Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Zacząłem niedawno grać w NWN (1), wszystko ładnie pięknie, fabuła fajna, gra też (nawet bardzo). Mam rozdział 2, jestem aktualnie na Wschodnim Trakcie, gram krasnoludem 8 lvl i obrany za broń Topór Dwuręczny +1 i Zbroję Płytową +1. I tu pytanie : czy na obecnym etapie gry mogę gdzieś zodbyć lepszą broń lub zbroję ? Przeszukałem już jaskinie goblinów, orków, orklinów i ogrów, zabiłem Degraiba, ale mocniejszych itemów nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Jestem w Śnieżnej Kuli, mam Złamany Amulet Wieków, ale nie wiem, gdzie go naprawić. Z dzienników przywódców obu walczących stron też się wiele nie dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można pogadać w odwrotnej kolejności, ale będzie to dłuższe (trzeba będzie o 1 raz więcej obrócić kulę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że idą wakacje, a Wiedźmina wygrałem już 2 razy w przerwie na lunch to postanowiłem odgrzebać Neverwinter, mam tylko jedno pytanie. Czy grę trzeba aktualizować za każdym razem po instalacji dodatku czy wystarczy, jeśli po prostu wgram najnowszego patcha do Hord Podmroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 15:37, feenek napisał:

Mnie NWN wciągnęło bardziej, niż Baldurs Gate ;). Polecam !


Według mnie, sposób przedstawienia historii w NWN jest fajniejszy, ponieważ koncentruje się na jednej z najbardziej charyzmatycznych postaci w historii gier komputerowych - Aribeth de Tylmarande, pozostałe elementy są jedynie tłem... no przynajmniej ja tak to odbieram! :) Ale Baldur''s też był świetny, do obu gier wracałem już wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy wystarczy, jeśli po prostu wgram najnowszego patcha do Hord Podmroku?

Patch po hordzie wystarczy, jedyny problem to wybrać wlasciwy patch 1.69 bo są 4 rodzaje ogółem :P, 3 oficjalne CDprojektu i 1 nieoficjalny by PBC .


1. Neverwinter Nights Patch 1.69 Polish made by PBC
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Other.Detail&id=1329
Mowią o nim, że lepiej przetłumaczony i można instalować na każdą wersję(Jest uniwersalny).

2. W przypadku oficjalnych to musisz wiedzieć jakie dodatki masz zainstalowane.
Plik o nazwie
neverwinter_nights_pl_patch_169.zip jest dla czystej gry bez dodatków

neverwinter_nights_shadows_of_undrentide_pl_patch_169.zip
Patch 1.69 SoU jest dla NWN+SoU

neverwinter_nights_hordes_of_the_underdark_pl_patch_169.zip
Patch 1.69 HotU jest dla wersji NWN + HotU lub NWN+ SoU +HotU,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe żebym z bratem przez hamachi mógł przejść kampanię co-op, w sensie w kilka osób, przez neta, w neverwinter nights?

Chodzi mi o 3 osoby, ja, brat i kumpel, gdzie kumpel ma swoją włąsną grę, ale ja z bratem jedną, NVN (pierwsza część) diamentową edycję, bezsensem byłoby chyba kupowanie drugiej gry, z tego co się orientuje to nie jest piractwo raczej, normalne że korzystamy z 1 sieci i programu jako rodzina...

Jeśli tak, to jak to w ogóle działa? Ktoś mi mówił że właśnie hamachi mogło by nam coś takiego umożliwić. Bo jeśli nie to zostanie nam kupienie drugiego NVN, a z kasą się nie przelewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Próbując naprawić problem z brakiem obrazu w filmikach w grze, przez przypadek zastąpiłem oryginalny binkw32.dll plik innym. Teraz gra nie chce mi się uruchomić. Prosiłbym kogoś kto ma zainstalowaną grę o udostępnienie w internecie pliku z jego folderu z grą, ponieważ ściągnięte z internetu nie pomagają, a moja płyta z grą jest oddalona ode mnie o 100 km :) Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
http://www.file-upload.net/download-3971306/binkw32.dll.html
/jak wyskocza jakies reklamy to trzeba na kwadrat nacisnac a nie na krzyzyk)
swieza instalacji samej podstawki 1.67, raczej nie powinno robic roznicy;)
Jaki masz dokładnie problem? Najgorzej jest jak filmiki działaja poza grą, a w samej grze nie:P
Jak masz jakieś kodeki to ustaw by kodeki były nieaktywne w czasie uruchomienia gry( np. gdzies w wyjatkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch został stworzony przez fanów gry. Jeśli ktokolwiek miałby decydować o stworzeniu oficjalnego patcha to tylko BioWare, czyli twórcy gry. A ci, na ile wiem, skończyli wsparcie dla NWN na 1.69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponadto wszystkie działające obecnie polskie serwery chodzą na wersji 1.69 (swoja drogą gdzie ten 1.70 znalazłeś lordzie ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 00:26, Tuldor1 napisał:

Ponadto wszystkie działające obecnie polskie serwery chodzą na wersji 1.69 (swoja drogą
gdzie ten 1.70 znalazłeś lordzie ?)


A np. tutaj:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Other.Detail&id=1513
Albo tutaj:
http://www.moddb.com/games/neverwinter-nights/downloads/community-patch-170

Z pierwszego linka jest do wyboru polska wersja patcha. W drugim jest tylko wersja wielojęzykowa.
A na dodatek coś interesującego:
This patch is compatible with everything, it doesn't change the game version like it used to be with official patches so player without Patch can play module with Patch and vice versa.
Tak więc śmiało można wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować