Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 12:39, Pablo1989 napisał:

A tymbardziej nie mogę edytować parametrów :p mojego stworzenego armorka, chce aby kosztował
1000 złota i ważył trochę sporo

Eh eh...
Otwierasz zakładkę przedmiotu i edytujesz parametry takie jak premia do kp rzutów obronnych et cetera, masz wśród nich "dodatkowa waga" bądź coś w ten deseń, tam możesz dodać pancerzowi kilka(naście/dziesiąt) kilo. Po ustawieniu parametrów takich jakie chcesz system automatycznie wylicza ci koszt przedmiotu, jeśli posiadasz patch 1.69 i cepa powinieneś mieć wśród możliwych do dodania pancerzowi parametrów coś takiego jak "Value Decrease"... ustaw odpowiednio dużo by zjechać w okolice wartości pożądanej (nieco poniżej jej) np do 900 monet... gdy już ci sie to uda po prostu edytuj wartość sztucznie na zakładce na której masz nazwę i resref :)

A jak nie chcesz się bawić w coś takiego to polecam zerknąć na mojego GSa i poczytać o powstającym serwerze NwN :P Tam już wszystko jest odpowiednio zrównoważone przez twórców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś moduły to :D wyżnki dużej ilości mobów, bo coś tam znlazłem ale to Arena dla PvP, :p tylko dwa silne orkowe wojonicy tam są nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:59, Pablo1989 napisał:

Znacie jakieś moduły to :D wyżnki dużej ilości mobów, bo coś tam znlazłem ale to Arena
dla PvP, :p tylko dwa silne orkowe wojonicy tam są nic więcej.

Eee... nie rozumiem posta :P

Pytasz o moduły (ściągasz do siebie i przechodzisz jak np kampanię podstawową)
czy serwery (wchodzisz na taki i grasz z innymi ludźmi)
oraz co ma być wyznacznikiem jakości rzeczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Skąd można pobrać mody do nvn (te, których nie ma w diamentowej edycji)- np. Pirates of the Sword Coast, Wyvern Crown of Cormyr, Darkness over Daggerford. No i co ważniejsze- czy angielskie wersje tych modów będą działać z polskim nvn, albo czy są polskie wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 16:45, Budo napisał:

Skąd można pobrać mody do nvn (te, których nie ma w diamentowej edycji)- np. Pirates
of the Sword Coast, Wyvern Crown of Cormyr, Darkness over Daggerford. No i co ważniejsze-
czy angielskie wersje tych modów będą działać z polskim nvn, albo czy są polskie wersje?


http://nwn.bioware.com oficjalnych szukaj tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 16:48, Fagno napisał:

http://nwn.bioware.com oficjalnych szukaj tu


Hmm, widzę, że część z tych modów jest w patchu 1.69, tylko czy to będzie działać z polską wersją? Jest polski patch 1.69?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 17:44, Budo napisał:

> http://nwn.bioware.com oficjalnych szukaj tu

Hmm, widzę, że część z tych modów jest w patchu 1.69, tylko czy to będzie działać z polską
wersją? Jest polski patch 1.69?

Jest przetłumaczony przez PBC oraz przez CDP (chyba) - ten drugi znajduje się na stronce gramu, pierwszy na nwvaulcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, ściągam patcha i będę sobie na nowo pykał w nwn, macie jakieś ciekawe mody do polecenia oprócz tych premiowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 16:06, Tuldor1 napisał:

90% modów jest po prostu nudnych tak zresztą jak podstawka NwN - zagraj sobie w sieci,
będzie o wiele ciekawiej :P


Póki co to mam problem z tym, że gra mi się tnie. Nie wiem czemu, bo ostatnio grałem na takich samych ustawieniach i dawało radę. Z modów to na pewno pyknę w shadowguard i darkness over daggerford o ile uda mi się odpalić. W necie ktoś gra w to jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 16:15, Budo napisał:

W necie ktoś gra w to jeszcze?

Na ten moment działają głównie serwery z odgrywaniem postaci + H&S http://nwn.top-100.pl/ zajrzyj tuaj ;-]

Trwają prace również nad serwerem Chult - może to być więc dobra okazja by się podłapać, gdy nikt jeszcze nie będzie biegał z 40 lvlem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery Działające:
Krainy Cienia (H&S+rpg)
Wybrzeże Mieczy (H&S+rpg)
Consulare Drakonis (H&S+rpg)

Powstające:
Chult (RPG+h&s)
Planescape: In The Cage (?)
Wrota Czasu (RPG)

Budowa Zawieszona
Sea of Swords: Legends of the Coast (RPG)

Reszta dogorywa i nie ma dlań raczej nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma moze ktos linka do wszystkich oryginalnych portretow z NWN? Chodziloby mi o taka wersje, ktora zawiera pliki w jakims normalnym formacie, np. jpg.
Ewentualnie prosilbym o zamieszczenie tego jednego obrazka, o ktory mi chodzi:
Portret orka, cholernie umiesniony, zolta cera, debilna mina, o ile pamietam (not sure) plecy mial skierowane w lewa strone image''a (tak by bylo widac bicepsy), przod byl w strone przeciwna, a twarz byla zwrocona do gracza.
Dzieki za pomoc, naprawde to mi sie przyda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:10, Abomek napisał:

Dzieki za pomoc, naprawde to mi sie przyda. :)

Zrób proszę screena odpowiedniego portretu, to podeślę Ci pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na większości serwerów, na których grałem wszyscy wysokopoziomowi gracze latają z kamieniami dającymi prawdziwe widzenie - można się w jakiś sposób przed tym zabezpieczyć grając łotrem/mnichem/tancerzem cieni? Jedyne wyjście to rozpraszanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 17:47, Tribe napisał:

Na większości serwerów, na których grałem wszyscy wysokopoziomowi gracze latają z kamieniami
dającymi prawdziwe widzenie - można się w jakiś sposób przed tym zabezpieczyć grając
łotrem/mnichem/tancerzem cieni? Jedyne wyjście to rozpraszanie?

Tak, albo znalezienie serwera ze zmienionym/wywalonym Prawdziwym Widzeniem, tak by jedno zaklecie nie ujawniało każdego skradacza :P np tutaj:
http://chult.nwns.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dopiero teraz zorientowałem się, że posiadany przeze mnie egzemplarz gry w Platynowej Kolekcji jest w wersji 1.68, a patch 1.69 daje nieco więcej opcji w edytorze, więc chciałbym go chapnąć.
No i pojawia się problem, bo nie mam bladego pojęcia skąd mam patcha zassać i którego, bo z tego co się zorientowałem jest ich kilka.

Ktoś może doradzić? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować