Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 21:56, Thalanthas napisał:

Gdzie to jest wyjaśnione bo nie rozumiem.


Albo instalujesz starsze sterowniki NVidii (nie polecam) albo tworzysz skrót do pliku nwmain.exe i we właściwościach skrótu w polu Element Docelowy po nazwie pliku dopisujesz parametry:
+TestNewModule "modulename"
(przed + musi być spacja). Odpalasz grę ze skrótu, dajesz Anuluj aż wejdziesz do menu gry i dalej już normalnie.
Mogłem trochę pomieszać, bo już usunąłem NWN z dysku i nie mogłem sprawdzić czy jest dokładnie tak jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 23:48, Zebius napisał:

Albo instalujesz starsze sterowniki NVidii (nie polecam) albo tworzysz skrót do pliku nwmain.exe
i we właściwościach skrótu w polu Element Docelowy po nazwie pliku dopisujesz parametry:
+TestNewModule "modulename"
(przed + musi być spacja). Odpalasz grę ze skrótu, dajesz Anuluj aż wejdziesz do menu gry i
dalej już normalnie.
Mogłem trochę pomieszać, bo już usunąłem NWN z dysku i nie mogłem sprawdzić czy jest dokładnie
tak jak napisałem.


Zrobiłęmtak jak mi powiedziłeś ale nadal jest tylko czarny ekran z łapką. Niewiem o co mu chodzi ale może mam za mocny PC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz te sterowniki 158.coś tam to wystarczy schować do paska ALT+TAB i z powrotem wejść do gry.Powinno pomóc ,przynajmniej u mnie pomogła na GF 8600 GT Sonic + Palit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:37, MetaL2 napisał:

Jak masz te sterowniki 158.coś tam to wystarczy schować do paska ALT+TAB i z powrotem wejść
do gry.Powinno pomóc ,przynajmniej u mnie pomogła na GF 8600 GT Sonic + Palit.


Mam 162.18 sterowniki karty ale dzięki sprubuje i tego.

Nie, nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:39, Thalanthas napisał:

> Jak masz te sterowniki 158.coś tam to wystarczy schować do paska ALT+TAB i z powrotem
wejść
> do gry.Powinno pomóc ,przynajmniej u mnie pomogła na GF 8600 GT Sonic + Palit.

Mam 162.18 sterowniki karty ale dzięki sprubuje i tego.

Nie, nic z tego nie wyszło.

Ale nie wyszło na 162.18??
To wychodzi na tych najstarszych.Zobacz te które były na płycie z kartą jeśli to są te 158.bla.bla to zainstaluj je i wtedy spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 17:03, Thalanthas napisał:

Zrobiłęmtak jak mi powiedziłeś ale nadal jest tylko czarny ekran z łapką. Niewiem o co mu chodzi
ale może mam za mocny PC??


To znaczy że coś źle zrobiłeś, bo to na 100% działa. Tu masz linka do źródła:
http://nwn.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=580379&forum=49&sp=0
Tak jak pisałem - błąd w sterach NVidii, miejmy nadzieję, że szybko to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 19:36, Zebius napisał:

To znaczy że coś źle zrobiłeś, bo to na 100% działa. Tu masz linka do źródła:
http://nwn.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=580379&forum=49&sp=0
Tak jak pisałem - błąd w sterach NVidii, miejmy nadzieję, że szybko to naprawią.


Wielkie dzięki. Podziałało tak jak napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie natury technicznej :)

w jakiej wersji instalowany jest nwn z wydania extra klasyki i platynowej kolekcji? chodzi mi o to czy trzeba dogrywac patcha czy od razu ma sie wersje najnowsza

drugie pytanie to czy z diamentowej istnieje mozliwosc instalacji ''gołego'' nwn, bez dodatkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2007 o 20:38, Paool napisał:

w jakiej wersji instalowany jest nwn z wydania extra klasyki i platynowej kolekcji? chodzi
mi o to czy trzeba dogrywac patcha czy od razu ma sie wersje najnowsza


podłączam się do pytania dla pewności, ale chyba wersję piszę jak się kliknie na ikonkę i tam się pojawia taka tabelka, gdzie się wybira graj itd. to tam w lewym górnym rogu pisze
ja mam z XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 20:38, Paool napisał:

witam, mam pytanie natury technicznej :)

w jakiej wersji instalowany jest nwn z wydania extra klasyki i platynowej kolekcji? chodzi
mi o to czy trzeba dogrywac patcha czy od razu ma sie wersje najnowsza

drugie pytanie to czy z diamentowej istnieje mozliwosc instalacji ''gołego'' nwn, bez dodatkow
:)

ja mam "nextową" (sama podstawka za 20zł) i patchować musiałem. niepamiętam natomiast czy fixowałem też po instalacji dodatków (też z nexta, tyle że dokupione później). O ile pamiętam diamentowa ma już najnowszego patcha. jak masz, to uruchom i sprawdź, jak po założeniu płaszcza go widać na postaci to znaczy że masz najnowszą wersję (to jedna z wprowadzonych w niej zmian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo! czy mógłby mi ktoś przysłac savy bo bratu zachciało sie formatować dysk i nic mi o tym nie powiedział i savy poszły sie jeb... jeśli ktoś może to prosze o savy po ukończeniu zadania co jest na początku z odzyskaniem tych zwierzat nie pamietam dokładnej nazwy questa ale mam nadzieje że bedziecie wiedzieć o co chodzi najlepiej gdyby postać była człowiekiem ale nie musi być nim koniecznie jeśli chciało by sie komuś przysłac mi te savy to mój adres widow4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:34, Widow4 napisał:

elo! czy mógłby mi ktoś przysłac savy bo bratu zachciało sie formatować dysk i nic mi o tym
nie powiedział i savy poszły sie jeb... jeśli ktoś może to prosze o savy po ukończeniu zadania
co jest na początku z odzyskaniem tych zwierzat nie pamietam dokładnej nazwy questa ale mam
nadzieje że bedziecie wiedzieć o co chodzi najlepiej gdyby postać była człowiekiem ale nie
musi być nim koniecznie jeśli chciało by sie komuś przysłac mi te savy to mój adres widow4@wp.pl



Powiedz mi jaka jest przyjemność grania czyjąś postacią?? Naprzykład ty chcesz mieć wojownika a ja gram łowcą. Jaki jest sens grania tym kim się nie chce grać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie
Jak w edytorze zrobić coś na kształt kamienia przywołania, reliktu żniwiaża lub dłoni mystry? Bo jak ustawiam "unikalną moc przedmiotu" to nic nie mogę ustawić oprócz częstotliwości używania. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:41, Thalanthas napisał:

Powiedzcie mi o co chodzi z tym wyssanym poziomem?? Bo mam zaniżone zdolności i o jeden poziom
łowcy mniej.

jak nie pomaga sen ani mikstura mniejszego przywrócenia, to tylko świątynia cię ratuje. A chodzi o to o czym piszesz, zwyczajnie obniża poziom postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w lokacji: Podgórze, poziom 1 Południe. Jest tam agadka z trzema posągami gargulców. O co w tym chodzi? Rozumiem, że promienie z gargulców maja paść na drzwi, ale jak tego dokonać? Udaje mi się na zmiane naprowadzić promień lewy i środkowy, prawy gargulec jest otoczony aurą. Przynajmnije ładny exp jest za tego wybuchającego szkieleta co chwilę, ostro można przyexpić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:17, tomoliop napisał:

Jestem w lokacji: Podgórze, poziom 1 Południe. Jest tam agadka z trzema posągami gargulców.
O co w tym chodzi? Rozumiem, że promienie z gargulców maja paść na drzwi, ale jak tego dokonać?
Udaje mi się na zmiane naprowadzić promień lewy i środkowy, prawy gargulec jest otoczony aurą.
Przynajmnije ładny exp jest za tego wybuchającego szkieleta co chwilę, ostro można przyexpić:)

ejno chba sie tam jakąś dzwignie przełączało a jak nie to niewiem
ja niemiałem z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:18, marcin112 napisał:

ejno chba sie tam jakąś dzwignie przełączało a jak nie to niewiem
ja niemiałem z tym problemu


Przełącza się dźwignie, ale w jakiej kolejności, kiedy? Myslę, że to jest coś z tymi światłami, ale jeszcze tego nie rozgryzłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować