Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Don Vasylus-a kto mówi że Newerwinter jest w sklepach?

kuba121 a kto mówi że ktoś go wogule wydaje?

Ja napewno nie.
Jak wam sie fukśnie to na E-bayu jakimś albo gdzieś w najdalszych zakątkach empika znajdziecie jakąś kopje.
Nie ma dystrybutora, nikt go nie wydaje, a w sklepach jest rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 14:24, Selv napisał:

W 3 akcie będzie :)
W 2 możesz porobić przedmioty w labolatorium (piersienie i amulety głownie)

Jak je robić to się dowiesz ze specialnych ksiązek, ktorych zebranie będzie celem zadania :)


a czym komponety beda takie same jak w akcie 1?? czy tez szukac nowych, a tamte sprzedac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 20:03, ArtuRPGpl napisał:

Fajne tak gierkka? duzo o niej slyszalem lecz nigdy nie gralem

Też tylko słyszałem, ... a nie patrzyłem kiedyś trochę jak kolega grał, ogólnie nawalanka jak każdy cRPG (długie i nudne, jak papier toaletowy, no moze bardziej kolorowe), co prawda udało mi się ją jeszcze kupić w sklepie (kolekcjonerską edycję CDP, jak tylko się dowiedziałem o tym, że już znika z rynku) , ale nie grałem.
Jak ktoś ma czas i chęci, lubi ten gatunek to może się spodoba, ja wolę jednak taktyczne(typu XCOM) i strategiczne, czasem jakiś symulator lotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, czy jesteście mi w stanie pomóc, ale powiem jedno - mój NWN ,,zwariował". Pierwsza rzecz to coś, co męczy mnie już całe wieki, tylko detal psujący dobre samopoczucie - config widzi mój procesor, jako, o ile dobrze pamiętam, -1927 (!!!) MHz, co sprawia, że domyślnie dostaję minimalne ustawienia i komunikat o niewystarczającym hardware, ale... cóż, za przeproszeniem, olać to.
Następna sprawa jest już poważna i ciężko powiedzieć, co można z tym zrobić - gra ,,wywala się" na starcie bez jakiegoś normalnego komunikatu, a jedynie z raportem o błędzie od XP-ka. Dzieje się to już w trybie pełnoekranowym, kiedy pojawia się kursor, a dysk na chwilę się zatrzymuje, kursor znika, po czym HDD zaczyna na nowo pracować. Wygląda to jakby awaria następowała w momencie przygotowań do wyświetlenia startowych logosów. No i nwntoolset oraz nwnconfig nie zamykają się ,,do końca" (tzn. blokują się nawzajem także z grą oraz innymi aplikacjami, chyba, że na koniec ,,domknę" wszystko przez Ctrl+Alt+Del).
Rzecz następna: Edytor skryptów najwyraźniej mnie... nie lubi. Serio. Tzn. nie chce skompilować nawet pustego skryptu:

void main()
{

}


Pojawia się komunikat (zawsze odnoszący się do pierwszej linii - niezależnie od jej zawartości) informujący o nieprawidłowej deklaracji... WTF, że się tak wyrażę. Jeszcze parę miesięcy temu (kiedy ostatni raz uruchamiałem NWN) wszystko działało dobrze.

Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jakbyś miał nieźle namieszane w windowsie-sprawdź jak ci inne giery chodzą. Jeżeli tego nie zrobiłeś przeinstaluj Nevera, spatchuj do versji 1.66 i spróbuj ponownie. Jak masz takie same problemy z innymi grami to reinstal windowsa zrób-a jak to niepomoże to do serwisu bo sie część jakaś (np dysk) może sypać zaczynać.
Jak na mój gust to troche zadużo błędów jak na zwykłe problemy z instalką Nevera. Raczej coś w systemie ci sie chrzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie coś na temat polskiej wersji patcha 1.67. Z maila wynika że zapowiada niezła zabawa. Tylko czy ktoś wyda (udostępni) polską wersję. Kto się tym teraz zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights - polska łata

W internecie pojawiła się polska łata do gry Neverwinter Nights. Plik waży około 103 MB ale jak twierdzą producenci poprawia on wszystkie bugi i niedopracowania graficzne w grze. Zapraszamy do pobierania i aktualizowania polskich wersji gry.
Źródło: gry.o2.pl
http://3dgxfer1p.3dgamers.com/3dgamers/games/neverwinternights/Missions/nwnpolish1.66souupdate.exe
http://3dgxfer2p.3dgamers.com/3dgamers/games/neverwinternights/Missions/nwnpolish1.66souupdate.exe
ftp://3dgr35g:mr23g239a@3dgamers.mirror.internode.on.net/3dgamers/games/neverwinternights/Missions/nwnpolish1.66souupd ate.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:11, grandmasterhex napisał:

Tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2854&u=72 masz oficjalny temat na tym forum odnośnie
łaty
Tu: http://nwn.cdprojekt.com/default.asp?id=coment&nID=806 temat na KPC
Czekać i nie narzekać. Jak wyjdzie to na KPC napewno link będzie i news wielki na pół strony.


Serdeczne dzięki. Pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem grać, wyszedłem już z akademi, i nie wiem, czy brać kogoś jeszcze do podróży. Możecie mi pomóc?? Czy opłaca się w ogóle kogoś brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 22:09, lis899 napisał:

Dziś zacząłem grać, wyszedłem już z akademi, i nie wiem, czy brać kogoś jeszcze do podróży.
Możecie mi pomóc?? Czy opłaca się w ogóle kogoś brać??

Kim grasz?
Najemnicy są bardzo przydatni a wybór w dużej mierze zależy od twojej postaci. Grając łotrzykiem sam otwierasz sobie drzwi,rozbrajasz pułapki i najemnik Tom w dalszej grze ci jest nieprzydatny i wtedy można wziąść np.: elfkę (leczy, dość dobrze walczy) lub półorka.
Krasnolud jest potężny siłą i jest całkiem inną postacią więc potrzebuje innego pomocnika.
Dlatego pisząc, że grasz podawaj więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 14:02, jadam napisał:

Grając łotrzykiem
sam otwierasz sobie drzwi,rozbrajasz pułapki i najemnik Tom w dalszej grze ci jest nieprzydatny


E tam, że tak powiem :)
Przeszedłem "podstawkę" łotrzykiem z Tomem jako pomocnikiem. Oczywiście wyłączyłem mu wszelkie "pomaganie".
Obaj walczyliśmy wręcz. Niezły był ubaw jak dorwaliśmy jednego przeciwnika z dwóch stron ;)
Przy lepszych wojownikach było trochę problemu i biegania, ale jakoś poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 15:05, lis899 napisał:

Gram wojownikem, półorkiem. Opłaca się złodzieja brać??

moim zdaniem tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować