Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

hm dziwne... mi newerwinter 1 (bez dodatków, mam z nexta) na sempronie 2400+, 256 mb ram oraz właśnie gf5200 chodzi bez problemów ( może masz antywirusa od nortona? takowy strasznie obciąża system). newerwintera 2 bym na moim sprzęcie nawet nie próbował instalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 06:55, Hubi Koshi napisał:

> Wszystko fajnie, tylko co jeśli przy przejściu do drugiego rozdziału zniknęło mi z ekwipunku

> parę przedmiotów? Między innymi właśnie ów kielich co go potrzeba dla Linu...
Problem polega na tym że zestaw przedmiotów, które należy dać swoim pomocnikom w każdym akcie
jest inny (łącznie są trzy różne zestawy przedmiotów na 1,2 i 3 Akt jeśli dobrze pamiętam i
jeśli nie przekażesz takiego przedmiotu w przynależącym do niego Akcie to ten znika


a taką listę przedmiotów potrzebnych na dany akt to gdzie można zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 17:51, Rick-Swift napisał:

a taką listę przedmiotów potrzebnych na dany akt to gdzie można zdobyć?

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=148&PART=30&PAGE=1 ale z rozmowy z nim musi wyniknąć że potrzebuje danego przedmiotu (proś ich żeby opowiadali o sobie, przyda się charyzma i aktorstwo żeby skłonić ich do zwierzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:09, Adam Malysz napisał:

nie mam nortona bo właśnie obciąża komputer
Mi gra strasznie przerywa klatki skaczą przez co gra nie działa płynnie w ogóle nieda się grać


Identycznie mam jak kolega, też ofcourse nie mam nortona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 17:51, Rick-Swift napisał:

a taką listę przedmiotów potrzebnych na dany akt to gdzie można zdobyć?

Wiem ze to troszeczkę cheaterskie ale...
http://nwn.gram.pl/default.asp?id=artykul&aID=42
Tutaj masz do sciągnięcia w PDFach solucję do NWN i obu dodatków. Tobie potrzebna jest do zwykłego NWN tam masz nie tylko spis questów, ale również przedmiotów które musisz dostarczyć pomocnikom i ich lokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:54, Hubi Koshi napisał:

Tutaj masz do sciągnięcia w PDFach solucję do NWN i obu dodatków. Tobie potrzebna jest do zwykłego
NWN tam masz nie tylko spis questów, ale również przedmiotów które musisz dostarczyć pomocnikom
i ich lokacje.



cheers, mate... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna szansa to Allegro lub inne tego typu sklepy. Masz też jeszcze tą opcję, że możesz kupić Diamentową edycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:57, Harvenar napisał:

Mi kampania z podstawki wogóle się nie podobała. Wszystko sprowadzało się do nudnego zbierania
rzeczy potrzebnych do jakiegoś ważnego rytuału.

to widac pszeszles calom gre nie tylko pierwszy akt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, przeszedłem całą grę, a nie tylko pierwszy akt. A słowa "rytuał" użyłem jako zamiennika. Pierwszy akt - 4 rzeczy od zwierząt. Potem informacje o sekcie, potem słowa mocy, potem jeszcze coś. Dla mnie jest to nudneeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2006 o 22:41, Harvenar napisał:

Dla mnie jest to nudneeee.

Ale według mnie najlepsza gra oddająca klimat FR. ( moim zdaniem jest lepsza od Baldur''s Gate )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej! mam pytanie: w jaki sposob rozwiązać zagadki otwierające grobowcew żebraczym gnieżdzie i czarnystawie,są kartki 1 drzazga wbita w locie 2 mur na wyciągnięcie ręki, gadać do drzwi? , misja grobowiec Nevera
pomocy!!!!
dzięki
początkujący gracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 17:56, sig. napisał:


> a taką listę przedmiotów potrzebnych na dany akt to gdzie można zdobyć?
http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=148&PART=30&PAGE=1 ale z rozmowy z nim musi wyniknąć
że potrzebuje danego przedmiotu (proś ich żeby opowiadali o sobie, przyda się charyzma i aktorstwo
żeby skłonić ich do zwierzeń)


Tutaj wystarczy co poziom pogadać z każdym z najemników żeby opowiedzieli coś o sobie w końcu dostanie się questy od nich, nie jest potrzebna ani charyzma ani aktorstwo (wiem bo często gram wojownikiem z 8 charyzmy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:22, oldyrek napisał:

hej! mam pytanie: w jaki sposob rozwiązać zagadki otwierające grobowcew żebraczym gnieżdzie
i czarnystawie,są kartki 1 drzazga wbita w locie 2 mur na wyciągnięcie ręki, gadać do drzwi?
, misja grobowiec Nevera
pomocy!!!!
dzięki
początkujący gracz


Musisz wziąć artefakty z grobowca na Półwyspie, drzazgo=strzała, mur=tarcza
Wystarczy odpowiedni przedmiot włożyć do skrzyni przed grobowcem a wtedy ci się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku pas aktorstwa sprawia że stają się bardziej rozmowni, a co za tym idzie szybciej dowiadujemy się co im trzeba/dostajemy graty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam taki problem z nwn+dodatki ze jak cos porobie w nwtoolset a pozniej chce to odpalić to wyskakuje ze mam zestaw nazedzi w nowszejszej wersji niz gram i go nie uruchamia, cóz mam z tym uczynić ??
z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować