Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Wersja z gog musi być międzynarodowa, co za tym idzie przy wyborze pobieranych elementów [wybór wersji instalatora] musi być rozwijana lista z wyborem dostępnych języków gry, tak jak z Wiedźminem 2 chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 12:21, Pietro87 napisał:

Jestem pewny, ze wersja z GOGa będzie miała opcję wyboru języka - a nawet jak takowej
nie będzie [nie wszystkie gry mają przełącznik pl->eng na gogu] to tamtejsza wersja
domyślnie będzie angielska.
Teraz pytanie zasadnicze - czy lubisz ta serię tak bardzo, że kupisz ją tez na gogu.
Tutaj tip - sprawdź cenę diamentówki w czasie wyprzedaży świątecznej, może uda się ją
wyjąc za jakieś śmieszne grosze :)


Eee tam, nawet bym w to nie grał, ale jakieś 2-3 lata temu spotykałem się z jedną dziewczyną, która mi to pożyczyła i tak sobie to leżało do zeszłego tygodnia. Swoją drogą ja jej pożyczyłem książkę i chyba wyszła z założenia, że skoro mam jej NVN to mi jej nie będzie oddawać po zerwaniu znajomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich co mają NWN 1 na pc i być może mają chęć sobie go odświeżyć, poniżej podaję link do Klanów z Krainy Grabdera. Już raz wrzucałem tu link do tego moda, ale tak się złożyło, że w wolnym czasie trochę go spatchowałem, więc wrzucam ponownie. A nuż ktoś się skusi :)

Cechy:

- W miarę bogaty dialogowo (toolset mi naliczył ponad 98k słów w rozmowach)

- Długi (zapewnia 10h gry)

- Do gry single player

- Duży świat (około 180 obszarów)

- Ok 50 zadań do wykonania przez gracza

- Starałem się by był daleki od h&s, ale nie mi oceniać jak wyszło ;)

Wymagania:

- NWN diamentowa edycja z patchem 1.69

http://speedy.sh/PgvaD/Klany-z-Krainy-Grabdera.mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem przejść Twoje dzieło i totalnie zapomniałem.
Może dobra okazja do zainstalowania NWN ponownie tym bardziej że żadnego z oficjalnych dodatków nie zaliczyłem.

Jest tylko jedno ale...
Mógłbyś wrzucić plik na zippyshare.com?
Nienawidzę gdy na tak małe pliki trzeba czekac dłużej niż parenaście sekund. ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 19:55, meryphillia napisał:

Jest tylko jedno ale...
Mógłbyś wrzucić plik na zippyshare.com?
Nienawidzę gdy na tak małe pliki trzeba czekac dłużej niż parenaście sekund. ;3


Łap: http://www15.zippyshare.com/v/65121937/file.html
...parenaście sekund, co za burżuj.;p

A przy okazji polecam mod mojego świętej pamięci znajomego: http://neverwintervault.org/project/nwn1/module/international/eclipse-moon
Pracował nad nim kilka dobrych lat i efekt był dość dobry. A jak już będziesz ewentualnie grę odświeżał, to dlaczego by nie zagrać też w taką fajną przygodę(w której ponoć nawet moja skromna osoba gdzieś tam się znajduje xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 11:29, meryphillia napisał:

Eclipse Moon mam gdzieś zachomikowany wraz z resztą haków od community. ;)

Tylko sie upewnij, bo kiedys napisales, ze http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63&pid=6970 ze jednak nie masz;)

Ciekawe czy zagram kiedys w te mody, bo nie ruszylem 2 oficjalnych dodatkow ani kingmakera.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 19:42, PrinceLaCroix napisał:

Grę rozpoczynamy od 1 levelu, czy jest wymagany wysoki poziom?


Ogólnie zalecam startowy poziom między 1 a 4. W zależności od tego czy ktoś woli trudniejszy czy łatwiejszy początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie przypomnieć gry z serii neverwinter. Jednak tym razem myślę, że warto spróbować z modami :)

Mógłby ktoś polecić jakie mody warto zainstalować i gdzie je można ściągnąć bo nie widzę żadnych tematycznych stron ("polski internet")?

Interesują mnie te spolszczone :) Jednak chyba najważniejszy byłby na poprawę grafiki bo gra jest bardzo stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 14:33, Amondeuszz napisał:

Postanowiłem sobie przypomnieć gry z serii neverwinter. Jednak tym razem myślę, że warto
spróbować z modami :)

Mógłby ktoś polecić jakie mody warto zainstalować i gdzie je można ściągnąć bo nie widzę
żadnych tematycznych stron ("polski internet")?

Interesują mnie te spolszczone :) Jednak chyba najważniejszy byłby na poprawę grafiki
bo gra jest bardzo stara :P


A propos modów, właśnie skończyłem patchować moda własnego autorstwa, o którym pisałem parę postów wyżej.
Lista poprawek:
- zostały poprawione wyłapane literówki
- zwiększona liczba możliwości teleportacji po świecie - ograniczenie backtrackingu
- naprawiony błąd związany z atakiem na gracza więcej niż jednego, wcześniej neutralnego stworzenia
- poprawione kilkanaście bugów powiązanych z zadaniami, oraz interakcją z przedmiotami
- autozapis dokonywany jednokrotnie podczas wejścia na wyzwalacz zmiany obszaru
- brak błędu związanego z zaśmiecaniem pamięci przez moda
- poprawa wpisów w dzienniku
Dodatkowo: Dorobione zostały 3 zagadki, mające podbudować klimat gry :)
Link do najnowszej wersji: http://www88.zippyshare.com/v/L92jci5m/file.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć lekką archeologię, ale z okazji wakacji chciałem sobie przypomnieć ten klasyk.
Tak się składa, że jestem w posiadaniu Diamentowej Edycji więc gra jest z dodatkami.
Kiedyś pamiętam udało mi się przejść podstawkę Mnichem i nie było to zbyt trudne, teraz chciałbym spróbować kimś innym - i tu nasuwa się moje pytanie, kim? Czy jakaś postać wywarła na Was tak duże wrażenie podczas gry, że moglibyście ją bez obaw polecić? Zaznaczę, że już bardzo dawno (około 4 lat) nie grałem w żadne crpg, po tym jak udało mi się zakończyć Icewind Dale skupiłem się na studiach itp, więc zarówno czasu jak i chęci na erpegi nie było.
Mam nadzieję, że ktoś poleci jakiegoś kozaka, którym gra sprawi mi po raz kolejny masę frajdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam same problemy.

Przez ostatnie 2,5 miesiąca działałem na GeForce 6600 128 MB. Teraz dostałem od brata jego starą kartę: GF GTS 450.

I tak, mając GF 6600 pograłem trochę w gry już pradawne, w tym Neverwinter Night Diamond Edition z GOG. Gry nie przeszedłem, próbowałem ją uruchomić po zamontowaniu GF GTS 450 no i nie działa.

Po kliknięciu aby się włączyła (niezależnie czy przez skrót przy pulpicie, czy z menu start (czy jak to się nazywa w Windows 10), czy z GOG, kursor mieli mieli ii pustka.

Jedyny ślad jest taki, że jak przywołam trzech króli (ctrl+alt+del) to w menadżerze zadań widzę wśród aktywnych grę. No ale nic z tym się nie dzieje, a i zużycie procesora jest 0, a pamięci może 14 mb. Skutkiem tego jest też to, ze w GOGu opcja uruchomienia gry jest "szara" więc uważa, że włącza się/włączona.

Ale to tyle ...

Sterowniki karty graficznej od razu pobrałem najnowsze ze strony nvidia. Grę też przeinstalowałem.

 

Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja problemu, wyszło przypadkowo:

Gra się uruchamia gdy odłączone są głośniki. Podłączenie ich w trakcie gry - nic nie zmienia, w grze brak  dźwięku.

Zrobiłem odinstalowanie oraz wyłączenie karty dźwiękowej z karty graficznej oraz reinstalkę sterowników używanej karty dźwiękowej (z płyty głównej). Nic nie zmieniło.

Tym bardziej nie wiem co mam teraz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować