Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 21:07, Napek napisał:

> Dobra panowie spece, niech mi ktoś powie, czemu w atucie "ulubiona broń" nie ma dostępnego

> długiego miecza? ;/.
> Bo jak w D & D grałem to normalnie mogłem to wybrać :/... I jeżeli nie ma, to czy jest
jakiś
> odpowiednik tego atutu do długiego miecza?

A jaką stworzyłeś postać? Bo może już masz ten atut z jakiegoś powodu (rasa, klasa...).



No, dzieki :). Nie wiem czemu ale już mamten atut :P. No coż... Moj wojo ma teraz radoche ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super... To teraz zamawiam Nevera z dodatkami... I pomysle o 2 :).

Podoba mi się ta gra... Chociaż szkoda, że nie poczekali z wytaniem nevera za 22 zł. Przez to nie musiał bym płacić 2 razy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:47, sig. napisał:

mam takie durne pytanie.... jak spatchować grę? bo ściągnąłem zip-a z stronki cdprojetku i
po rozpakowaniu nie widze pliku wykonywalnego (jest jeszcze jeden zip (w nim też niema sprawdziłem)
i parę innych plików. ale ani nic wykonywalnego ani instrukcji co gdzie przekopiować niema.


Patcha o ile pamiętam nie rozpakowuje się. Dajesz .zipa do katalogu z grą i wybierasz z menu gry uaktualnienie. Gra powinna sama odnaleźć spakowany patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam postac ktora jest Wojownikiem na 8 lvl i Kaplanem na 1 lvl (w sumie ma lvl 9 ;)). W kazdym razie, nie potrafie do pasku zadan dodac "odpedzenia nieumarlych" kaplana... Ktos mi powie dlaczego nie moge dodac tego atutu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 14:20, Polish napisał:

Mam postac ktora jest Wojownikiem na 8 lvl i Kaplanem na 1 lvl (w sumie ma lvl 9 ;)). W kazdym
razie, nie potrafie do pasku zadan dodac "odpedzenia nieumarlych" kaplana... Ktos mi powie
dlaczego nie moge dodac tego atutu? :/


Klikasz PPM na jednym w olnych miejsc na pasku, wybierasz to co jest na godzinie 9.00 :P (chyba wygląda jak kowadło), w nim powinieneś znależć ikonę hełmu -symbol kapłana, a tam już samo odpędzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, czy jest jakas mozliwosc zdobycia soundtracka z NWN? Taka muza, by mi sie na sesje przydała, a jeżeli się ich nie da zdobyć, to może jakąś fajna muze na sesje znacie? (mam na myśli zespoły lub wykonwaców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, next question :P. Mam już Wojo/kaplana (kapłana już 4 lvl). Jak się mam uczyć nowych czarów? Bo w BG można było ze zwojów, a tutaj? :/. Prosze o pomoc bo ciągle mam 4 sztuczki do wyboru xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:04, Polish napisał:

Dobra, next question :P. Mam już Wojo/kaplana (kapłana już 4 lvl). Jak się mam uczyć nowych
czarów? Bo w BG można było ze zwojów, a tutaj? :/. Prosze o pomoc bo ciągle mam 4 sztuczki
do wyboru xD...


Eee, no przy awansie będziesz dostawał dodatkowe czary. W bg kapłan nie uczył sie ze zwojów, tylko dostawał czary co poziom, tutaj jest podobnie. Pamiętaj, że ważna jest wysoka mądrość, wpływa to na zasób zaklęć Twojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 23:37, DevilQ napisał:

Nieuważacie że oni hyba przysneli troszeczke z tą Neverwinter Nights Diamentowa Edycja. No
kurczak ilesz można czekać ;-(

Absolutnie tak uważamy!
Przy okazji mam pytanie do doświadczonych graczy w NWN: ile (tak na oko) czasu schodzi żeby ukończyć podstawkę z tymi wszystkimi dodatkami? Mam nadzieję, że baaardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po pierwsze gdy prubuje dołączyć do gry w internecie większości serwerów "pali" sie na szaro i niemogę do nich dołączyć a jak już jakiś się pali na niebiesok lub na czerwono to jak klapne połącz to po chwili wyskakuje komunikata - "połąszenie przerwane niezgodna wersja języka"
Po druge mam wersje 1.67 jak chcę zaktualizować przez automatyczną akutalizacje z menu gry to pisze że niemam zadnego nowego patcha. Na gram.pl znalazłem patch 1.68 i go ściągnołem ale na nic niewiem jak go wgrać niemem zadnego exe.
Mam Neverwinter Nights z Extra Klasyki bez żadnego dodatku, samo czyste.

PROSZĘ o pomoc.

Błagam o pomoc chce pograć w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 dni... AAAAAA... Już gram w NVN 7 dni... Już nie moge... Wpradzie mam w dzień przerwe... Ale mi odbija, ciągle w uszach mam tą wspaniała muzyke! Chyba zaczne zarywać noce.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 22:46, Dark Demon napisał:

Czy kapłan może mieć atut Broń Bojowa?


Oczywiście, że tak. Naturalnie jeśli wybierze ją podczas awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 02:15, Polish napisał:

7 dni... AAAAAA... Już gram w NVN 7 dni... Już nie moge... Wpradzie mam w dzień przerwe...
Ale mi odbija, ciągle w uszach mam tą wspaniała muzyke! Chyba zaczne zarywać noce.. xD


Dużo lepszą muzę do NWN oferuje to: http://nwn.cdprojekt.com/default.asp?id=coment&nID=843 :P Można ją słuchać na dwa sposoby przez np. Winamp''a, albo wybrane utworki skopiować do katalogu "music" w grze NWN i zastąpić obecne podmieniając im tylko nazwę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!! MAM PROBLEM!!! Sorki że wielkimi:) ale podczas gry nie ma muzyki! oczywiście mam głośniki i nie jestem głuchy:). Co mam zrobić...Nie ma ani głosów postaci, ani muzki. W opcjach jest wszystko okay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim :D

Macie jakiś wypróbowany sposób na smoka w Zimowej Kuli? Bo ja namachałam się, jak głupia, opiłam eliksirami, naklęłam i w końcu go ubiłam, ale sądząc po ilości PD, która szału nie robiła, nie był to zbyt mocny przeciwnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować