Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Witam, zainstalowałem po dłuższym czasie rozłąki z NWN grę ponownie i zauważyłem, że większość serwerów jest szara pomimo tego, że mam grę z dodatkami i patchem 1.68. Dowiedziałem się, że potrzeba patcha 1.69, i tutaj moje pytanie - czy aby spatchować grę mam ściągnąć patcha do podstawki, do HotU czy do wszystkiego? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten do HoTu powinien starczyć, spatchuje od razu też podstawkę (no chyba że ci się nudzi i chcesz instalować podstawkę, patchować ją, instalować HoTu i je też patchować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mój problem polega na jednym komunikacie, który pojawia się po uruchomieniu gry:

"Hardware 3D acceleration apears to be disabled. If your video card supports hardware 3D acceleration, then please make sure it''s enabled."

Wydaje mi się, że mój sprzęt jak najbardziej spełnia ten warunek. Toshiba A200-1HV (Intel Core 2 Duo T5300 1,73GHz, 2 GB DDR2, nVIDIA GeForce GO 7300 do 256 MB - z grubsza). Liczę na odpowiedź :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 18:05, Pawlo09 napisał:

może sterowniki zainstaluj najnowsze

okazało się, że problemem jest to, że posiadam system Windows 7 RC. Wystarczyło podmienić plik dxdiagn.dll na taki sam z Visty.
Pozdrawiam

BTW. Sterowniki wymieniałem, ale nic nie pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sterowników to nie polecam najnowszych sterowników do GFów, zainstalowałem i musiałem wrócić do poprzednich bo nie dało się grać w NwN :/

Osobiście odradzam sterowniki 190... do NwN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 09:05, Pawlo09 napisał:

Jaki miałeś błąd że nie polecasz?


Gra zawieszała się, źle wyświetlała grafikę, np ikony czarów portret postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące edytora, chodzi oto jak zrobić żeby gracz miał na starcie założona zbroję z tego modułu a i jego ekwipunek nie był dostępny. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy da się wyciąć muzykę z modułów zaimportowanych z sieci? Bo zassałem pewien moduł i ma on fajny, klimatyczny Soundtrack. No i chcę go mieć :P Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 15:59, Ancient_Lord napisał:

Siemka, czy da się wyciąć muzykę z modułów zaimportowanych z sieci? Bo zassałem pewien
moduł i ma on fajny, klimatyczny Soundtrack. No i chcę go mieć :P Jak to zrobić?


Pewnie jest w którymś z hack paków. Baaardzo dawno temu grałem w nwn i już nie pamiętam czy da się je rarem odtworzyć, czy też nie.
Możesz też napisać ostatecznie do autora modułu, może ci udostępni soundtrack :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 17:56, The_Lurker napisał:

Witam, zainstalowałem po dłuższym czasie rozłąki z NWN grę ponownie i zauważyłem, że
większość serwerów jest szara

Szara ;>? Polecam ściągnąć CEP 2.2 i przeczytać nieco o "Chult" - szczegóły u mnie na GSie, gwarantuje że gdy ruszy szaro nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 22:38, Pawlo09 napisał:

Jak się tu dostać?

do tego jelenia?

jeleń może pojawić się prawie na całym obszarze, nie tylko w tym miejscu.

Do tego miejsca musisz przejść przez wodospad (wychodząc z miasta trzymaj się lewej strony - rzeka będzie przepływać i ginąć w górze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 10:57, Pawlo09 napisał:

Wiem ale ten jeleń cały czas jest w tym samym miejscu na dole.

Dzięki za pomoc.

nie wiem czy na tym obrazku jest ten biały magiczny jeleń. On może pojawić się także w innnych miejscach

Aby znaleźć magicznego jelenia trzeba mieć wysoką spostrzegawczość i nasłuchiwanie. Jeśli te umiejętności masz niskie to prawdopodobnie jest to zwykły jeleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uderze z innej beczki. Potrzebujerozpiske buildu postaci łowcy krzyżowanego z łotrem na server. Najlepiej by dało się w nim osiągnąć epicki unik i samoukrycie do 50 %. Próbowałem łowca 23/łotr17 - udało mi się max 30 %. Jak ktoś zna jakiś inny, dobry build to z chęcią z niego skorzystam, ale interesuje mnie przede wszystkim ten wyżej nadmieniony. Odrazu mówię, ze nie chce łowca/tancerz/łotr. Na koniec dodam, że musi być to człowiek. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować