Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Witam. Właśnie gram w moda do Neverwinter Nights: Diabeł w Kamieniu. Zaciąłem się, nie wiem co dalej robić.
Muszę znaleźć katedrę diabła i za cholerę nie wiem gdzie szukać. Byłem już chyba wszędzie - bez rezultatu. jeśli ktokolwiek ukończył tego moda, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji chwili wolnego czasu postanowiłem przypomnieć świetnego klasyka, jakim jest NWN. Jednak po instalacji, przy próbie uruchomienia wyskakuje mi błąd, z którym do tej pory nie miałem styczności. Ktoś wie, czym może być on spowodowany?

Dodam, że już kiedyś na tym samym kompie, z tym samym systemem (XP) odpalałem już gierkę i nie było żadnych problemów.

20121221190158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal masz system XP? Nie pamiętam czy taki sam błąd u mnie wyskakiwał, ale na XP NWN działał mi stabilnie, a na Windows 8, nie da się grać normalnie. Próbowałem wyjść z jednej lokacji i ciągle wywalało. Nie pomagały wcześniejsze wczytywania sejwów czy reinstalacje. Może muszą poprawić Windows 8, albo nie mam jakiejś aplkacji. Czy wie ktoś jak można grać normalnie, w NWN na Windows 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>..i. Czy wie ktoś jak można

Dnia 06.01.2013 o 23:56, popcorn napisał:

grać normalnie, w NWN na Windows 8?


Być może wystarczy odinstalować DX11 i zainstalować stary DX9 bo pewnie "emulatora starszej windy" niema ... no i zawsze dobrym pomysłem jest aktualizacja gry do najświeższej wersji, z tego co widze Hoplita gra na 1.68 a ostatnia to 1.69. Chociaż nie wydaje mi się aby starsza wersja powodowała takie kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy muliti w tej grze jeszcze żyje? Bo kiedy daję grę wieloosobową to mi wyskakuje że wystąpił błąd połączenia z serwerem. I teraz się zastanawiam czy to mój system jest walnięty i nie chce się połączyć, czy po prostu już wyłączono możliwość gry po necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 13:26, misioo napisał:

Czy muliti w tej grze jeszcze żyje? Bo kiedy daję grę wieloosobową to mi wyskakuje że
wystąpił błąd połączenia z serwerem. I teraz się zastanawiam czy to mój system jest walnięty
i nie chce się połączyć, czy po prostu już wyłączono możliwość gry po necie?

Nigdy za bardzo nie interesowałem się trybem multiplayer w Neverwinterze, ale z tego co wiem to chyba wyłączono serwery.
EDIT: http://www.gram.pl/news/2012/12/09/nowy-wlasciciel-gamespy-masowo-wylacza-serwery-starszych-gier.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem paroletnią przerwę od gry i się mi trochę pozapominało, a chciałbym wrócić do tej wspaniałego klasyka. Chodzi mi o wieloklasowego rębacza.

Kiedyś grałem barbarzyńca/bard/UCS i był to bardzo mocny zawodnik. Teraz chciałem wziąć może wojownika i zastanawiam się, co tam wybrać do niego, by wyszedł silny machacz bronią białą?

Macie jakieś propozycje? (NWN+SoU+HoU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 17:34, Kakarotto napisał:

Kiedyś grałem barbarzyńca/bard/UCS i był to bardzo mocny zawodnik. Teraz chciałem wziąć
może wojownika i zastanawiam się, co tam wybrać do niego, by wyszedł silny machacz bronią
białą?

Macie jakieś propozycje? (NWN+SoU+HoU)


Nigdy nie sprawdzałem osobiście, ale gdy jeszcze grywałem online, za bardzo silną kombinację uchodził woj/MO na toporze dwuręcznym. Miał pakerne krytyki, które wchodziły stosunkowo często (bodajże na 16+).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio postanowiłem odświeżyć sobie stare NWN po kilkuletniej przerwie i zastanawia mnie częściowy dubbing polskiej wersji gry. Wszystkie kwestie mówione ma chyba tylko Lady Aribeth, natomiast reszta postaci wypowiada dialogi z pierwszych okienek. Czy jest to sytuacja normalna czy może jakiś problem z audio? W wersji angielskiej też występuje taka sytuacja?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś się zainteresuje :) Witam poszukiwaczy przygód dobrej zabaw i drużynowej współpracy. To wszystko i nie tylko mogę zagwarantować w wspólnej grze w Neverwinter Nights + dodatki Shadows of Undrentide i Hordes of the Underdark, a także Kingmaker, zestaw przygód stworzonych przez graczy. W skrócie zbieramy ekipe 4-6 osobową i ratujemy świat Fantazy.
Jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakiekolwiek pytania napisz na gg: 7497212 lub na xfire: negriito

ZAPRASZAM ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mam tu coś, co może zainteresować fanów starego dobrego NWN ;) Otóż udało mi się dokończyć moda własnej roboty do tej gry. Tryb single player, ale dość obszerny w moim odczuciu. Jak ktoś jest zainteresowany, to zapraszam! Szczegóły na sajcie - http://ja.gram.pl/Maka1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zagrać wojownikem z dwuręcznym mieczem, ale chciałbym go połączyć z czymś, żeby to torche zabójce potwrów przypominało lub bardzo zwinnego wojownika z dwuręcznym mieczem. Nie chodzi mi to o jakąś super moc, ale klimat. Wiem, że to dziwnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2013 o 19:57, Fimbulvinter napisał:

Mam ochotę zagrać wojownikem z dwuręcznym mieczem, ale chciałbym go połączyć z czymś,
żeby to torche zabójce potwrów przypominało lub bardzo zwinnego wojownika z dwuręcznym
mieczem. Nie chodzi mi to o jakąś super moc, ale klimat. Wiem, że to dziwnie brzmi.

Zwinny wojownik z dwuręcznym mieczem brzmi nielogicznie, a co za tym idzie nieklimatycznie. Jakkolwiek logika w świecie FR nie zawsze taka sama jak u nas, tak do trzymania dwuręcznego miecza potrzeba tak u nas jak i w grze siły... POstać na dwurącz plus dex nie wyjdzie Ci.Proponuje Ci połączyć go z mistrzem broni lub czerwonym smokiem (ale to już mniej klimatyczne). Zabójce potworów będziesz już odgrywał.
Nie łącz czasem jednak tej postaci z klasą zabójcy, który jest wybitnie pod dex.

A ja mam takie pytanie - czy wiadomo już jakieś większe konkrety na temat neverwinter Online? Myślałby kto że będzie więcej informacji na temat takiej gry. Zapisałem się na subskrybcje, ale nic nie dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co w NWN nosi dwuręczny miecz wygląda jak kloc drewna ze szpikulcem na ramieniu. Jeśli chcesz zręcznego zabójcę potworów, może wojownik z walką dwoma broniami albo jakiś łotrzyk/zabójca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment odświeżania starej produkcji był fajny, póki nie wybrałem się do Czarnystawu. A tam mój najęty w gospodzie towarzysz-osiłek stanął sobie przy bramie i dalej ani drgnie(a powinien za mną podążać). Ktoś wie jak to się naprawiało(kilka razy już w Neverka grałem i bez takich historii)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować