Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2008 o 15:48, Forgotten napisał:

Dodanie Deekina do dodatku było świetnym pomysłem

Cóż, moim zdaniem jest to taki sobie kompan ;)

Dnia 20.09.2008 o 15:48, Forgotten napisał:

ale awanturników z neverminter totalną klapą!

Zaraz klapą... Nie równają się co prawda z nowymi postaciami, ale mimo to są całkiem nieźli. Mają dobre dialogi i poza zmienionymi głosami (Linu, bo Sharwyn ma ten sam) i brakiem klimatu z OC są w miarę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:48, Forgotten napisał:

> Spotkasz go w HotU. I chociaż ten dodatek sam z siebie jest niezły, to z Deekinem
robi
> się jeszcze lepszy.
Szczególnie gdy krzyczy "Hej... szefie!" :D

Według mnie lepsze teksty ma Enserric ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się skądś skombinować utwór, który ciągle leci w mieście/obozie drowów:D? Autentycznie mi się podoba:)
Pewien nie jestem, ale chyba na stronie z bonusami za zarejestrowanie gry można było ściągnąć jej np. soundtrack itp. niestety zgubiłem gdzieś link. Ma ktoś:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 17:50, Forgotten napisał:

Da się skądś skombinować utwór, który ciągle leci w mieście/obozie drowów:D? Autentycznie
mi się podoba:)
Pewien nie jestem, ale chyba na stronie z bonusami za zarejestrowanie gry można było
ściągnąć jej np. soundtrack itp. niestety zgubiłem gdzieś link. Ma ktoś:D?

http://www.gram.pl/!xkn_bonus.asp proszę :) jest na stronie xk.cdprojekt.pl na podstronie o NWN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się właściwie poprawnie... instaluje patch 1.69 do "Neverwinter Nights" (Diamentowa Edycja) z oboma dodatkami - nakładajac na wersję 1.68.8099 Polish?

Bo ściagłem ten patch (pod.... Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark) i - postapiłem w myśl zalecenia:

Cyt.: "...Kopiujemy właściwy patch do polskiej wersji gry Neverwinter Nights "nwn_pc_polish_from*_to*.zip" do GŁÓWNEGO katalogu gry. Domyślnie jest to *:\NeverwinterNights\NWN (gdzie * to litera dysku twardego na którym jest zainstalowana gra). UWAGA: Nie rozpakowujemy archiwum .zip..."

I próbowałem kilka razu bezskutecznie (z menu aktualizacji) zainstalować ten patch - w ogóle... proces instalacji tego patcha nie zostawał uruchomiony.

W końcu nieco zirytowany kliknąłem w folderze NWN na zipa patcha 1.69 (nie rozpakowując zipa, kliknąłem lewa myszą na patch 1.69 w zipie i... zainstalowałem patch 1.69).

Ale taka instalacja jest odwrotnością tego co dotychczas zawsze robiłem - czyli z poziomu aktualizacji (nawet jak był zip a nie z netu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ściągnąłeś wersję Critical Rebuild, którą możesz zainstalować na dowolną wersję gry, gdyż zawiera ona w sobie wszystkie rzeczy dodane przez wcześniejsze patche i taką wersję instaluje się z pliku exe, a nie aktualizatora gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 12:44, BlekDef napisał:

Bo ściągnąłeś wersję Critical Rebuild, którą możesz zainstalować na dowolną wersję gry,
gdyż zawiera ona w sobie wszystkie rzeczy dodane przez wcześniejsze patche i taką wersję
instaluje się z pliku exe, a nie aktualizatora gry.


?! Ściagłem do "Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark" Patch 1.69 (309 MB) z linku poniżej a tam nic nie pisze że to Critical Rebuild a automatczna aktualizacja nie fukcjonowała

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1877

To żebym wiedzaił na przyszłosć z jakiego linku i skąd miałem sciagnąć ten patch (1.69) aby to nie był... Critical Rebuild?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:22, grandmasterhex napisał:

Jeżeli interesujesz się łataniem polecam poczytać: http://gry1.wp.pl/iforum/viewtopic.php?t=28854

Co do 1.69 nie ma normalnych łat tylko krytyczne bo 1.69 pojawił się tylko w wersji łaty
krytycznej.



Ooo - dziękuję za odpowiedż:) - nie wiedziałem że patch 1.69 to łatka krytyczna (Critical Rebuild).

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stworzyłem sobie golema w sanktuarium stwórcy i mam w związku z tym pytanie:P
Jest on moim trzecim pełnoprawnym towarzyszem, chowańcem czy przywołanym stworkiem? Czy gdy zginie stracę go bezpowrotnie, albo jak przywołam np. pająka to zniknie? ...a czy będę mógł przywołać go ponownie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie się zastanawiałem czy by nie pograć dla odniamy jakimś łowcą albo bardem, także dobrze się skład ;) Otóż próbowałem ostatnio zagrać magiem i barbarzyńcą ale gra w połowie pierwszego aktu mi się nudzi :S
Tak więc mógłbyś tutaj napisać taki skrótowy opis założenia dobrego łowcy? Rozkładanie pkt, atuty itp itd ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, odnośnie działania NWN na Linux Ubuntu.

Wczoraj zainstalowałem tę grę i zaktualizowałem bez większych trudności. Wszystko ładnie działa, płynność jak na Windows, tylko... nie mam dźwięku :(. W zaawansowanych ustawieniach dźwięku NWN mam pustą listę źróðeł. W samym systemie wszystko chodzi ok.

Załączam fragment pliku nwn.ini :

[Sound Options]

Music Volume=0.75

Voice Volume=0.75

SoundFX Volume=0.75

DisableSound=0

3D Provider=

Environment Effects=1

Speaker Type=-1

2D3D Bias=0.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi zajmujących się edytorem i tworzeniem własnych przygód. Jak zrobić żeby postać zaczynająca grę traciła cały dotychczasowy ekwipunek i otrzymywała np. jakiś strój ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie naszło i chyba sobie znowu pogram w Nevera :)
Tylko mnicha już przerabiałem... Jaką polecacie postać biorąc pod uwagę, że mam tylko podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem podstawke i 2 dodatki magiem więc nawet mógł bym ci poleci jeżeli lubisz grac na dystans, ale troche gra wydawała się za prosta grając magiem ale narzeka nie moge więc wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:35, Abi Dalzim napisał:

Jaką polecacie postać biorąc pod uwagę, że mam tylko podstawkę?

Ja mogę ci polecić Czarodzieja, bo sam bardzo lubię urozmaiconą i efektowną rozgrywkę z odrobiną taktyki/strategii. A jeśli nie chcesz przesiadywać nad księgą czarów, to Czarownik będzie klasą dla ciebie.
Możesz też zainteresować się Kapłanem. Osobiście tej klasy nie lubię, ale ma ona całkiem niezłą magię zarówno ofensywną jak i defensywną (z Czarodziejem się jednak nie równa), a i w walce wręcz spisuje się nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram aktualnie czarodziejem i też śmiało go polecam. Poczałkowo jest trudno i nudno, ale później się rozkręca:) ...ale! zawsze pociągał mnie druid - może byś spróbował;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować