Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2009 o 01:10, caramondl napisał:

Mój kolega właśnie opublikował w sieci moduł, nad którym pracował bardzo długo - włożył
w to mnóstwo bardzo ciekawych pomysłów, co dla fanów NWN powinno stanowic bardzo ciekawą
propozycję. Po więcej informacja zapraszam na adres: www.eclipseofmoon.webpark.pl

Myślę, że naprawdę warto się z tym zapoznać!
Btw - to nie jest taki zwykły moduł - mocno tuninguje grę...:)


Dzisiaj przetestuje :) może ktoś chętny by ogarnąć grę w trybie multiplayer? od razu byśmy zdali relację twórcy (głębokie ukłony) czy gra w tym trybie chodzi bez problemu :) Czekam na propozycję :)

EDIT://

Zassałem jedną paczkę i wyskoczyło mi okno z przekroczeniem limitu pobierania danych :/ lepiej było zachomikować na rapidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 01:10, caramondl napisał:

Mój kolega właśnie opublikował w sieci moduł, nad którym pracował bardzo długo - włożył
w to mnóstwo bardzo ciekawych pomysłów, co dla fanów NWN powinno stanowic bardzo ciekawą
propozycję. Po więcej informacja zapraszam na adres: www.eclipseofmoon.webpark.pl

Myślę, że naprawdę warto się z tym zapoznać!
Btw - to nie jest taki zwykły moduł - mocno tuninguje grę...:)



Też bym chętnie sprawdził, ale na stronce jest podane, że moduł ma problem z Diamentową edycją, a taką niestety posiadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam do Was prośbę:
Możecie podać mi linka do patcha którego mam zainstalować na Diamentową Edycję?
Tych łatek jest tyle na gram.pl, że nie wiem które pobrać.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 10:05, 88Bonzo napisał:

Dzisiaj przetestuje :) może ktoś chętny by ogarnąć grę w trybie multiplayer? od razu
byśmy zdali relację twórcy (głębokie ukłony) czy gra w tym trybie chodzi bez problemu
:) Czekam na propozycję :)

EDIT://

Zassałem jedną paczkę i wyskoczyło mi okno z przekroczeniem limitu pobierania danych
:/ lepiej było zachomikować na rapidzie.


Spróbuj tutaj - http://eclipse.orgfree.com/download.html
To jest kopia tej samej stronki na innym serwerze. W miarę możliwości linki pojawia się też na jakimś darmowym serwerze, ale na razie Autor ma lekkie problemy z siecią - które jednak na pewno przezwycięży.

Btw - jak już zagrasz i się spodoba, to reklamuj gdzie się da - dobrej przygody w NWN nigdy za wiele...:)

@Kunek90 - zawsze możesz spróbować - nóż u Ciebie się nie wysypie...:) Ogólnie to zawsze możesz spróbować zaimprowizować skądś normalną wersję gry - podstawka NWN chodzi w biedronkach po 9.90...:) A myślę, że warto, bo moduł jest na prawdę mocno rozbudowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 15:44, caramondl napisał:

/ciach/


Jeżeli znasz i grasz to czy mógłbyś zaaplikować jakieś screeny ze świata? :)

I pytanko: czy można rozpowszechniać go po sieci? np. torrent :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:33, 88Bonzo napisał:

> /ciach/

Jeżeli znasz i grasz to czy mógłbyś zaaplikować jakieś screeny ze świata? :)


Znam stąd, że to mój dobry znajomy zrobił...:) Z widzenia to tylko podczas pracy w edytorze...:) Screenów nie mam, ale jutro zapewne uda się coś załatwić. Co do samej rozgrywki, to wszystko jest opisane na stronce - dodam, że moduł był wielokrotnie testowany przez autora i kilka innych osób. A że ja się za bardzo na testera nie nadaję(nerwy..:) ), to czekałem na finalną wersję - pojawiła się wczoraj w nocy i od razu w sieci - sam ją sobie po prostu skopiuję od Autora jutro, z dysku...:) Wtedy też pójdzie jej up na jakiś darmowy serwer, żeby nie było problemów z pobieraniem.

Dnia 22.02.2009 o 16:33, 88Bonzo napisał:

I pytanko: czy można rozpowszechniać go po sieci? np. torrent :>


Nie widzę problemu, napisz tylko, kto jest autorem i będzie ok. Im więcej osób go dostanie, tym lepiej, bo to na prawdę kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 13:26, junior17 napisał:

Witam!
Mam do Was prośbę:
Możecie podać mi linka do patcha którego mam zainstalować na Diamentową Edycję?
Tych łatek jest tyle na gram.pl, że nie wiem które pobrać.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Proszę: http://nwvault.ign.com/View.php?view=Other.Detail&id=1329
Pod każdym linkiem masz dokładnie opisane, jak działać. Niestety linki z serwera gram.pl nie działają, gdyż pliki zostały usunięte po tym, jak CDP w końcu wydał własnego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uploadowałem torrenta z dodatkiem Eclipse of Moon (v.1.1) :) Jeżeli ktoś woli pobrać ten moduł nie bawiąc się w poszczególne paczki rar z poprzedniej strony, to zachęcam do downloadu:

http://odsiebie.com/pokaz/1647855---baa9.html

Zacząłem grać i póki co jestem bardzo miło zaskoczony :) Jak na razie wszystko chodzi jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Do 88Bonzo & caramondl
Mam do Was pytanie:
Czy ta modyfikacja jest jakąś zupełnie nową przygodą, uruchamianą w "menadżerze modułów", czy mod ten jest tylko jakimś dodatkiem, gdzie aby w niego zagrać należy zagrać również w "podstawkę"?

BlekDef
Dzięki za linka.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 17:10, junior17 napisał:

Mam do Was pytanie:
Czy ta modyfikacja jest jakąś zupełnie nową przygodą, uruchamianą w "menadżerze modułów",
czy mod ten jest tylko jakimś dodatkiem, gdzie aby w niego zagrać należy zagrać również
w "podstawkę"?


Całkowicie nowa i długa przygoda z mnóstwem sekretów...:)

@88Bonzo - dzięki za poświęcony czas na upniecie modułu, oby trafił do jak największej liczby graczy. Sam wrzucę go niedługo na od.siebie, na wypadek, gdyby strona domowa znowu miała jakieś problemy, albo ktoś miał awersję do torrentów. I cieszę, że Ci się (jak na razie) podoba, w końcu to ja to poleciłem...:)

Btw - swoją drogą, Ja też gdzieś jestem w tym module, pod inna ksywką oczywiście...:) Tylko jeszcze nie wiem gdzie, muszę zagrać i się odnaleźć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy już możliwość ściągania "Eclipse of Moon" na kilka różnych sposobów, poza ftp pojawił się też trzy partowy mirror na Od.Siebie. Myślę, że jeśli dodać do tego torrentową wersję(autorstwa 88Bonzo) to można powiedzieć, że projekt jest teraz dostępny dla każdego gracza NWN. Jeszcze raz zaproszę wszystkich chętnych na
www.eclipseofmoon.webpark.pl, moduł jest na prawdę dobry i warto poświęcić mu nieco swojego czasu.

Sorki za post pod postem, ale edytować tamtego się nie da, a nikt się po nim nie dopisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 01:29, caramondl napisał:


Lubię NWN1 i chcę się upewnić na czym polegają kłopoty w grze "Eclipse of Moon" pod Diamentową Edycją.

Nie można jej przejść, wykonać niektórych zadań czy uruchomić?
Chętnie zagrałbym w jakiegoś nowego moda ale nie będę odinstalowywać całej gry i instalował z płyt premierowych. Mam jeszcze kilka dobrych modułów zachomikowanych z czasów gdy jeszcze było ich sporo w internecie. W razie niemożności gry w moduł twojego kolegi będzie mi :< ale trudno, świat bywa brutalny (świat RPG także)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:50, jadam napisał:

>
Lubię NWN1 i chcę się upewnić na czym polegają kłopoty w grze "Eclipse of Moon" pod Diamentową
Edycją.

Nie można jej przejść, wykonać niektórych zadań czy uruchomić?
Chętnie zagrałbym w jakiegoś nowego moda ale nie będę odinstalowywać całej gry i instalował
z płyt premierowych. Mam jeszcze kilka dobrych modułów zachomikowanych z czasów gdy jeszcze
było ich sporo w internecie. W razie niemożności gry w moduł twojego kolegi będzie mi
:< ale trudno, świat bywa brutalny (świat RPG także)


Poza tym, że gra się wywala bardzo szybko(ale nie w 100% przypadków) nic nie wiem - po pierwsze ja mam edycję premierową, po drugie nie mam czasu zagrać, bo walczę z awaria jednej Barracudy(i poległem, czytaj hdd do serwisu). Ogólnie moduł jest na prawdę wart poświęcenia nieco czasu na instalację gry(o ile potrzeba) - Qmpel pracował nad nim naprawdę długo i myślę, że osiągnął czaderski efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłopot, że premierówki już sprzedałem i zostałem z DE.
Poczekam, może kumpel będzie miał czas, ochotę i możliwości na poprawienie (dostosowanie modułu) do DE.
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na Twoim miejscu spróbowałbym :) a nóż widelec ... a naprawdę wato. Co do torrenta - póki co gra rozeszła się do około 110 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:01, jadam napisał:

Kłopot, że premierówki już sprzedałem i zostałem z DE.
Poczekam, może kumpel będzie miał czas, ochotę i możliwości na poprawienie (dostosowanie
modułu) do DE.
Powodzenia.


Ogólnie plany zawalczenia z DE są, ale najpierw kolega musi zdobyć tą wersję, bo sam pracuje cały czas na premierowej.
Ogólnie spróbuj jak radzi 88Bonzo - zawsze możne akurat u Ciebie może zadziałać, a nie jest to jakiś kolos objętościowy, nieco ponad 200mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:32, caramondl napisał:

Ogólnie spróbuj jak radzi 88Bonzo - zawsze możne akurat u Ciebie może zadziałać,
a nie jest to jakiś kolos objętościowy, nieco ponad 200mg.


Moduł miałem już ściągnięty (w 3 paczkach) zanim napisałem pierwszego posta.
Zobaczę więc. Wprawdzie zacząłem grać w podstawkę NWN2 (pierwszy raz) ale i tak lepiej czuję się w NWN1.

Za parę godzin lub wcześniej pewnie już coś napiszę na temat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Instalka przeszła gładko. Odpaliłem "Eclipse of Moon" i nie było właściwie żadnych kłopotów technicznych (mowa o szybkim wywalaniu z gry)
(Diamentowa kolekcja, najnowszy patch) w grze przesiedziałem ponad pół godziny, niestety zatrzymałem się w akcji

Spoiler

Nie mogę wejść ani do kopalni ani przejść wzgórzowego olbrzyma, nie mogę też znaleźć na górze żadnych kłączy (pewnie trzeba wyjść poza obóz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:40, jadam napisał:

No cóż. Instalka przeszła gładko. Odpaliłem "Eclipse of Moon" i nie było właściwie żadnych
kłopotów technicznych (mowa o szybkim wywalaniu z gry)
(Diamentowa kolekcja, najnowszy patch) w grze przesiedziałem ponad pół godziny, niestety
zatrzymałem się w akcji

Spoiler

Nie mogę wejść ani do kopalni ani przejść wzgórzowego olbrzyma,
nie mogę też znaleźć na górze żadnych kłączy (pewnie trzeba wyjść poza obóz)



Po pierwsze dobrze wiedzieć, że działa. A co do tego jak rozwiązać sprawę przejścia dalej, to nie mam pojęcia - jak już miałem się za moduł zabrać to wywalił mi się całkowicie dysk i teraz pracuję na zapasowym(na którym nie ma nawet sensu NWN instalować). Zawsze możesz za-mailować do autor, możliwe też, że 88Bonzo coś poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem wykonuje ostatnią cześa zadania o Artefaktach Nevera ale nie moge znaleźc tych drzwi w Kompani Srebne Żagle którymi mam zejść na dól do grobowca.Powiedzcie gdzie to jest załaczam screena.

20090227121251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować