Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Szlag, chyba mam już jakiegoś buga na samym początku. Zbieram składniki na lekarstwo dla Mistrza i mam problem z jagodami - oswobodziłem kucharkę, ona mówi, że jagody są w kociołku, a jedyny kociołek jaki widzę (ten w kuchni) jest całkowicie nieinteraktywny. Próbuję ze złym kociołkiem, czy to bug i mam niemiły problem? ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bodajże tabem podświetla się wszystkie interaktywne przedmioty, spróbuj tak (o ile jeszcze sobie nie poradziłeś) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 23:46, Azra napisał:

bodajże tabem podświetla się wszystkie interaktywne przedmioty, spróbuj tak (o ile jeszcze
sobie nie poradziłeś) :)


Komedia - kociołek nie podświetla się, a ja przez pieprzone jagody na początku gry nie mogę przejść dalej. Zamieszczam screena, co by nie być gołosłownym.

20090830131156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersję gry ?
Sprawdź dokładnie może ten kocioł gdzieś jest a masz już 1 część lekarstwa od tego druida czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 13:15, Pawlo09 napisał:

Jaką masz wersję gry ?

1.68.

Dnia 30.08.2009 o 13:15, Pawlo09 napisał:

Sprawdź dokładnie może ten kocioł gdzieś jest a masz już 1 część lekarstwa od tego druida
czy coś w tym stylu?


Innego kociołka niż ten widoczny na screenie nie ma w całej karczmie, sprawdziłem dokładnie. Pierwszą część lekarstwa już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kociołek stoi zawsze tutaj i jest niezniszczalny, czyli musiałeś mieć jakiegoś buda. Masz wcześniejszego save''a? Albo poszukaj w tej okolicy, może gdzieś jest zawartość garnka "wtopiona" w piec. Ewentualnie możesz zaktualizować grę do 1.69, ale wątpię, by to coś pomogło, bo patch ten nie mieszał nic w plikach kampanii.

20090830193317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 17:30, rybisiu napisał:

> Chyba w opcjach jest taka możliwość

Gdyby była to bym nie pisał z takiego "prostego" powodu.


A próbowałeś alt+enter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 17:44, ArkStorm napisał:

> > Chyba w opcjach jest taka możliwość
>
> Gdyby była to bym nie pisał z takiego "prostego" powodu.

A próbowałeś alt+enter ?


Tak, wtedy gra mi się minimalizowała. Dzisiaj wieczorem pobuszuje jeszcze na forum BioWare. Może tam ktoś wymyślił jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 14:27, rybisiu napisał:

Wiecie może jak uruchomić grę w oknie?

Należy odnaleźć plik nwn.ini w folderze z grą i pod linijką [Display Options] trzeba dodać następującą linijkę:
AllowWindowedMode=1
Jeśli jest, to zmienić z 0 na 1.
I teraz są dwie możliwości:
1. Wejść do gry i nacisnąć lewy alt i enter, dzięki czemu gra automatycznie włącza się w trybie okna w rozdzielczości 800x600 (przynajmniej przy 1024x768 dla pulpitu). Ponowne naciśnięcie tej kombinacji przywróci grę do pełnego okna.
2. By mieć na stałe już przy uruchomieniu NWN w oknie, to trzeba zmienić następujące linijki w pliku nwn.ini (wszystkie znajdują się pod [Display Options]):
FullScreen=0
Width=xxx
Height=yyy

Gdzie Width to szerokość, a Height wysokość okna, w którym chce się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 22:21, BlekDef napisał:

> /slash/


Dopiero dziś sprawdziłem ten sposób. Wszystko działa jak należy. Dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś dorwac patche do wersji 1.62 - 1.69 na NWN+SoU+HotU w wersji PL? Auto-update nie działa, mówi bym sobie critical builda zainstalował, no oficjalnej nie ma go. Na gram.pl i cdprjekt.pl tez nie ma tych plikow na serwerach.

Na gry-online chyba jest, ale nie bede placil 10zl na sciągnięcie patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 23:48, Tuldor1 napisał:

Polecam patch stworzony przez PBC który możesz sciągnąć z nwvaulta:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Other.Detail&id=1329

Swoją drogą zapraszam też na GS w którym nieco informacji dotyczących NWN zawarłem...


Swoja drogą głupota z mojej strony, że zampomniałem o nwvault ><

Dzięki za link. trzeba odświeżyć NWN1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 08:23, Elk napisał:

Swoja drogą głupota z mojej strony, że zampomniałem o nwvault ><

Zdarza się każdemu :P

Dnia 19.09.2009 o 08:23, Elk napisał:

Dzięki za link. trzeba odświeżyć NWN1 :)

Przydałoby się :D Tym bardziej że zbliża się wielkimi krokami start nowego serwera NwN1 - Chult ( www.wiki.kyrtaria.net.pl ) który jak można wyczytać na stronce (mimo że nie ma na niej wszystkich informacji) zapowiada się niezwykle interesująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 03:15, Tuldor1 napisał:

> Swoja drogą głupota z mojej strony, że zampomniałem o nwvault ><
Zdarza się każdemu :P
> Dzięki za link. trzeba odświeżyć NWN1 :)
Przydałoby się :D Tym bardziej że zbliża się wielkimi krokami start nowego serwera NwN1
- Chult ( www.wiki.kyrtaria.net.pl ) który jak można wyczytać na stronce (mimo że nie
ma na niej wszystkich informacji) zapowiada się niezwykle interesująco


Nah on-line kiedyś grałem intensywnie, teraz do online mam WoW''a. NWN wyciągnąłem z szafki by mieć jakiegoś singla w przerwach pomiędzy raidowaniem. Kampanii singla podstawki nigdy nie przeszedłem, pamiętam, że mnie szybko nużyła. SoU ze dwa razy przeszedłem, a HotU kupiłem tylko po to by grac online na jakimś serwerze RPG. Moduły to tylko online gra. Taki był smieszny... LON? Czy jakoś tak. Bardzo rozległy mod, który imitował MMO i jakiś tam polski serwer był na nim postawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować