyc szybko. Potem jednak na wyzsze poziomy potrzebujesz duzych ilosci doswiadczenia, a tempo jego przyrostu sie nie zwieksza. Zreszta, potem jak osiagniesz ten 15/16 poziom, to 95% przeciwnikow nie bedzie Ciebie godna.

sig.-> Raczej malo chetnych by bylo az do takiej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja skończyłem na ok 16 albo 17 tyle że postacią dobrą więc bez mordowania niewinnych i innych takich. grałem też jednak bez najemników a takowi zabierają trochę expa (to chyba ich jedyna funkcja, bo kontroli nad nimi nie ma prawie żadnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem grę ponad tydzień temu na levelu 16 i zaznaczę, że dużą większość gry przechodziłem z najemnikiem. Najciekawsze, że przed walką w Mordragą (mogłem przekręcić imię) dostałem o paladynki (która wraca do domu) naszyjnik który można założyć na 19 levelu... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem na 17 lvl i całą gre przechodziłem z najemnikiem zaglądając do każdej dziury i jaskini, zabijając wszystko co można było zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 18:17, driv4r napisał:

Hej może mi ktos powiedziec gdzie się identyfikuje przedmioty???


Najprościej u dowolnego kupca... kosztu stówę...

Przy odpowiedni wysokiej mądrości można sobie darmowo identyfikować... Oczywiście najprościej jest u kupca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 18:17, driv4r napisał:

Hej może mi ktos powiedziec gdzie się identyfikuje przedmioty???

u sklepikarzy albo w świątyni (naturalnie za opłatą) można też zdobyć miksturkę która po zażyciu pozwala zidentyfikować 3 przedmioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 18:21, hunter22 napisał:

> Hej może mi ktos powiedziec gdzie się identyfikuje przedmioty???

Najprościej u dowolnego kupca... kosztu stówę...

Przy odpowiedni wysokiej mądrości można sobie darmowo identyfikować... Oczywiście najprościej
jest u kupca...


Ale u jakiego np??? bo ja u żadnych nie widziałąem żeby można było zapytać o identyfikacje byłem u jakiegoś gościa co broń sprzedaje ale moge zapytac tylko ''''pokaż co masz do sprzedania'''' i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy masz okno wyboru rzeczy do zakupu/sprzedazy, naciskasz PPM na niezidentyfikowany przedmiot, i na dole opisu masz ramke "Identyfikacja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno:skąd moge ściągnąc moduły?Bo jak chce grac przez internet,to nie moge,bo wszyscy grają na modułach,a jeśli ich nie mam to nie moge się podłączyć.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CEPa z NVNValut najlepiej. Wszystkie inne wymagane przez serwer najczesciej znajduja sie na jego oficjalnej stronie, do ktorej adres zazwyczaj podawany jest w opisie serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie grać w Diamentową Edycję NWN. Tym razem pierwszy dodatek. Jak zwykle trudno na początku czarownicą ;]. Ale chcę trochę expa nabić, więc wolałbym chodzić bez tego ulizanego półorka. Siły mam mało więc w kółko muszę coś sprzedawać i mam problem z teleportacją bo nie wiem skąd wziąć kamienie ogniskujące. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 20:38, PolishWerewolf napisał:

CEPa z NVNValut najlepiej. Wszystkie inne wymagane przez serwer najczesciej znajduja sie na
jego oficjalnej stronie, do ktorej adres zazwyczaj podawany jest w opisie serwera.


Acha,ok,już wiem skąd ściągać mody ;)
A wie ktoś może czy są jakieś polskie serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamienie robisz sobie w Laboratorium na 1-szym piętrze. Klucz do laboratorium dostaniesz od baśniowego smoka w piwnicy./ Laboratorium jest za pokojami uczniów/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 18:21, hunter22 napisał:

> Hej może mi ktos powiedziec gdzie się identyfikuje przedmioty???

Najprościej u dowolnego kupca... kosztu stówę...

Przy odpowiedni wysokiej mądrości można sobie darmowo identyfikować... Oczywiście najprościej
jest u kupca...


Chyba coś Ci się pokiełbasiło:D chyba wysoka inteligencja, co? Czy to mi się coś pomyliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:57, Arkads napisał:

ANI Mądrość, ANI Inteligencja TYLKO Wiedza :P

Nom :-] Tak w ramach bonusa to z tego co pamiętam wysoka mądrość/inteligencja dają bonusy do Wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować