Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 13:02, Prince07 napisał:

Na którym poziomie barbarzyńczy wziąć ten 1 poziom barda?


Ja wziąłem gdzieś okolo czwartego poziomu barbarzyńcy, poza tym to kiedy weźniesz poziom barda rzutuje na to kiedy będziesz mógł na UCS-a awansować :)

Dnia 20.07.2008 o 13:02, Prince07 napisał:

I jak ogólnie rozłożyć poziomy na barbarzyńcę/barda/Ucznia Czerwonego Smoka w podstawce?


Doszedłem do szóstego poziomu barbarzyńcy na przemian z UCS-em na 9 lvlu... a barda wystarczy tylko jeden level :)


P.S. chcesz stworzyć postac taką jak moja? Ostrzegam... jak dobrze wszystko zrobisz to będziesz wymiatać i nie będą ci potrzebni żądni towarzysze... ja tam tylko raz skorzystałem z pomocy Toma przy otworzeniu jednej skrzynki, poźniej wszystkie rozwalałem :P

Screen, początek drugiego rozdziału HotU, barbarzyńca w szale :)

20080720132325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 13:25, hunter22 napisał:

P.S. chcesz stworzyć postac taką jak moja?

Taki mam zamiar, pamiętam jak grałem mnichem to Ty tutaj wychwalałeś swojego barbarzyńcę, więc chcę sprawdzić tego "wymiatacza"

Dnia 20.07.2008 o 13:25, hunter22 napisał:

Ostrzegam... jak dobrze wszystko zrobisz to
będziesz wymiatać i nie będą ci potrzebni żądni towarzysze...

A więc jakieś porady, sugestie do tego jak mam tego wszystkiego dokonać?

Dnia 20.07.2008 o 13:25, hunter22 napisał:

Screen, początek drugiego rozdziału HotU, barbarzyńca w szale :)

Imponujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 13:57, Prince07 napisał:

Taki mam zamiar, pamiętam jak grałem mnichem to Ty tutaj wychwalałeś swojego barbarzyńcę,
więc chcę sprawdzić tego "wymiatacza"


hehe :)

Dnia 20.07.2008 o 13:57, Prince07 napisał:

A więc jakieś porady, sugestie do tego jak mam tego wszystkiego dokonać?


Ja tam robiłem wszystko tak jak gra zalecała... na ogół nie mam rad ani sugestii, najlepiej idzie mi rozwiązywanie już konkretnych problemów i odpowiadanie na konkretne pytania :P

Dnia 20.07.2008 o 13:57, Prince07 napisał:

Imponujące ;)


Jak bym się znał lepiej na "tych sprawach" to pewnie bym miał silniejszego jeszcze barbarzyńce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka !
Mam ważną sprawę, otóż kupiłem dziś gre Neverwinter Nights wraz z gazetą Play.
Wchodzę w te menu Play''a i tem podany jest cd key i do uruchomienia gry .JA chcę pograć w multi a tam napisane jest żeby wejsć na strone : www.cdprojekt.pl/nwn.asp . Więc weszłem na tą strone podalem mail i kliknołem OK. I napisane było Twój klucz został wysłany na podany Email i że dojdzie w ciągu kilku minut.
ALE !!!!!!!
Ja jóż czekam na ten klucz 3 GODZINY A NIE KILKA MINUT A ON NIE DOCHODZI,I MAŁO TEGO PODAŁEM JESZCZE SWOJE DWA INNE ADRESY MAILOWE+ JEDEN TATY I NA ŻADEN NIE DOSZŁO,miało minąć kilka minut a ne kilka godzin A KLUCZ NADAL NI DOSZEDŁ,SPRAWDZAM CO 30 MINUT NA KAŻDYM ADRESIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CO JEST CO ONI SOBIE W KULKI LECĄ?????
CO ZROBIĆ<WY TEŻ TAK MIELIŚCIE????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadź postać a dokona się samo : ) lvl już znasz teraz ewentualnie pozostały atuty tu już masz swobodny wybór wybierz jakąś broń i się w niej wyspecjalizuj, tyle... Miłej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka !
Mam ważną sprawę, otóż kupiłem dziś gre Neverwinter Nights wraz z gazetą Play.
Wchodzę w te menu Play''a i tem podany jest cd key i do uruchomienia gry .JA chcę pograć w multi a tam napisane jest żeby wejsć na strone : www.cdprojekt.pl/nwn.asp . Więc weszłem na tą strone podalem mail i kliknołem OK. I napisane było Twój klucz został wysłany na podany Email i że dojdzie w ciągu kilku minut.
ALE !!!!!!!
Ja jóż czekam na ten klucz 3 GODZINY A NIE KILKA MINUT A ON NIE DOCHODZI,I MAŁO TEGO PODAŁEM JESZCZE SWOJE DWA INNE ADRESY MAILOWE+ JEDEN TATY I NA ŻADEN NIE DOSZŁO,miało minąć kilka minut a ne kilka godzin A KLUCZ NADAL NI DOSZEDŁ,SPRAWDZAM CO 30 MINUT NA KAŻDYM ADRESIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CO JEST CO ONI SOBIE W KULKI LECĄ?????
CO ZROBIĆ<WY TEŻ TAK MIELIŚCIE????????????????????????????????????????????????????????????????????


O DPOWIEDZCIE!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

Po pierwsze powinieneś wiedzieć, że spamowanie takimi samymi postami nic nie da, najwyraźniej nikt nie wie jak Ci pomóc. Według mnie musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać (być może takie sprawy załatwiają w dni robocze - choć i tu nie jestem pewien).

hunter22
Jeszcze jedno pytanko do Ciebie. Jaki rodzaj broni wybierałeś? Jedno/dwu ręczne? Miecze/Topory?

Deto
Widzę, że wiesz co z czym się "je" w NWN, więc może pokierowałbyś mnie trochę jeżeli chodzi o sprawę z atutami barbarzyńcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiesz mi chyba że w Play było NWN oryginalne ?? jaka wersja Diamentowa Edycja czy normalna wersja .. ?? Bo gazet z grami komputerowymi nie kupuje tylko kiedyś kupiłem CDA jak był TES III - Morrowind i nic więcej a i tak potem płytę porysował mi kumple to kupiłem złotą edycję ;p

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 15:15, Sir Braveheart napisał:

Nie powiesz mi chyba że w Play było NWN oryginalne ??

Pff... zastanów się co piszesz... Myślisz, że sprzedawali by pirackie wersje gier?!

Dnia 20.07.2008 o 15:15, Sir Braveheart napisał:

jaka wersja Diamentowa Edycja czy normalna wersja .. ??

O_0 jasna sprawa, że w gazecie była umieszczona sama "podstawka", diamentowa edycja jest jeszcze w cenie i wątpię aby szybko ukazała się w jakieś gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie nadużywaj wielkich liter
po 2 te maile to na jednym serwerze czy kilku? bo np filtry na wp są dość "ostre" i potrafią dobrego maila usunąć jako spam
po 3 jakie multi? bo jak po internecie to bez dodatków nie pograsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 15:12, Prince07 napisał:

hunter22
Jeszcze jedno pytanko do Ciebie. Jaki rodzaj broni wybierałeś? Jedno/dwu ręczne? Miecze/Topory?


Dwuręczny Topór, jakoś mi tak do barbarzyńcy pasuje najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź [Ulubiona bron, Ulepszone tk do tej samej broni], [potezny atak, rozplatanie i ul rozplatanie] bardzo przydatne do ubijania zmasowanych przeciwników. Do tego Mocna Budowa dla większej ilości punktów życia. :] zdaje sie że jeden punkt jeszcze został więc dobierz go do czego chcesz np Walka na oślep.

Jeżeli masz zamiar grać ta postacia w Hotu to wystarczy zebys w atutach pakowal w dodatkowa sile i epicka ulubiona bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 13:17, raven91 napisał:

O co chodzi z obeliskiem w tunelach pod jaskinią obserwatorów.Z tego co zauważyłem obelisk
ten uniemożliwia używanie magii przez co spadło mi KP oraz nie mogę używać żadnych mikstur,włącznie
z miksturami leczenia.Podejrzewam że ten obelisk można jakoś wyłączyć,pytanie tylko jak?


Tam masz kafelki z runami. Ustaw tak, żeby były 4 takie same w każdym rzędzie i tyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Muszę przyznac żę gra Baldurs Gate 2 Cienie Amn poprostu mnie zaczarowała :)
Czy NWN i BG2 to podobne gry ?
Chodzi mi np o rozwój postaci albo to że nie jestem zmuszony do tych samych osób w drużynie ( Moge zmieniac kompanów jak rękawiczki.
Czy taki sam jest system gry w NWN jak w BG2 ?

Za odpowiedź z góry dziękuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to w neverwinterze towarzysze bardziej przeszkadzają niż pomagają (nie ma nad nimi pełnej kontroli, wiec robią co chcą podczas walki), i dodatkowo podróżując z takowym (bo w danym momencie można mieć tylko jednego) dostajesz o 1/3 ekspa mniej. Jak już takowego opłacisz (bo tutaj to są najemnicy i sypnąć złotem trzeba żeby zgodzili się ci pomagać), to będziesz go mógł przyłączać i odłączać do woli, dodatkowo każdy z nich ma problem do rozwiązania zadania (w 1 rozdziale dostaniesz za jego rozwiązanie unikalny przedmiot, a potem będą je ulepszać. Generalnie warto wykonać wszystkie zadania od nich bo tak potężnych gratów w żaden inny sposób nie zdobędziesz, a napewno ci się przydadzą). A tak przy okazji to nie nie są podobne, chociaż 2 dodatek do newerwintera ma nienajgorszą fabułe. Rozwój postaci też jest inny (3 edycja add&d a nie 2, i dodatkowo dużo więcej "umiejętności" do wyboru przy awansie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:23, Modok napisał:

Podobne są na pewno ale moim zdaniem NWN po prostu jest o wiele lepszy od BG.

Chyba kpisz - przynajmniej, jeśli idzie o fabułę, klimat, muzykę, questy. Jeśli idzie o mechanikę, to oba jednakowo, gdyż zarówno 2, jak i 3 edycja mają swoje wady i zalety. NWN może się poszczycić jedynie lepszym multiplayerem i możliwościami modyfikacji gry oraz grafiką, ale jedynie wtedy, gdy zestawiamy samą grafikę. Po połączeniu grafiki z klimatem NWN sromotnie przegrywa, zwłaszcza, że pomimo swego 2D, grafika w BG2 nadal jest ładna. Ach - w towaryszach NWN też zdecydowanie słabiej wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:23, Modok napisał:

Podobne są na pewno ale moim zdaniem NWN po prostu jest o wiele lepszy od BG.

Już dawno nie słyszałam podobnej herezji.... Owszem NWN podoba mi się, przeszłam go wraz z dodatkami może 3 razy, ale moim zdaniem nie dorasta do pięt Sadze BG. Ja tak jak i bardzo wielu ludzi na świecie gram w BG od momentu jej ukazania się i przynajmniej raz w roku muszę ją przejść, zwłaszcza że fani produkują mnóstwo modów do obu części, więc ciągle mam coś nowego do odkrywania w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:23, Modok napisał:

Podobne są na pewno ale moim zdaniem NWN po prostu jest o wiele lepszy od BG.

Owszem, Neverwinter Nights jest lepszy od Baldurs Gate, ale tylko pod względem grafiki. Pod żadnym innym już nie. Choć przyznaję, że NWN też zaliczam do swoich ulubionych gier, bo mimo wszystko bardzo dobry tytuł (urzekła mnie zwłaszcza muzyka Jeremiego Soula).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 14:19, dave03 napisał:

Pod żadnym innym już nie. Choć przyznaję, że NWN też zaliczam do swoich ulubionych gier,
bo mimo wszystko bardzo dobry tytuł (urzekła mnie zwłaszcza muzyka Jeremiego Soula).

Cóż, moim zdaniem tych gier nie ma po co porównywać. Oprócz BioWare''u, systemu D&D, i typu gier RPG, oraz światem, teoretycznie nic więcej ich nie łączy...
Denerwują mnie jedynie osoby, które ze względu na BG, nie chcą grać w NWN. "Ponieważ BG jest lepszy, nie ma sensu grać w NWN" - co to w ogóle za argument? NWN sam w sobie jest grą dobrą, przy którą można spędzić kilkanaście miłych godzin...
I też popieram: czasami przechodzę grę, tylko po to, żeby usłyszeć w poszczególnych lokacjach Soule''a. ;]
Tak samo ma się zresztą w Icewind Dale: nie chcę grać w NWN czy poprzednio wymieniony IWD, to przypominam sobie Jeremy''ego.. i od razu odpalam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować