Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 15:57, Kostka XXL napisał:

Mam drobny problem z Klauthem ten smok w Legowisku Ognistych Olbrzymów, końcówka trzeciego
rozdziału. Jak mam go pokonać, on jest zadobry jak na mnie?

Ja ostatnim razem grałem jako łowca-łucznik i wędrowałem z mnichem. Przywoływałem chowańca, potwora II poziomu i wraz z mnichem atakowali wręcz, a ja strzelałem z łuku lodowymi i elektrycznymi strzałami. Kiedy zostawałem już sam na polu bitwy, teleportowałem się, leczyłem i wracałem do walki. Czasem trzeba zmieniać pozycje i należy uważać by smok nie zapędził cię w kozi róg. Trzeba trochę cierpliwości w walce z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:04, paweusz napisał:

Ja ostatnim razem grałem jako łowca-łucznik i wędrowałem z mnichem. Przywoływałem chowańca,
potwora II poziomu i wraz z mnichem atakowali wręcz, a ja strzelałem z łuku lodowymi i elektrycznymi
strzałami. Kiedy zostawałem już sam na polu bitwy, teleportowałem się, leczyłem i wracałem
do walki. Czasem trzeba zmieniać pozycje i należy uważać by smok nie zapędził cię w kozi róg.
Trzeba trochę cierpliwości w walce z nim.

No tylko, że ja gram wojownikiem i raczej strzelać do niego nie będe ;P Myślałem o tym, żeby uderzyć go pare razy i sie przeteleportować do Świątyni Tyra. Ide teraz właśnie spróbować go pokonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się go pokonać, zrobiłem to tak: najpierw zaatakowałem go razem z Czerwonym Tygrysem, troche mu odebrałem życia, potem uciekłem do tego pomieszczenia obok (Klauth nie miesci się w drzwiach :D). Wypiłem pare miksturek leczenia i stojąc w drzwiach go biłem on za bardzo mnie nie mógł trafić, zadawał mi tylko drobne obrażenia :) Czerwony Tygrys mi sie nie przydał bo ciagle było rzucane na niego zaklęcie "strach" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem z grą Never Winter Night. Odpalam grę, wszystko normalnie działa. Włączają się reklamy a po nich już czarny ekran z kursorem z gry. Poprostu nie wyswietla się menu tytułowe gry, a chce wpisać klucz licencyjny. Byłbym wdzięczny za pomoc.

20071118144301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze się Neverwinter Nights a nie to co ty tam napsiałeś wogule nie wiem czemu tak masz powinno się pojawic okinka i wpisujesz klucz nie wiem czemu ja tak nie miałem I po co ta tapeta tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej oraz najnowszy DirectX. Powinno pomóc.

p.s. Nie zamieszczaj obrazków niezwiązanych z tematem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:43, egg138 napisał:

Mam Problem z grą Never Winter Night. Odpalam grę, wszystko normalnie działa. Włączają się
reklamy a po nich już czarny ekran z kursorem z gry. Poprostu nie wyswietla się menu tytułowe
gry, a chce wpisać klucz licencyjny. Byłbym wdzięczny za pomoc.


Właśnie dlatego tak się dzieje,bo może masz zbyt nowe sterowniki ;)
Miałem tak samo,a po zainstalowaniu(mam GeForce''a)93.71 wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanwaim się nad kupnem diamentowej edycji , ale zależy mi najbardziej na kampaniach. Wiem , że podstawka ejst dokitna , a SoU średnie , ale czy to prawda że HoU i Kingmaker mają SWIETNE kampanie , questy i fabuły ,warte przechodzenia po kilka razy? Secundo - czy do DE są dołączone jeszcze jakieś spolszczone mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:42, Asthariel napisał:

Zastanwaim się nad kupnem diamentowej edycji , ale zależy mi najbardziej na kampaniach. Wiem
, że podstawka ejst dokitna


Nie jest az tak źle ale Baldur''s Gate, to to nie jest ;- )

Dnia 20.11.2007 o 20:42, Asthariel napisał:

, a SoU średnie


Całkiem spoko.

Dnia 20.11.2007 o 20:42, Asthariel napisał:

ale czy to prawda że HoU i Kingmaker mają SWIETNE
kampanie ,


HotU jest rzeczywiście dobre i ma kilka bardziej wymagających walk, a nawet bitw ;- ) Zdecydowanie najlepsza kampania. W moda nie grałem.

Dnia 20.11.2007 o 20:42, Asthariel napisał:

Secundo - czy do DE są dołączone
jeszcze jakieś spolszczone mody?


Tego nie wiem. ktoś inny może odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej samej lokacji, w której znajduje się Ferran jest też owy jeleń.
Najpierw musisz przynajmniej trzykrotnie dostrzec jego ślady, potem powinien pojawić się komunikat w stylu "słyszysz jakieś dziwne odgłosy". Cienistorogi powinien być gdzieś w pobliżu. Potrafi ewakuować się na drugi koniec planszy, więc uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 13:27, Kostka XXL napisał:

Mam problem z zadaniem od Ferran`a (SoU), mam mu przynieść Poroże Cieniostrogiego a nigdzie
nie widze tego głupiego zwierza :/ Jak moge go wytropić?


Jeżeli masz mało pkt w spostrzegawczości i nasłuchiwaniu oraz niską mądrość (premia jest dodawana do tych umiejętności) to pewnie nie uda ci się wykonać tego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:22, jadam napisał:

Jeżeli masz mało pkt w spostrzegawczości i nasłuchiwaniu oraz niską mądrość (premia jest dodawana
do tych umiejętności) to pewnie nie uda ci się wykonać tego zadania.

Nie rozwijałem tych cech o których mówisz :/
Ale w jaskini Gnolli znalazłem "Róg władcy zwierząt", on ma jakąś unikalną moc. Można tym rogiem jakoś przywołać Cieniostrogiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma moc ale nie zbyt użyteczną ja myślałem, że to jakiś mocny przedmiot a to nie jest jedank takie dobre spróbuj użyć na jakimś potworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:27, Kostka XXL napisał:

Nie rozwijałem tych cech o których mówisz :/
Ale w jaskini Gnolli znalazłem "Róg władcy zwierząt", on ma jakąś unikalną moc. Można tym rogiem
jakoś przywołać Cieniostrogiego ?

To jest drobna zabawka. W jaskiniach gnoli obłaskawia tylko zamknięte bestie (nigdy z tego nie korzystałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o tą niekompatybilność karty i gry co była o niej mowa kilka postów wyżej. próbuje uruchomić NWNa tak samo wszystkie te filmiki są itd. ale już menu mi sie nie pojawia. Widze kursor, słyszę, że w klikam w jakieś przyciski ale nic nie widze.

[Miałem tak samo,a po zainstalowaniu(mam GeForce''a)93.71 wszystko było ok.]

A ten sterownik z moim GeForcem nie pójdzie bo mam już 8600 GT, a 93.71 tego nie obsługuje. Jakies pomysły? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować