Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajduje się grobowiec założyciela Neverwinter? Chodzi mi dokładnie o dzielnicę ewentualnie o dom w tejże dzielnicy. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 16:20, DEViANCE napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajduje się grobowiec założyciela Neverwinter? Chodzi mi
dokładnie o dzielnicę ewentualnie o dom w tejże dzielnicy. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.



Znajduje się w Czarnymstawie, czy jakj to było. Bardzo dawno grałem w NVN :P. To ta dzielnica bogatych. Tma przed pewnym domem stoi dziewczynka, a w tym domu za szafą (w dialogach sobie poradzisz) jest groboiwec, lecz cholernie cięzko dojść do sarkofagu, bo bronia je te Magiczne Miecze Neverwinter. A tak na marginiesie, aby otworzyc drzwi do sarkfoagu musisz mieć jedną z tych Ceremonialnych rzeczy. Jeszcze jedne jest w dokach. I jeszcze jeden na Cmentarzu w Dzielnicy Żebraków, czy jak tam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 19:06, Dante Dy`nei napisał:

\...\

To co w takim razie było w Dokach ?



Były trz grobowce Założyciela, lecz w Czarnymstawie był, że tak powiem główny, gdize spoczywa Jego Ciało, Stary Pancerz i Topór +1. W Dokach jak pamiętam mógłbyc AMulet, a na cmentarzu Księga, bądź odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze tak z ciekawości zapytam. Jakieego braliście, jeżeli w ogóle braliście kompana. Ja grając Elfem brałem (zapomnialem Jego imienia, tka dawno grąłem w NVN) Pół-Orka. O już mam... Dalean Czerwony Tygrys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 19:13, Wasizi napisał:

Ze tak z ciekawości zapytam. Jakieego braliście, jeżeli w ogóle braliście kompana. Ja grając
Elfem brałem (zapomnialem Jego imienia, tka dawno grąłem w NVN) Pół-Orka. O już mam... Dalean
Czerwony Tygrys :D


ja też ale tylko dlatego że grałem magiem i on jakos najbardziej mi pasował na mięso armatnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś też go brałem na pomocnika, ale teraz gram sam (magiem). Jak mam jakiś problem to przywołuje chowańca (pantera).
Jak sie gra samemu to więcej expa leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 19:38, Dante Dy`nei napisał:

Ja kiedyś też go brałem na pomocnika, ale teraz gram sam (magiem). Jak mam jakiś problem to
przywołuje chowańca (pantera).
Jak sie gra samemu to więcej expa leci.


Plusem kompanów jest, że w kazdym rozdziale możesz mu pomóc a On obdarowuje Cię unikalnym przedmiotem :). Ja zawsze miałem od kazdego możliwego kompana "prezent". Zdobywalem wszystkie rzeczy potrzebne dla kompanów (to były: Brosza, Instrukja do Pieczenia Chleba, Posążek, Pierścień z wizerunkime Jastrzębia itp.). LEcz nigdy nie używałem Amuletu Dellana, z którym zawsze chodziłem, bo tamtych tylko słuchałem historyjki, następnie pomagałem i wracałem do Czerwonego Tygrysa. JEgo Amulet na poczatku dawał +1 do Siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dlaczego w sklepie gram pl nie mozna dokonac zakupu nevera wraz z dodatkami wiem ze moze gra jest stara ale jak to mówią jara!! aha i gdzie ewentualnie mógłbym jeszce kupic bo kurcze zgubiłem płyty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 19:08, Wasizi napisał:

> \...\
>
> To co w takim razie było w Dokach ?


Były trz grobowce Założyciela, lecz w Czarnymstawie był, że tak powiem główny, gdize spoczywa
Jego Ciało, Stary Pancerz i Topór +1. W Dokach jak pamiętam mógłbyc AMulet, a na cmentarzu
Księga, bądź odwrotnie.


Mała uwaga.
Czy te grobowce to nie były miejsca pochówku przyjaciół Nervara?

BTW
Ktoś walczył z tymi mieczami? Ja nie walczyłem ani jako mag,ani jako mnich,ani jako barbarzyńca,ani jako paladyn itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2006 o 17:50, Baali napisał:

Mała uwaga.
Czy te grobowce to nie były miejsca pochówku przyjaciół Nervara?


A może masz rację, nie pamiętam. Lecz ważne, ze są.

Dnia 28.06.2006 o 17:50, Baali napisał:

BTW
Ktoś walczył z tymi mieczami? Ja nie walczyłem ani jako mag,ani jako mnich,ani jako barbarzyńca,ani
jako paladyn itd.


JA walczyłem jako paladyn, ale to była tzn. postać z rozdziału trzeciaego. Nowa postacią nie masz żadnych szans, żeby je pokonoać, więc ja szybko biegłem (nowa postacią) do sarkofagu, a potem używalem tego kamienia. (Nazwy zapomniałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 28.06.2006 o 17:58, Wasizi napisał:


> BTW
> Ktoś walczył z tymi mieczami? Ja nie walczyłem ani jako mag,ani jako mnich,ani jako barbarzyńca,ani

> jako paladyn itd.

JA walczyłem jako paladyn, ale to była tzn. postać z rozdziału trzeciaego. Nowa postacią nie
masz żadnych szans, żeby je pokonoać, więc ja szybko biegłem (nowa postacią) do sarkofagu,
a potem używalem tego kamienia. (Nazwy zapomniałem).


Tak właśnie myślałem. Robiłem tak samo, ponieważ miecze siekały mnie po 3-6 ciosach(chyba).

Mroczny Elf99

Neverwinter Nights (ani dodatków) nie ma i nie będzie (niestety) w sklepie gram.pl, ponieważ CD Projekt utracił prawa dystrybucji NwN na terenie Polski. NwN i reszte gier Atari będzie wydawać Cenega (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:03, Baali napisał:

Neverwinter Nights (ani dodatków) nie ma i nie będzie (niestety) w sklepie gram.pl, ponieważ
CD Projekt utracił prawa dystrybucji NwN na terenie Polski. NwN i reszte gier Atari będzie
wydawać Cenega (chyba).


Jakie to szczęście, że zakupiłem NWN EK niecały rok temu :) Najprawdopodobniej to Cenega ma wydawać teraz NWN 2 :| Oświadczali już jakiś temu, że Neverwinter zostanie spolszczone w całości tak jak to było w przypadku CDP. A szkoda, że już CDP nie jest dystrybutorem w Polsce NWN. Tym bardziej, że niedawno wydano ostatni już dodatek do pierwszej części Nevera :( :( Może nie jest on długi ale zawsze jest :| A jakby to miała Cenega wydać ... To ja dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:36, Paqs napisał:

> Neverwinter Nights (ani dodatków) nie ma i nie będzie (niestety) w sklepie gram.pl, ponieważ

> CD Projekt utracił prawa dystrybucji NwN na terenie Polski. NwN i reszte gier Atari będzie

> wydawać Cenega (chyba).

Jakie to szczęście, że zakupiłem NWN EK niecały rok temu :) Najprawdopodobniej to Cenega ma
wydawać teraz NWN 2 :| Oświadczali już jakiś temu, że Neverwinter zostanie spolszczone w całości
tak jak to było w przypadku CDP. A szkoda, że już CDP nie jest dystrybutorem w Polsce NWN.
Tym bardziej, że niedawno wydano ostatni już dodatek do pierwszej części Nevera :( :( Może
nie jest on długi ale zawsze jest :| A jakby to miała Cenega wydać ... To ja dziękuję

Tez jakos niemam zaufania do cenegi uwazam ze spolszczenie Neverwintera prze CDP było fantastyczne tylko szkoda ze juz nigdie tego nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Cenega zrobi taką całkiem całkiem polonizacjię jak był w przypadku Bard''s Tales nie bylo tak tragicznie w sumie kilka błądów ale ogólnie grało się przyjemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórzy przesadzają!
Przecież to, że gry nie polonizuje CDP nie oznacza złej polonizacji.
Cenega także umie robić spolsczenia (teraz do głowy przychodzą mi tylko Bard''s Tale i Thief:Deadly Shadows), ale przyznaję, że kilka "troszeczkę" zepsuli (Far Cry, Splinter Cell)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 06:43, olbin napisał:

Wie ktoś jak zdobyć NWN?
Najlepiej nie z aukcji ;)


Podstawka jest w www.wirtus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować