Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Takie jaja czasem zdarzają się jesli zapisywanie następuje w chwili w której NPC został zabity/otrzymuje śmiertelny cios... dlatego zapis stosować najlepiej przed/po walce a nie w trakcie :P Wczytaj poprzedni zapis, innej rady bez zabawy konsolami/cheatami nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tuldor1: sprawa jest taka, że sejwa robiłem zaraz po zmianie na "na skraju śmierci" a później Gulnan dostała jeszcze dwa czy trzy razy. A z wczytaniem autosejwa będzie ten problem, że później odwiedziłem jeszcze kilka lokacji więc muszę szukać ratunku innego niż sejw, tylko nie mam pojęcia jak to zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ w 1 z questów trzeba znaleźć lustra o te co są na obrazku problem w tym że trzeba je 5 a ja mam tylko 3 zrobiłem wszystko w tych lokacjach gdzie są lustra ale nie mogę ich znaleźć i mam pytanie bo może zgubiłem te lustra czy da się skopiować przedmioty w NWN albo jest jakieś miejsce gdzie można odnaleźć zagubione przedmioty do questów?

20090821213817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:40, Pawlo09 napisał:

Mam pytanie ponieważ w 1 z questów trzeba znaleźć lustra o te co są na obrazku problem
w tym że trzeba je 5 a ja mam tylko 3 zrobiłem wszystko w tych lokacjach gdzie są lustra
ale nie mogę ich znaleźć

Bardzo możliwe że gdzieś skaszaniłeś swą robotę :) (jest 5 fragmentów lustra, możesz zdobyć max 4... masz 3 czyli prawdopodobnie jeszcze jeden trafił w ręce drowki) - idź do pałacu i porozmawiaj z błaznem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z nim i mówi mi że nie mam jeszcze 2 części czyli ta Drowka ma te części czy coś popsułem bo bez tego questa gry się nie da ukończyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w lokalnej świątyni, tam jest pojemnik do którego trafiają "porzucone" przedmioty ważne dla questów/fabuły (o ile pamiętam można je w ten sposób duplikować, czyli wyrzucić, do świątyni i wrócić się po ten wyrzucony, ale nie wiem czy
gra przyjmie takie "dodatkowe" lustro jako osobne). Zaś wspomniana elfka "zwędzi" ci swoje lustro dosłownie sprzed nosa, wiec tak czy siak trzeba wszystkie miejsca z nimi obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 09:27, Pawlo09 napisał:

Gadałem z nim i mówi mi że nie mam jeszcze 2 części czyli ta Drowka ma te części czy
coś popsułem bo bez tego questa gry się nie da ukończyć ?

Ech... dobra, metoda eliminacji. Części lustra są w:

-Jaskinia na południowym wschodzie, przebywa w niej królowa skrzydlatych elfów, gdy podejdziesz z jaskini wyjdą drowy (ten kawałek lustra sprzątnie ci drowka zawsze i nic na to nie poradzimy, ale możesz ubić kilku wrogów i pogadać z królową)
- Kupa gruzu za biblioteką (pogadaj z kupcem avarieli i tak poprowadź rozmowę by dał ci kompas, ten wskaże ci drogę po aktywacji)
- Biblioteka (Bibliotekarka została zmieniona w meduzę, porozmawiaj z jej mężem i potem szybko przebiegnij do środka, przeszukaj szawkę i wypij magiczną miksturę, następnie wygraj w zagadki z meduzą)
- Świątynia (Zabij kapłana lub wygraj serię pojedynków na arenie... a najlepiej najpierw wygraj pojedynki a potem zabij kapłana :P)
- Wieża Maga (Odłamek ma uczeń na samej górze, obij go do nieprzytomności, podda się i zaproponuje ci lustro, weź je i biegnij do błazna).

S1G:
Miałeś na myśli fontannę w sferze Żniwiarza chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra spróbuje iść do tej świątyni.
Tuldor1 problem w tym że w poradniku pisało że ten kupiec ma 1 część lustra a ja go zabiłem i miał tylko kompas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobiłem tego questa 4 część lustra była tu w śmieciach na obrazku a 5 ostatnia część była przy drowce którą trzeba było zabić.

20090822125310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam pokonać te Golemy ponieważ świetlik mnie pyta o jakiś słowo ale ja nie znam tego słowa i tu problem gdzie trzeba zdobyć to słowo które daje przejście dalej bo nie mam szans w walce z tymi Golemami

20090822173415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 17:34, Pawlo09 napisał:

Jak mam pokonać te Golemy ponieważ świetlik mnie pyta o jakiś słowo ale ja nie znam tego
słowa i tu problem gdzie trzeba zdobyć to słowo które daje przejście dalej bo nie mam
szans w walce z tymi Golemami


żeby bez trudu wygrać z golemami należy stworzyć przedmioty władcy golemów - Poganiacz i cośtam jeszcze. receptury znajdują się w jednej z książek, składniki znajduje się podczas eksploracji podziemi.
też myślałem, że w ogóle mi się nie przydadzą, ale bez nich nie byłem w stanie wygrać tej walki. z nimi poszło szybko i sprawnie.

w ogóle to chyba jakąś słabą postać masz, po wuja Ci dwóch najemników? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 22:17, Pawlo09 napisał:

Screna masz na górze.

chodziło mi o bardziej ogólną lokalizację a nie dokładne położenie na mapce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się z wami podzielić "kfiatkiem" z allegro. Mam nadzieję, że moderator nie uzna tego za reklamę ;-]

http://allegro.pl/item713084623_newerwinter_nights_forgottem_realms_gra_pc.html

Jeśli ktoś zdecydowałby się skasować link, zacytuję :

"NEWERWINTER NIGHTS FORGOTTEM REALMS GRA PC (numer 713084623)"

liczba komentarzy : 10223

Osobiście, jako fan gry, czuję się głęboko poruszony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować